Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr I będzie robił swoje bo ma na to pozwolone. Wystarczy, że się splacze o rasizm i odrazu anulowują mu kartki, omijają go zawieszenia za uderzenie rywala itp. Za chwilę dojdziemy do sytuacji, gdzie sędziowie będą bali się mu kartkę wlepić i dla świętego spokoju nie będą tego robić.
1
@AlphaNumeric Mógłby Spokojnie, ale lepszy jest na wahadle
6
0
@kamiVeB Jeżeli będziemy się rok w rok rozbijać o Lige Europy, to będzie to zrozumiałe. Ma potencjał, żeby grać w klubach z absolutnego topu. Guardiola w City by nim nie pogardził.
35
Świetny transfer i bardzo dobry pierwszy sezon. Wniósł sporą jakość praktycznie z miejsca. Pierwszy raz od odejścia Alvesa czułem, że mamy solidnie zabezpieczoną prawą obronę. Wciąż jest młody i wciąż może wiele poprawić. Mocno mu kibicuję.
0
@wojopancer Przyzwoite? Chyba jak na zmiennika, a nie startera za 140 baniek, na którym to niby miał się ten projekt opierać?
4
@MesQueUnClub96 Mieliśmy już defensywnego napastnika, teraz czas na defensywnego skrzydłowego. Czekam na ofensywnego bramkarza.
0
@ForcaMilosz Przecież tamten Alexis Sanchez wciągał nosem każdego naszego obecnego atakującego oprócz Lewego. Obecnie miałby pierwszy skład od ręki. Ta sama sytuacja z Pedro.
1
@GeneralXavi Nigdy nie oddałbym wychowanka, który za ten klub dałby się pokroić, a do tego prezentuje odpowiedni poziom sportowy, żeby tu grać. W tym klubie mają grać zawodnicy tacy jak Araujo, czy Gavi, którzy w trudnych momentach byli zdecydowani i czekali, mimo, że mogli odejść, a nie najemnicy jak Mbappe, czy Dembele.
0
@Mazi Biedny Dembele, jedyny zawodnik na świecie, który jest pod presją. Pod jaką presją, jak na niego nigdy nie można liczyć w kluczowej fazie sezonu?
3
@bari_94 Tu się trzeba dogadać i tyle. Nawet na te 50 milinów. Lepsze to, niż odejście za darmo za rok.
1
@Arkadio90 Będziesz musiał tak, czy siak. Nawet jak zostanie to pół sezonu przesiedzi na L4
48
4
@Sysia11 Kogo jak kogo, ale Dembele to na prawdę nigdy nie podejrzewalem o jakąkolwiek "miłość" do Barcelony.
0
Żegnamy biznesmena bez żalu. Koniec dojenia klubu na L4
3
@Ali3231 No i gówno im zrobimy. UEFA siedzi w kieszeni u szejka.
22
@kondzix2115 Niech każdy wydaje swoje pieniądze jak chce.
6
@sokot Problem w tym, że jak dasz Balde na miejsce Dembele, to na miejsce Balde jest Alonso. Czyli w sumie, to nie ma nikogo.
1
@KrwawiaceoczyVEB Szkoda bo to charakterny chłopak jest. Dla mnie zawsze lepszy nie Pena.
1
@maciar Przecież Vinicius to może dwóch/trzech obrońców notorycznie nie objeżdża -Walkera i Araujo. Przegrać z nim pojedynek to żaden wstyd, zwłaszcza dla Desta, który jest zdecydowanie za cienki na ten poziom.
0
@VamosVamos Zwłaszcza po tym ostatnim wpierdolu, który dostaliśmy od nich. Trzeba się zrewanżować i tyle
1
@LaLigaPD Boki obrony cienkie mają. Tam trzeba szukać szans
0
@Sulimo Dobry deal. Porto też musi coś mieć z tego, że w niego zainwestują. 40% od następnej sprzedaży też bardzo spoko.
3
Chyba najbardziej spektakularny sportowy zjazd w historii. Szczerze mówiąc, to szkoda mi go. W Chelsea był piłkarzem wybitnym i uwielbiałem go oglądać.
4
Przecież ten Motor z Feio jeszcze do ekstraklasy awansuje. Na prawdę dobrą robotę robią w Lublinie
1
@VegetaPolska Przecież Mbappe już od zeszłego lata gra w Realu razem z Haalandem.
3
@Rhaan A no tak, 22 lata to przecież już stary dziadek i zaraz koniec kariery.
1
@Deviler Czerwona cebula z pomidorem i ogórkiem. Mogę jeść non stop.
2
Niech już to wygrają. Wstyd tracić punkty do rankingu z takimi czopkami
0
@blaugrana16 U nas cenią Alonso.