Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG Miałem ostatnio sytuację, gdzie gość podszedł do mnie i po prostu nie ściemniał, tylko przyznał się, że zabalowal i ma potwornego kaca. Po wyglądzie wyglądało to na kaca stulecia xD Stwierdziłem, że mnie te parę złotych nie zbawi, a jego może i poratowalem chłopa zimnym browarem. Wdzięczny był niesamowicie.
1
@barcelonaLM Za dużo komuchów w środowisku pisiorów. Nie będą strzelać sobie w kolano przecież
0
@DaPidejpi Przyganial kocioł garnkowi. Raz Lech się ośmiesza, raz Legia.
28
@MOLESTA Felix w Chelsea był tak fantastyczny, że nawet nie pomyśleli o jego wykupieniu, mimo, że to Chelsea, która kupuje wszystkich jak leci.
2
Pogoń niech dowiezie. Zawsze coś tam do rankingu wleci
0
@FutbolFan Jeden z najpiekniej wykonanych rzutów wolnych jakie widziałem. Uderzył tą piłkę tak perfekcyjnie, a mimo to z taką mocą, że jeszcze z bramki wypadła.
3
@michaleu W Hiszpanii komitet wydałby oświadczenie, że wszystkie decyzje sędziego były prawidłowe i uj nas to obchodzi
0
@Gaz Jak na barki 16-letniego Yamala zrzucimy ciężar dźwigania tego zespołu, to zepsujemy sobie prawdopodobnie epokowy talent. On w tym wieku ma się cieszyć grą, rozwijać, być co najwyżej ciekawostką od czasu do czasu na boisku w pierwszej drużynie.
32
@MichuZ44 Dla mnie oczywiste, że Neymar. Takich piłkarzy już nie produkują. Sufit miał wyżej niż Mbappe moim zdaniem.
0
@MESSIah16 Oczywiście, że mało. Powinien tryplet w drugim sezonie zrobić jak Guardiola.
3
@tbas Zwłaszcza, że nie ma umiejętności ani wizji, żeby takim kreatorem być.
3
@esem91 Skąd wiesz, że ich nie ostrzegał? Raphinha jest tylko człowiekiem i mógł się zagotować mimo to.
5
@xvcWinterSoldier Niech się splacze o rasizm, albo wymyśli historie o obrażaniu rodziny. Ponoć to działa i jest się bezkarnym.
5
@Luciano99 Trener Pedri xDD
15
@Kuba_1 Czyli przejdzie do Arabów.
1
@DonCarletto Ta wróci i zerwie więzadła w pierwszym meczu. Lengleta wam odpalić możemy. Skała nie do przejścia i okaz zdrowia
1
Piękna pokazówa będzie we wtorek. Z drugiej strony trzeba się cieszyć, że to już nie jest poradziecki złom.
0
@Cule1234 Niech idzie i gra jak najwięcej.
7
Mówcie co chcecie, ale jeśli Neymar pójdzie w wieku 31 lat do Arabii, to będzie jednym z najbardziej niewykorzystanych potencjałów w historii piłki nożnej.
Przyjeżdżał do Europy jako prawdziwy magik, ostatni przedstawiciel prawdziwego Joga Bonito. Miały być złote piłki, Ligi Mistrzów, Mundiale. Fakt swoje nastrzelal, pucharów krajowych wygrał, kasy zarobił do uja, ale potencjał miał na zdecydowanie więcej. Samo to, że wybiera się na sportową emeryturę w wieku 31 lat mówi wszystko.
0
@Encore Ale co go ludzie wynieśli na piedestały i stawiali na równi z takimi nazwiskami jak Guardiola, czy Ancelotti to jego. Jest dobrym trenerem i tylko dobrym, nic więcej.
0
@Pedri16Future Dla niego na pewno.
3
@Worny Ło kurna. Klasyczne pierdolnięcie z 3-funtowej armaty na twierdzy Kłodzko.
1
@Barca1922 A komu będzie się chciało włączać PSG, żeby oglądać Dembele, Ekitke, Asensio i podróbkę Sona?
1
@JaroCoach Nie podoła. Trochę się poprawił ostatnimi czasy, ale presja w Realu jest ogromna. Nie da się zastąpić 1 do 1 takiego bramkarza jak Courtois. Spadek jakości w bramce będzie widoczny.
1
@against_modern_football Przecież Alba i Messi spokojnie graliby jeszcze pierwsze skrzypce w klubach z Top 5 lig Europy. Wiek przedemerytalny nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Oni nawet po 40 będą lepsi niż jakikolwiek zawodnik Ekstraklasy.
3
@Tomo1989 Jeśli Xavi go nie chce, to ja nie wiem w ogóle po co są jakieś rozważania tego transferu. To samo było z Nevesem. Albo ufamy trenerowi i dajemy mu zawodników, o których prosi (Cancelo), albo ja na prawdę nie wiem, w którą stronę ten projekt ma iść.
0
@LaLigaPD Norweg ma trochę lepiej poukladane pod kopułą. Wzorowo prowadzona kariera
0
@Barca1922 Może Mbappe to faktycznie jest magik, ale jak na razie to Haaland prowadzi swoją karierę wzorowo
4
@Adran360 Sezon życia w Chelsea i zjazd do bazy.
0
@Herato Liga mistrzów jest kluczowa. Bez zwycięstwa w niej będzie moim zdaniem bez szans. Zwłaszcza, że mamy sezon, w którym jest Euro i Copa America, na którym Haaland nie postrzela raczej.