1

@Zoker Wygląda jak mielony w bułce. Kto nie jadł, niech pierwszy rzuci kamieniem

6

@Seba_89_ Najlepszy prezydent bo zakończyłby wojnę w 2 dni oddając Krym i Donbas ruskim.

17

Może dlatego, że oglądają każdy mecz? Nie róbmy z Lewego głównego winnego, bo składowych jest więcej, ale chyba każdy widzi, co on prezentuje obecnie na boisku.

1

@P33ck Kapitan takie samo gówno. Widzi, że młody odwala, to powinien go strzelić po łbie, a on się patrzy i się śmieje. United upadły klub

7


Najgorszy sort mendy. Jak można zbijać kapitał polityczny na chorych ludziach? Jeszcze ten śmieć oczywiście dostał się do sejmu...

2

@zodiak_10 Jeździsz po 12 makach dziennie? To pewnie wyglądasz jak Jowita

0

@Cukson Matematyczne tak. Praktyczne żadne. Nie mogą nic zremisować, a mają mecz z Galatasaray i Bayernem. W ich przypadku to nawet o Ligę Europy na wiosnę będzie ciężko

14

@P33ck Powinno być 7, ale ktoś niestety postanowił dać dupy

5

@tomek8756 Cytując klasyka: "a poszedłbym na dziwki i się uchlał"

1

@Lionel_Messi10 Juliana też chętnie bym tu przywitał. Bardzo wszechstronny zawodnik. Zagra na 9 i na skrzydle. Do tego wybiegany i z dobra techniką.

3

@Comfortable_ Zaraz Pedri się rozegra, wróci Frenkie i zmieni się obraz tej drużyny. Przynajmniej na to liczę
@cris27 Inter jest obecnie najmocniejszy w tym zestawieniu, ale oni jeszcze mogą wygrać grupe z Sociedad i ich unikniemy.

0

@Firestone A Mario mówił, to każdy się śmiał

1

@LM10GOAT Psv, Kopenhaga/Galatasaray, Lazio i Lipsk spokojnie do ogrania. Napoli też nie jest to samo co rok temu. Tylko my musimy wreszcie zacząć zapierdalac na tym boisku, a nie stojanova grać.

4

@meloo to dziś strzelił 2 gole i miał 2 asysty, czy jakieś spóźnione info dajesz madryciaku?

1

@Lionel_Messi10 Pasowałby do Barcelony. Szkoda, że nas nie stać

1

@PatrychoO Wystarczy spojrzeć na niego i widać, że tu coś jest nie tak.

0

@AmigoBlancos Obecnie w Manchesterze jest tylko City.

0

@Janas11224 Kurla Arabusy z jakiego plemienia mają możliwości zestrzeliwania amerykańskiej broni i pociski dalekiego zasięgu, które dolecą z Jemenu do Izraela, a my, czy Ukraińcy musimy się prosić o zasięg większy niż 300km. Przecież to jest śmieszne. Chyba wiadomo na co ta pomoc humanitarna dla tamtego regionu świata idzie. My płacimy na biedne dzieci, kobiety, na wodociągi i szkoły w Gazie, a Hamas, czy inne Huti buduje sobie za to rakietki.
Pewnie Iran im w tym pomaga, no bo kto inny.
Swoją drogą to też jest ciekawe, że Iran objęty sankcjami jest w stanie budować setki dronow bojowych i pocisków dalekiego zasięgu, do tego stopnia, że stać ich nawet na wspieranie Rosji w wojnie z Ukrainą. Tymczasem w Europie?

0

Miejsce United jest w Lidze Europy. Szkoda, że awansowali do tej Ligi Mistrzów kosztem Liverpoolu.

0

@La Pulgaa Z tą Kopenhagą Raków przegrał minimalnie w dwumeczu.

4

@Firestone Na razie darmowy Fermin Lopez Marin go zjada na śniadanie.

8

@DonCarletto Młody, obiecujący Chorwat

2

@Firestone Boniek urodził się z 40 lat za wcześnie. Król Twittera ostatnio

0

@Kgorecki2500 Fico to kolejny ruski pachołek w Europie. W dodatku powiązany z mafią. Zaraz dojdzie nam kolejna granica do ochrony.

1

Szkoda dzieciaka

1

@Zoyo Vasquez zajebiście. Oby mu dziadek częściej dawał grać

0

@JohnA Czy wrzutquez strzelił kiedyś na 6:1 z PSG albo zrobił rajd z Realem? A no właśnie. Szanuj kapitana Roberto swego, bo możesz mieć wrzutqueza gorszego

1

@dorkizos Ogólnie większość grajków bierzemy obecnie w wieku młodzieżowym, albo ze szkółki. Jak robimy transfwry to zazwyczaj jakieś placki jak Oriol, czy Alonso, więc ich poziom i tak jest mierny.

1

@arsenallondyn0 Nawet Smokowski się na fotkę zalapal

6

@Luciano99 Jeszcze specjalnie czekaliśmy z golem do ostatniej minuty, żeby bardziej ich bolało. Ahhh to wyrafinowanie i bezwzględność Xavinety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?