9

Biedne dzieci Ronaldo. Patrząc po tym jak ojciec daje upust swoim emocjom w internecie, pewnie od wczoraj znowu muszą musztardę jeść.
https://zapodaj.net/plik-H2khQEWQZY

2

@insp1re No może kilka niedociągnięć jest

0

@Klejnot_Nilu Za 5 miejsce w lidze nie dają nominacji. Na mundialu też nic nie pokazał.

4

Najlepszy piłkarz wszechczasów. Pięknie było śledzić całą jego karierę. Trzeba czerpać przyjemność z ostatnich meczów, bo Messiego będzie po prostu bardzo brakowało.

0

@yoli Wygrał mundial, będąc najlepszym piłkarzem tego turnieju.

1

Wstawać tam w tym Paryżu i bić brawo Goatowi, bo to prawdopodobnie ostatni raz, kiedy Messi odbiera tą nagrodę.

0


Nie mieści mi się to w głowie po prostu... Nie można ich porównać do zwierząt, bo żadne zwierzę, by się tak nie zachowalo

5

Cieszcie się, że tylko buczeli. Wczoraj pokazali, że mogli kamieniami rzucac

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Patriskos Tak na prawdę to Romeu nigdy nie powinno tu być. Już wolałbym, żeby z ławki wszedł taki Casado, czy Pau Prim. Nawet jakby coś zawalili, to jakoś inaczej by to człowiek odbierał, bo wiesz, że są młodzi i jeszcze mogą się wiele nauczyć.
Okej Oriol może ma doświadczenie, ale za to brakuje mu po prostu umiejętności piłkarskich do gry w tak wielkim klubie jak Barcelona.

0

@Aragorn33 Nie bez powodu Real wywierał presję na lidze i chciał zmiany sędziego. Manzano 3 klasyki już sędziował i ani jednego nie wygraliśmy.

0

Komentarz usunięty

1

@Borry Do 10 nie dobije.

4

Czekamy na materiał Real Madryt TV z analizą pracy sędziego Manzano. Rojas już miesiąc siedzi w zamrażarce, a taki kiep, po takim spektaklu w następnej kolejce znowu będzie gwizdał.

10

Oby ten Roque u nas wypalil. Przyda się nam w ataku taki byczek o jego profilu

0

@Culer9002 XDD na kogo ma stawiać? Puścił dziś wszystko co miał. Fermin i Yamal regularnie dostają minuty. Pogódźcie się z tym, że mamy średnią kadrę i tyle. Lewandowski jest tragedią od mundialu. Romeu nigdy nie powinien tu grać. To samo Alonso. Raphinha po kontuzji i bez rytmu. Samymi dzieciakami świata nie da się zwojować.

0

@gumaz Niech wrzucą jakieś filmy, gdzie to widać i słychać, bo na razie to mogą być kolejne madryckie brednie.

5

@Emhyr Xavi szef. Jest większy niż cała kariera Lewego, mimo, że Robcio swoje przecież osiągnął.

1

@Kgorecki2500 Orban to wolałby selfiaczka z Putinem i Łukaszenką

5

@Faro No nie wiem. Ręki sobie uciąć nie dam, ale myślę, że jakbyśmy mieli kasę to prędzej zawitalby u nas jakiś Arthur vol.2, niż Fermin Lopez.

15

@Deviler Co się dziwisz jak im od 8 lat w tym TVP kładli do głów, że Tusk to szatan, plagi egipskie, niemiecki agent i całe zło tego świata.

0

@Stinger_ Mógłby nawet Ray Hudson w duecie z Darkiem Szpakowskim komentować, a porażka Rakowa ze Sportingiem i tak byłaby pewna.

0

@MichuZ44 Co wy wiecie o najlepszym intro


2

@Kgorecki2500 Tak samo jak słowo Dudy jest nic nie warte. Marionetka, a nie prezydent.

36

Jak on tam jedyny błąd popełnił nie wywalając Bellinghama z boiska.

1

@michal26 MU to będzie w 1/16 LE

0

@tbas Nie pozostaje nam nic innego, jak zagrać, tak żeby nie pozostawić im żadnych złudzeń. Musimy się wznieść na jakieś wyżyny umiejętności i tyle. Będzie to cholernie trudne, bo mamy dużo urazów, ale tym młodym chłopakom ambicji i zaangażowania na pewno nie zabraknie.

0

@FcPortoFan1999 Karuzela polskich trenerów się kręci.

4

Ciekawe czy reżimowa Real Madryt TV doda jakiś materiał o Manzano? Pewnie nie, bo im ten wybór pasuje.

3

Jakby Major nie umarł, to miałby spore szanse na angaż w tym śmiesznym Clout MMA xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?