Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Krychowiak w tej kadrze zagra już tylko jeden mecz. Pożegnalny.
2
@Tom0VeB A poważnych tematów jak np. starzejące się społeczeństwo, słaba demografia poruszone w tej kampanii tyle co kot napłakał
2
@Przemek2323 XD ale nas gówno obchodzi jak było za Tuska. To było 8 lat temu
8
Same matki z dziećmi
0
@Rl9k1nG Prawdopodobnie nic, ale potrzebna jest zmiana. Pisiory siedzą na stołkach już drugą kadencję i puściły im jakiekolwiek hamulce. Każdy atak na swoją partyjkę traktują jako atak na Polskę. Uważają się za jakichś pół-bogów. Za bardzo rozsiedli się przy korycie. Już nawet przestali się kryć z tym, że nas doją.
2
@partymaker Gorsze afery już wypływały przez te dwie kadencję i dalej nic. Ja już się przestałem łudzić
0
@Hosh Jakie przegrywy.
1
@Emhyr Grunt, że Magłaja dalej nieodsunięty.
0
@Cotutajsiedzieje Przecież Rosja to też są bandyci, gwlaciciele i zwyrole, a w dodatku są uzbrojeni. Dużo większe zagrożenie dla naszego regionu Europy niż napływ łódek z tępymi murzynami
1
@Kamilos84 Relokowac ich do Rosji i Korei Północnej
8
Jak się Olisadebe odpali to nie ma zmiluj
0
Przez te dyskusje z sędzią się wytrącają z rytmu.
2
Pięknie się Leon odpalił
0
Serwis siedzi i odrazu jest gra. Jedziemy
1
Przestańcie się mazać. Wygramy tu 3:2. Poprawić serwis i będzie dobrze
0
To będzie długi mecz
0
@DonMatteo901 Odpalił się jak na ulicy w Warszawie, gdy po pijaku wjechał w autobus.
2
@Lionel_Messi10 Wydaje mi się, że okres brany pod uwagę zaczyna się już po mundialu, także ktoś z City zgarnie tą nagrodę
2
@DonMatteo901 Na tym koncercie stadion lepiej zarobi
4
@Medium Dlatego zajebiście jest mieć ojca mechanika i brata mechanika. Nigdy jeszcze nigdzie nie musiałem z samochodem jechać.
Za dzieciaka w garażu się siedziało, to takie proste rzeczy jak wymiana tarcz i klocków, czy serwis olejowy nawet sam sobie zrobię.
7
@macio_944 Ludzie nie doceniają tego co mamy. My na prawdę dwa lata temu byliśmy na granicy upadku, a obecnie jesteśmy mistrzem Hiszpanii i wciąż mamy bardzo konkurencyjną kadrę. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle.
0
@Cule1234 Ciekawe, czy UEFA ma zamiar kiedyś to ukrócić, czy dalej będą kroić mniejsze kluby, a giganci będą mogli wszystko. PSG ma problemy z FFP, to nagle wbija klub z kraju wlasciela paryskiego klubu (przypadek?) i rzuca konkretnymi kwotami z wypaleńców, których nie chcą w składzie. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to są jakieś konkretne przewaly.
6
@cules100pro xDD ciekawe, czy w przypadku innych klubów też jest taki fifarafa.
3
@Bobo25 Kto by nie przyszedł, to za brak awansu na Euro nie powinien być rozliczany. Eliminacje zostały przegrane przez Santosa i bandę rozwydrzonych gwiazdeczek. W barażach niby szansę mamy, ale w ewentualnym finale z Ukrainą faworytem nie będziemy. Nowy selekcjoner nie da rady zbudować niczego w 3/4 mecze. Nie każdy będzie miał tyle farta co Michniewicz.
0
@tristan87 Bo nie jest glupi.
5
Zgadzam się. Nie ma na ten moment lepszego trenera z Polski od Skorży. Najlepiej przygotowany do objęcia roli selekcjonera, ale wątpię, że będzie chciał akurat w takim momencie przejmować ten burdel.
0
@kamilop Z Lewego, czy Ziela nie zrezygnujemy, ale taki Milik, czy Krychowiak to wcale nie muszą na kadrę przylatywać. Jeden to twarz wielkich pudel i jak gra to mało co tej reprezentacji daje, a drugi już dawno na emeryturę powinien być wyslany. To od Probierza zależeć będzie jakich żołnierzy sobie dobierze. Nie jestem za jego kandydaturą, ale on ma mocny charakter (w przeciwieństwie do naszych kopaczy) i może być w stanie odstrzelić towarzystwo wzajemnej adoracji.
0
@maroon Jakie bredzi? Przecież każdy wie, że w PZPN-nie za kadencji Kuleszy jest jeden wielki syf i rozpierdziel.
0
@FCB24 A to Lewy ma aż taką władze, że może kazać sztabowi Bologni robić rezonansy i wysyłać jakieś lewe prześwietlenia do PZPN-u? Rzeczywiście Bóg piłki.
0
@ikar34 Już widzę jak Xabi Alonso na początku świetnie zapowiadającej się kariery pcha się w ten syf. On w lato Real Madryt przejmie pewnie. Po co mu reprezentacja Polski?