0

@Bartula Dobrze, że Chukwueze w Milanie, bo pokrecilby sobie dziś

2

Myślałem, że na Villareal, który raczej nie będzie murować to jednak wyjdziemy normalnie 4-3-3 z dwoma skrzydłowymi. Zwłaszcza, że Alonso raczej nie da nam nic w ataku, tak jak to robi Balde. Szkoda, bo kiedy Fati/Ferran mają grać jak nie w takich meczach

1

Mocarne boki obrony mamy

1

@P33ck Ekstraklasa. Tu nic nie jest oczywiste i logiczne

8

@blakkudium Pięknie uczcił setny mecz

5

A kto to jest w ogóle Lucas Hernandez?

2

@Encore Ostatecznie to Xavi został mistrzem Hiszpanii, a łysy musiał zadowolić się pucharem 3 kategorii (Xavi też taki zdobył)

2

@MOLESTA W Anglii chcą grać w piłkę, a nie napierdalac się jak Getafe Bordolasa

3

@MOLESTA @PatrykBarca Dlatego tym większy szacun dla Xaviego, że podjął się tak wielkiego wyzwania już na samym początku swojej przygody z profesjonalną trenerką. Tak na prawdę zaryzykowal dalszą karierę

5

De Zerbi ogólnie robi fantastyczną robotę w Brighton. Udowadnia, że nawet mniejszy klub może grać widowiskowo, a przy tym skutecznie i efektywnie.
Ciekawe jakby poradził sobie w klubie takim jak Barcelona

2

@tomek8756 Na pewno zostałbym w kraju. Nie mógłbym w lustro spojrzeć, gdybym siedział w Niemczech/Francji i pił piwo, a w Polsce gineliby moi koledzy, bliscy i znajomi.

0

@bartekvisca Jedno wyklucza drugie. Żaden trener z prawdziwego zdarzenia nie wejdzie na ten plac budowy w momencie, gdy nie będziemy gotowi do walki o puchary.
Trzeba wierzyć w Xaviego i go wspierać z całych sił, bo on kocha ten klub, podjął się cholernie trudnej misji w momencie, gdy nikt inny z tak rozpoznawalnym nazwiskiem by tego nie zrobił.

0

@Hosh Do przewidzenia to było. Ruska V kolumna w Polsce ma się niestety bardzo dobrze.

1

@FutbolFan Tyle właśnie kacapy znaczą dla swojego cara. Szkoda, że dalej nic do nich nie dociera

4

@Ojciec5tkidzieci No i weź tu konkuruj z Premier League jak West Ham, który się ledwo utrzymał lekką ręką rzuca 45 baniek, a my musimy się spinać, żeby wychowanków porejestrowac.

1

@PatrychoO Ale siedział w nim ten karny z Chile, aż do 2021 i Copa America

0

@Kidd Tak to jest jak 18-letni chłopak musiał w swoim pierwszym sezonie na takim poziomie rozegrać ponad 70 meczów. Koeman, Enrique i Rubiales od repki Hiszpanii na igrzyskach przyłożyli do tego rękę.

0

@Herato Nie ma opcji, że Pauleta zniży się do tego poziomu.

0

@LaLigaPD Chłop jest cienki to jedno, a druga strona medalu jest taka, że skoro go sprzedali, to po co mają na niego stawiać?

6

@ObiwanKenobi A co Ty myślałeś? Ukraina to państwo skorumpowane do szpiku kości. Jeżeli u nas są ludzie tęskniący za komuna i Związkiem radzieckim, tak u nich jest takich ludzi 3 razy tyle. Wpuszczalismy wszystkich jak leci i takie są tego efekty

1

@P33ck Pochettino z Totkami wbił do finału LM. To o czymś świadczy. To jest bardzo dobry trener

5

@Volk A ty byś obniżył jakbyś miał umowę jeszcze na dwa lata, a kasa leci nawet za nic nie robienie?

2

@draxidox Ronaldo przestał być największą gwiazdą ligi w tym momencie.

1

@draxidox Kurwa jak mi jest szkoda, że on do nas nie wrócil. Choćby na rok....

1

@MesQueUnClub_87 Wszystko w temacie. Pięknie napisane

2

@MesQueUnClub96 Po co wtracasz Federera do dyskusji o Djokoviciu i Alcarazie?

0

@Swistus172 Alonso dopiero co przedłużył umowę. Nie ma opcji, że on się stąd ruszy

0

@D10SLEO Tak się dba o atmosfere w drużynie. Prawdziwy lider.

0

@zadafcb Na dożynki idź, a nie przed telewizorem będziesz siedział

18

@Cotutajsiedzieje Niech gra. Jego obecność w kadrze to pewniak do tego, że Portugalia znowu się wykolei

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?