Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula Dobrze, że Chukwueze w Milanie, bo pokrecilby sobie dziś
2
Myślałem, że na Villareal, który raczej nie będzie murować to jednak wyjdziemy normalnie 4-3-3 z dwoma skrzydłowymi. Zwłaszcza, że Alonso raczej nie da nam nic w ataku, tak jak to robi Balde. Szkoda, bo kiedy Fati/Ferran mają grać jak nie w takich meczach
1
Mocarne boki obrony mamy
1
@P33ck Ekstraklasa. Tu nic nie jest oczywiste i logiczne
8
@blakkudium Pięknie uczcił setny mecz
5
A kto to jest w ogóle Lucas Hernandez?
2
@Encore Ostatecznie to Xavi został mistrzem Hiszpanii, a łysy musiał zadowolić się pucharem 3 kategorii (Xavi też taki zdobył)
2
@MOLESTA W Anglii chcą grać w piłkę, a nie napierdalac się jak Getafe Bordolasa
3
@MOLESTA @PatrykBarca Dlatego tym większy szacun dla Xaviego, że podjął się tak wielkiego wyzwania już na samym początku swojej przygody z profesjonalną trenerką. Tak na prawdę zaryzykowal dalszą karierę
5
De Zerbi ogólnie robi fantastyczną robotę w Brighton. Udowadnia, że nawet mniejszy klub może grać widowiskowo, a przy tym skutecznie i efektywnie.
Ciekawe jakby poradził sobie w klubie takim jak Barcelona
2
@tomek8756 Na pewno zostałbym w kraju. Nie mógłbym w lustro spojrzeć, gdybym siedział w Niemczech/Francji i pił piwo, a w Polsce gineliby moi koledzy, bliscy i znajomi.
0
@bartekvisca Jedno wyklucza drugie. Żaden trener z prawdziwego zdarzenia nie wejdzie na ten plac budowy w momencie, gdy nie będziemy gotowi do walki o puchary.
Trzeba wierzyć w Xaviego i go wspierać z całych sił, bo on kocha ten klub, podjął się cholernie trudnej misji w momencie, gdy nikt inny z tak rozpoznawalnym nazwiskiem by tego nie zrobił.
0
@Hosh Do przewidzenia to było. Ruska V kolumna w Polsce ma się niestety bardzo dobrze.
1
@FutbolFan Tyle właśnie kacapy znaczą dla swojego cara. Szkoda, że dalej nic do nich nie dociera
4
@Ojciec5tkidzieci No i weź tu konkuruj z Premier League jak West Ham, który się ledwo utrzymał lekką ręką rzuca 45 baniek, a my musimy się spinać, żeby wychowanków porejestrowac.
1
@PatrychoO Ale siedział w nim ten karny z Chile, aż do 2021 i Copa America
0
@Kidd Tak to jest jak 18-letni chłopak musiał w swoim pierwszym sezonie na takim poziomie rozegrać ponad 70 meczów. Koeman, Enrique i Rubiales od repki Hiszpanii na igrzyskach przyłożyli do tego rękę.
0
@Herato Nie ma opcji, że Pauleta zniży się do tego poziomu.
0
@LaLigaPD Chłop jest cienki to jedno, a druga strona medalu jest taka, że skoro go sprzedali, to po co mają na niego stawiać?
6
@ObiwanKenobi A co Ty myślałeś? Ukraina to państwo skorumpowane do szpiku kości. Jeżeli u nas są ludzie tęskniący za komuna i Związkiem radzieckim, tak u nich jest takich ludzi 3 razy tyle. Wpuszczalismy wszystkich jak leci i takie są tego efekty
1
@P33ck Pochettino z Totkami wbił do finału LM. To o czymś świadczy. To jest bardzo dobry trener
5
@Volk A ty byś obniżył jakbyś miał umowę jeszcze na dwa lata, a kasa leci nawet za nic nie robienie?
2
@draxidox Ronaldo przestał być największą gwiazdą ligi w tym momencie.
1
@draxidox Kurwa jak mi jest szkoda, że on do nas nie wrócil. Choćby na rok....
1
@MesQueUnClub_87 Wszystko w temacie. Pięknie napisane
2
@MesQueUnClub96 Po co wtracasz Federera do dyskusji o Djokoviciu i Alcarazie?
0
@Swistus172 Alonso dopiero co przedłużył umowę. Nie ma opcji, że on się stąd ruszy
0
@D10SLEO Tak się dba o atmosfere w drużynie. Prawdziwy lider.
0
@zadafcb Na dożynki idź, a nie przed telewizorem będziesz siedział
18
@Cotutajsiedzieje Niech gra. Jego obecność w kadrze to pewniak do tego, że Portugalia znowu się wykolei