Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Bronek był jaki był xD
1
@OBSERWATOR2021 Niech jeszcze przestaną jeździ Audi i Mercedesami, przecież to samochody zrobione na zgniłym zachodzie
0
@AmigoBlancos 20+ i będzie to dobry wynik
2
No jest odmiana w porównaniu do tego co proponował Santos. Motywacji starczyło na jedną bramkę. Probierz następnym razem powinien mieć do dyspozycji jeszcze drewnianą sztachetę, to może uda mu się coś wbić do tych pustych łbów
0
@kaamil1910 Umiejętności mają na coraz wyższym poziomie, a zaangażowanie (underdogi takie jak San Marino mają je zawsze większe niż ich rywale) czasem wystarcza, żeby przeciwstawić się mocniejszym.
52
@PabloVEB Na straszenie Tuskiem mieliście czas przed wyborami. Nie pyklo. Teraz już za późno, więc dajcie sobie siana, bo już czytać się tego nie da. Gość jeszcze nawet rządu nie utworzył, nawet nie wiadomo czy premierem będzie w sumie, a tu już się zaczyna.
1
@kanver_ Angole jak zwykle przewartościowanii po 30 baniek na każdym zawodniku.
3
@leomessi1710 Southgate to beton pierwsza klasa. Bierze tego Hendersona z Arabii. Phillips w City nic nie gra, a też non stop powoływany. Gościu usral sobie grupkę zawodników i się jej trzyma.
Dla mnie to w sumie spoko, bo Angolom zawsze życzę przegranej.
0
@MESSIah16 Nie dodałeś Rosjan, którzy chętnie wyrżneliby Polaków.
9
0
@FcPortoFan1999 Łabędzi śpiew
0
@MesQueUnClub96 Prawdziwy król życia.
7
@ArcziArtt Za czym będziemy tęsknić? Za rekordową inflacją? Społeczeństwo wystawiło im ocenę negatywną za drugą kadencję i tyle. Pora wykazać się innym
3
@macio_944 Wczoraj brat przedstawiał dziadkowi czarno na białym dowody na afery PiSu, tłumaczył o co chodzi w aferach majątkowych Morawieckiego, tłumaczył mu, że Lotos został sprzedany Arabom. Jedyna odpowiedz dziadka? TO PROPAGANDA. Na prawdę nie mam pytań. Niech tam sobie głosuje na kogo chce, ale smutne jest, że to wygląda jak jakaś sekta.
3
@macio_944 PiS zrobi +/- 25% z palcem w dupie. Żelazny elektorat wykrusza im się tylko przez śmierć.
2
@RafiVeB Raz na rok to i kura pierdnie. Co turniej są w gronie faworytów, czy to Euro, czy mundial i głównie się kompromitują.
2
@RafiVeB Ale o czym ty mówisz? O sytuacji w Belgii? W Polsce nigdy, do czegoś takiego nie dojdzie, bo Słowianie to ostatni biały bastion Europy. Ciapaki dobrze zdają sobie sprawę z tego, że u nas nie będzie rumakowania, bo nikt im na to nie pozwoli.
3
@AFA90 Przecież tak jest co turniej. W eliminacjach obijają pachołków, Ronaldo strzela, a potem na Euro się wyjebia w 1/8 z jakimiś Czechami albo Albanią.
13
@_Specjalista Tak i murzynów nam po domach pokwaterują, a na ulicach będą paradować geje i lesbijki. Już to słyszałem specjalisto.
6
A na koniec dodam, że polska piłka rezprezentacyjna powinna zostać zniszczona.
0
@Pawlak1992 Tak, Nie, Tak, Tak
0
Komentarz usunięty
4
@Crystal37 Zobaczycie zwycięstwo jak świnia gwiazdy
1
@lucca87 Standardowo jak przed każdym turniejem. Anglia, Francja i Portugalia. W dalszym rzędzie Hiszpania, Niemcy, Wlochy
0
@anxted Czyli nowy premier i rząd dopiero w grudniu
1
@tomek8756 hahaha pięknie się dupsko pali. Skończy się Eldorado za państwowe pieniądze
0
@magister97r Putin tez powinien tak skończyć
1
@PuszkinFan Gorzej niż z marionetką Kaczyńskiego - Morawieckim raczej nie będzie.
3
XDDD Żewłakow jak my byliśmy zaskoczeni agresywna postawa Mołdawii od pierwszej minuty, to nie mamy czego szukać na turnieju
15
180 (!) Drużyna rankingu FIFA robi sobie na nas 4 punkty w dwumeczu. Przecież to jest totalna kompromitacja