Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Na takich warunkach to nie ma opcji, że on tu przyjdzie. Przecież wszyscy doskonale wiemy, że Neymar i jego Senior najbardziej kochają właśnie pieniądze.
15
@VegetaPolska No za rok go Laporta za darmo podpisuje
34
Dzięki za wszystko Presi. Wieczny szacunek, za dobre występy z Realem, za gola rozstrzygającego sprawę mistrzostwa i za to, że nie robił problemów, gdy klub postanowił z niego zrezygnować. Powodzenia dalej!
0
@DonMatteo901 Stać ich to płacą. Paqueta będzie chodził u Guardioli aż miło będzie patrzeć.
12
Klasyczne spotkanie gołej dupy z batem
0
@Domin7777 Gundogan na przykład
0
@Cotutajsiedzieje Wciąż się zastanawiam jak on zobaczył tam miejsce, żeby to podać.
3
@Bartula Spodenki mogli czarne zrobić, bo wygląda to jak piżama.
3
@kamiVeB Każdy wie, że kluby La Liga muszą sprzedawać, żeby pomieścić się w limitach Tebasa. Nikt normalny nie będzie przepłacał.
7
@Gaz Te wszystkie Endricki i Vitory Roque za które kluby płacą teraz kupę siana Brazylijczykom nawet nie stały piłkarsko koło Neymara. On te rozgrywki dupą wciągał. Odrazu widać było, że to jest baller. Szkoda, że tym transferem do PSG postanowił spieprzyć sobie sportową karierę.
5
@czarnatom Dokładnie. Real w zeszłym sezonie też nam odpuścił, żebyśmy ligę wygrali.
1
Jak nikt mu kolana nie rozjebie to Yamal kiedyś złotą piłkę wygra
2
Lamine Yamal powinien być w trybie natychmiastowym włączony do pierwszej drużyny
3
@ChampionLW Tfuuu
0
@Firestone W tym meczu absolutnie nie
0
Oriol jest lepszy technicznie niż Lewy.
1
@tbas Dlatego też chcą Fatiego pogonić. To jest ten magiczny sposób zarządu na rejestracje zawodników.
0
@Mns21 Nie będą przecież piłkarze na stadionie w koszulkach z zeszłego sezonu.
0
@vangoor Deal tak samo realny jak ten z Mbappe do Al-Hilal, z którego Araby miałyby go puścić po roku za darmo do Realu
14
@DLFCB Śmieci wyniosły się same. Dobrze, że nikogo postronnego nie zabili.
Jak głupim i niedopowiedzialnym człowiekiem trzeba być, żeby będąc trzeźwym oddać kierownicę kompletnie naprutemu koledze.
1
@VeB 1899 Ale Messi mógł poczekać przecież. My mamy problem szrot jak Dest, czy Lenglet wypchnąć, a co dopiero kogoś takiego jak Ferran. Nawet jakby chciał wrócić i czekać, to znowu w sierpniu by się rozczarował
0
@darek60 Taki coroczny, tradycyjny mecz towarzyski połączony z prezentacją naszej drużyny na nowy sezon. Z tego co się orientuję w żadnej polskiej tv nie ma transmisji, także zostają streamy.
0
@DaPidejpi Ronaldo na mundialach to chyba i tak tylko jeden wybitny mecz zagrał - w 2018 z Hiszpanią w grupie, gdzie walnął hat-tricka. Poza tym meczem nie pamiętam jego jakichś wielkich fajerwerków, które pomogłyby znacząco jego reprezentacji na najważniejszym piłkarskim turnieju.
0
@ProMILs Porwie swoją płomienną odezwą tłumy zgromadzone na Montjuic.
0
@barteq Visca El Barca!
5
Pan Kapitan dziś przemówi!
0
@zmiter912576 Już niedługo. Spokojnie
0
@Anubis Nie mamy na niego kasy, ani tym bardziej miejsca w limicie, to nie lecieli.
0
@AlphaNumeric Mikel Arteta
18
Marzę o jego odejściu od momentu kiedy dołączył do klubu.