2

@Emhyr I będzie robił swoje bo ma na to pozwolone. Wystarczy, że się splacze o rasizm i odrazu anulowują mu kartki, omijają go zawieszenia za uderzenie rywala itp. Za chwilę dojdziemy do sytuacji, gdzie sędziowie będą bali się mu kartkę wlepić i dla świętego spokoju nie będą tego robić.

1

@AlphaNumeric Mógłby Spokojnie, ale lepszy jest na wahadle

6

Kartoflaki z Białorusi zaczynają sobie wlatywac demonstracyjnie nad Polskę. Są trochę wolniejsze niż rakiety. Żadnej stanowczej odpowiedzi nie będzie, bo MON przecież twierdzi, że nic takiego nie miało miejsca.

0

@kamiVeB Jeżeli będziemy się rok w rok rozbijać o Lige Europy, to będzie to zrozumiałe. Ma potencjał, żeby grać w klubach z absolutnego topu. Guardiola w City by nim nie pogardził.

35


Świetny transfer i bardzo dobry pierwszy sezon. Wniósł sporą jakość praktycznie z miejsca. Pierwszy raz od odejścia Alvesa czułem, że mamy solidnie zabezpieczoną prawą obronę. Wciąż jest młody i wciąż może wiele poprawić. Mocno mu kibicuję.

0

@wojopancer Przyzwoite? Chyba jak na zmiennika, a nie startera za 140 baniek, na którym to niby miał się ten projekt opierać?

4

@MesQueUnClub96 Mieliśmy już defensywnego napastnika, teraz czas na defensywnego skrzydłowego. Czekam na ofensywnego bramkarza.

0

@ForcaMilosz Przecież tamten Alexis Sanchez wciągał nosem każdego naszego obecnego atakującego oprócz Lewego. Obecnie miałby pierwszy skład od ręki. Ta sama sytuacja z Pedro.

1

@GeneralXavi Nigdy nie oddałbym wychowanka, który za ten klub dałby się pokroić, a do tego prezentuje odpowiedni poziom sportowy, żeby tu grać. W tym klubie mają grać zawodnicy tacy jak Araujo, czy Gavi, którzy w trudnych momentach byli zdecydowani i czekali, mimo, że mogli odejść, a nie najemnicy jak Mbappe, czy Dembele.

0

@Mazi Biedny Dembele, jedyny zawodnik na świecie, który jest pod presją. Pod jaką presją, jak na niego nigdy nie można liczyć w kluczowej fazie sezonu?

3

@bari_94 Tu się trzeba dogadać i tyle. Nawet na te 50 milinów. Lepsze to, niż odejście za darmo za rok.

1

@Arkadio90 Będziesz musiał tak, czy siak. Nawet jak zostanie to pół sezonu przesiedzi na L4

48

Tak dla przypomnienia, że nie odchodzi żaden crack jak Neymar, tylko wiecznie kontuzjowany i odpalający Dembuś. Z jego zdrowiem i tak nie dało się opierać na nim projektu.

4

@Sysia11 Kogo jak kogo, ale Dembele to na prawdę nigdy nie podejrzewalem o jakąkolwiek "miłość" do Barcelony.

0

Żegnamy biznesmena bez żalu. Koniec dojenia klubu na L4

3

@Ali3231 No i gówno im zrobimy. UEFA siedzi w kieszeni u szejka.

22

@kondzix2115 Niech każdy wydaje swoje pieniądze jak chce.

6

@sokot Problem w tym, że jak dasz Balde na miejsce Dembele, to na miejsce Balde jest Alonso. Czyli w sumie, to nie ma nikogo.

1

@KrwawiaceoczyVEB Szkoda bo to charakterny chłopak jest. Dla mnie zawsze lepszy nie Pena.

1

@maciar Przecież Vinicius to może dwóch/trzech obrońców notorycznie nie objeżdża -Walkera i Araujo. Przegrać z nim pojedynek to żaden wstyd, zwłaszcza dla Desta, który jest zdecydowanie za cienki na ten poziom.

0

@VamosVamos Zwłaszcza po tym ostatnim wpierdolu, który dostaliśmy od nich. Trzeba się zrewanżować i tyle

1

@LaLigaPD Boki obrony cienkie mają. Tam trzeba szukać szans

0

@Sulimo Dobry deal. Porto też musi coś mieć z tego, że w niego zainwestują. 40% od następnej sprzedaży też bardzo spoko.

3


Chyba najbardziej spektakularny sportowy zjazd w historii. Szczerze mówiąc, to szkoda mi go. W Chelsea był piłkarzem wybitnym i uwielbiałem go oglądać.

4

Przecież ten Motor z Feio jeszcze do ekstraklasy awansuje. Na prawdę dobrą robotę robią w Lublinie

1

@VegetaPolska Przecież Mbappe już od zeszłego lata gra w Realu razem z Haalandem.

3

@Rhaan A no tak, 22 lata to przecież już stary dziadek i zaraz koniec kariery.

1

@Deviler Czerwona cebula z pomidorem i ogórkiem. Mogę jeść non stop.

2

Niech już to wygrają. Wstyd tracić punkty do rankingu z takimi czopkami

0

@blaugrana16 U nas cenią Alonso.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?