Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pikass14 Po co się spieszyć? Leśne dziadki codziennie przez tydzień będą obradować przy wódzie i ogórkach, a na koniec ogłoszą Probierza.
1
@MarcepanowyKsiaze Taki którego nie powtórzymy przez najbliższe 20 lat.
3
@LukaszFan Ukraina na ten moment to się po nas przejedzie gorzej niż Albania.
4
@Faro On ma wszystko lepsze od Raphinhi.
0
W 4 secie weszliśmy na kosmiczny poziom.
1
@gontex Są lepsi na ten moment
6
Z polskiej reprezentacji śmieją się już chyba wszyscy
3
@SkilledHydra16 Może to i dobrze, że nie wygraliśmy wtedy. Przecież kolejny tryplet w sezonie 18/19 na bank oznaczał pozostanie Bartomeu na stanowisku. Jakie bylyby tego skutki? Możemy się domyślać, ale patrząc na to w jakiej finansowej dupie jest ten klub 3 lata po jego odejsciu, to nie byłoby raczej za kolorowo.
1
To było błędem i dlatego Rosja za prezydentury Putina zaatakowała odpowiednio Gruzję, Czeczenię i Ukrainę.
1
@Deltta Brzęczek grupę eliminacyjną wygrał, a i tak ludzie z nim jechali. (Też byłem wtedy za jego zwolnienieniem)
1
@barcanawieki Pięknie znowu Portugalia napompowana. Martinez geniusz, Ronaldo Bóg, Bruno Top. Pojadą na mistrzostwa i odpadną w 1/8 z jakimiś Czechami, albo Grecją.
0
@takisobiektos Spokojnie będzie Smuda xD
0
@VegetaPolska Zbyszek Boniek
0
Reprezentacja Słowacji pokazuje naszym patalachom jak się gra z pasterzami kóz i owiec.
4
@Herato Islandia to żadna sensacja. Już grali. Nawet z grupy wyszli i wbili do 1/4, wyrzucając w 1/8 Angoli
2
@marcin62 Typowe chojraki co za granicą robią. Myśli, że jak do Polski zjedzie, to co to nie on. Z biednego chlopaczyny się śmiali, że z Ukrainy przyjechał i na Bolcie dorabia, a sami pewnie przy jakichś reniferach w Norwegii zapieprzają.
0
@FCB_dimiC Ciężko grać gorzej niż reprezentacja Polski. Wystarczy odrobina zaangażowania i już to lepiej wygląda
2
@Litman Krzysiu Mączyński, Glikson na kierownicy i jedziemy z tą Estonią w barażach xD
1
@Sulimo Szkoda tego karnego z Wyspami Owczymi, bo bilans byłby jeszcze lepszy xD
4
@FCBparasiempre Może kiedyś uda mu się swoją narodową reprezentacje poprowadzić.
4
@VegetaPolska Myślisz, że Loew wyciągnie polską piłkę z dupy?
4
@Encore Ponad 300 baniek spalone w piecu na trójkę flopów. Pięknie podbija nam to bilans
0
Ciekawe jak tam DiscoCzarek po wczorajszym.
0
@JordiAlbion Jak wyobrażasz sobie dalszą pracę Michniewicza, w momencie, gdy był on pokłócony z piłkarzami, starszyzną kadry o podział pieniędzy? Już pomine fakt, że to wszystko było załatwiane za plecami ich szefa, czyli Kuleszy
No to było przegięcie absolutne i popularny Czesiu sam ukręcił bat na siebie.
7
@Deviler Tak to jest jak się bierze stetryczalego dziadka, który jest na ostatniej prostej przed emeryturą. Było dużo ciekawszych, zagranicznych opcji, to Kulesza wybrał najgorszą i najdroższą.
11
Nawałka: wyniki były i styl nawet jako taki był
Brzęczek: wyniki były, ale styl słaby
Sousa: styl całkiem fajny, ale wyniki średnie
Michniewicz: wyniki były, ale styl słaby
Santos: nie ma ani wyników, ani stylu.
1
@Deviler Już u somsiadów się popisał jako selekcjoner
9
https://x.com/Paluszek_r/status/1700962836497752274
Z biegiem czasu człowiek trochę inaczej na to patrzy. Brzęczek za takie wyniki był mieszany z błotem, Santosowi postawiliby pomnik. Obecnie takie punktowanie jest nieosiągalne dla naszych kopaczy.
7
Santos to żyje w innym wymiarze? O jakiej zmianie on za przeproszeniem pierdoli jak dalej w reprezentacji na mecz wychodzi Krychowiak, Linetty, Bereszynski, Kędziora, Zielinski, Lewandowski, a z ławki wchodzi Grosicki. Tłumaczy się jakby mu ktoś kazał grać samymi chłopakami z U-17.
2
Lewy 13 podań celnych przez cały mecz. Plejmejker jebany niedługo Gundogana na ławce posadzi