Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siuuuuuuuuuuuuuuu
2
Przecież jak oni tego tu nie wyciągną (nie zanosi się), to będzie kolejna kompromitacja i wstyd jak uj
4
@Medium
Ruska w ogóle nie powinna móc startować w tych zawodach, ale przepis to przepis. Nie podała ręki, to dyskwalifikacja.
4
@Ojciec5tkidzieci Jeden z tych zawodników, który bez wątpienia powinien był kiedyś zagrać w Barcelonie.
1
@Medium Oczywiście płaczek Carvajal pierwszy na miejscu do dymów, a później ucieka
1
@VegetaPolska Ja nie jestem fanem publicznych wypowiedzi Bartmana. Niech tam idzie już klepać się po mordzie u Peszki, a Leona niech zostawi w spokoju
0
Alonso na lewej obronie nie ma racji bytu. To jest jakieś nieporozumienie, to jest jakaś prowokacja.
8
Bardzo ładne koszulki Celticu i ciekawy kierunek dla Nawrockiego.
5
@KrwawiaceoczyVEB Pięknie byłoby, gdyby okazał się potworem w obronie, takim jak był np. Umtiti.
9
@MesQueUnClub96 Takie życie liderów w Barcelonie. Messi wytrzymywał to ponad 10 lat. Nie ma się co chłopu dziwić, że nie chciał znowu pchać się w taki układ i wybrał spokojną emeryturke w Miami.
1
@DaPidejpi No i warto pamiętać, że w Azerbejdżanie jest teraz ekstremalnie gorąco. To utrudnia zadanie polskim drużynom od x lat.
0
@KrwawiaceoczyVEB Musi być niezły, bo inaczej nie oddaliby lekką ręką Riada.
4
@zadafcb Zajebiste mają te stadiony.
46
@Emhyr A co wy się spodziewaliście intensywności jak w Europie? To jest piłkarska emerytura, piękna emerytura.
51
@szkutnik91 Powinniśmy go wypożyczyć z obowiązkiem wykupu, pod warunkiem, że rozegra odpowiednia liczbę minut, a później wpuszczać z ławki w drugich połowach i na końcu utargować połowę niższą kwotę.
0
@cules100pro Nie ma to jak osłabić dwie pozycje, żeby wzmocnić jedną.
1
@macio_944 A jeszcze sam niedawno rzucał procentami jeśli chodzi o przyjście Messiego, albo pieprzył 3 po 3, że planem B jest Bernardo Silva
0
@Ghostface Tak już widzę jak Araby wywalają łącznie pół miliarda euro na drogą zabawkę, żeby dać jej odejść za darmo za rok do Madrytu. Przecież to się wgl kupy nie trzyma.
0
Panowie, to trzeba dograć.
2
Ale miazga w tym secie.
0
@thorin Przecież wiadomo, że jakby zechcieli nas zaatakować, to Polska armia by ich zmiotła w pył momentalnie. Chodzi o to, że oni mogą jeszcze wzmocnić te hybrydowe ataki na granicy, które już mają miejsce. Lepiej dmuchać na zimne
1
@Deviler Do Michniewicza nie trzeba było dzwonić, on robił to sam, wielokrotnie.
15
@Encore Koniec kariery Messiego i jego gwiazda świeci jasno w Miami wśród innych gwiazd i celebrytów. Ronaldo powoli gaśnie na pustyni. Jeszcze ten wywiad ostatnio, w którym musiał wspomnieć o MLS. On w kaftanie skończy. Portugalski Tomaszewski
2
@barcanawieki Jeden i drugi nierealny w tym oknie.
0
@urbie999 Verstappen nie jest już taki głupi jak te dwa lata temu. Ma szybszy samochód i nie będzie się napinał na pierwszy zakręt. Na dystansie całego wyścigu i tak prędzej, czy później wyprzedzi Lewisa.
0
@Granto On miał już sporo nabite z czasów jazdy w McLarenie
1
@Pawlak1992 Życzę mu, żeby zgarnął wicemistrzostwo Anglii. Ma tych tytułów już tyle, że jak raz przegra z Artetą, to nic się nie stanie.
2
@barcelonaLM Lepiej niech idzie teraz do Realu za 200+ baniek.
8
@Culer_1906 Potężne boki obrony. Szkoda Christensena, bo chłopak będzie musiał sam za czterech biegać
2
@Jakub111 Poziom sportowy może za bardzo się nie różni, ale marketingowo saudyjska nie ma nawet żadnego podjazdu do MLS. Amerykańce opakowali to zajebiście, teraz mają najlepszego zawodnika w historii tej dyscypliny i zrobią z tego wielki pożytek