Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Wygląda jak mielony w bułce. Kto nie jadł, niech pierwszy rzuci kamieniem
6
@Seba_89_ Najlepszy prezydent bo zakończyłby wojnę w 2 dni oddając Krym i Donbas ruskim.
17
Może dlatego, że oglądają każdy mecz? Nie róbmy z Lewego głównego winnego, bo składowych jest więcej, ale chyba każdy widzi, co on prezentuje obecnie na boisku.
1
@P33ck Kapitan takie samo gówno. Widzi, że młody odwala, to powinien go strzelić po łbie, a on się patrzy i się śmieje. United upadły klub
7
Najgorszy sort mendy. Jak można zbijać kapitał polityczny na chorych ludziach? Jeszcze ten śmieć oczywiście dostał się do sejmu...
2
@zodiak_10 Jeździsz po 12 makach dziennie? To pewnie wyglądasz jak Jowita
0
@Cukson Matematyczne tak. Praktyczne żadne. Nie mogą nic zremisować, a mają mecz z Galatasaray i Bayernem. W ich przypadku to nawet o Ligę Europy na wiosnę będzie ciężko
14
@P33ck Powinno być 7, ale ktoś niestety postanowił dać dupy
5
@tomek8756 Cytując klasyka: "a poszedłbym na dziwki i się uchlał"
1
@Lionel_Messi10 Juliana też chętnie bym tu przywitał. Bardzo wszechstronny zawodnik. Zagra na 9 i na skrzydle. Do tego wybiegany i z dobra techniką.
3
@Comfortable_ Zaraz Pedri się rozegra, wróci Frenkie i zmieni się obraz tej drużyny. Przynajmniej na to liczę
@cris27 Inter jest obecnie najmocniejszy w tym zestawieniu, ale oni jeszcze mogą wygrać grupe z Sociedad i ich unikniemy.
0
@Firestone A Mario mówił, to każdy się śmiał
1
@LM10GOAT Psv, Kopenhaga/Galatasaray, Lazio i Lipsk spokojnie do ogrania. Napoli też nie jest to samo co rok temu. Tylko my musimy wreszcie zacząć zapierdalac na tym boisku, a nie stojanova grać.
4
@meloo to dziś strzelił 2 gole i miał 2 asysty, czy jakieś spóźnione info dajesz madryciaku?
1
@Lionel_Messi10 Pasowałby do Barcelony. Szkoda, że nas nie stać
1
@PatrychoO Wystarczy spojrzeć na niego i widać, że tu coś jest nie tak.
0
@AmigoBlancos Obecnie w Manchesterze jest tylko City.
0
@Janas11224 Kurla Arabusy z jakiego plemienia mają możliwości zestrzeliwania amerykańskiej broni i pociski dalekiego zasięgu, które dolecą z Jemenu do Izraela, a my, czy Ukraińcy musimy się prosić o zasięg większy niż 300km. Przecież to jest śmieszne. Chyba wiadomo na co ta pomoc humanitarna dla tamtego regionu świata idzie. My płacimy na biedne dzieci, kobiety, na wodociągi i szkoły w Gazie, a Hamas, czy inne Huti buduje sobie za to rakietki.
Pewnie Iran im w tym pomaga, no bo kto inny.
Swoją drogą to też jest ciekawe, że Iran objęty sankcjami jest w stanie budować setki dronow bojowych i pocisków dalekiego zasięgu, do tego stopnia, że stać ich nawet na wspieranie Rosji w wojnie z Ukrainą. Tymczasem w Europie?
0
Miejsce United jest w Lidze Europy. Szkoda, że awansowali do tej Ligi Mistrzów kosztem Liverpoolu.
0
@La Pulgaa Z tą Kopenhagą Raków przegrał minimalnie w dwumeczu.
4
@Firestone Na razie darmowy Fermin Lopez Marin go zjada na śniadanie.
8
@DonCarletto Młody, obiecujący Chorwat
2
@Firestone Boniek urodził się z 40 lat za wcześnie. Król Twittera ostatnio
0
@Kgorecki2500 Fico to kolejny ruski pachołek w Europie. W dodatku powiązany z mafią. Zaraz dojdzie nam kolejna granica do ochrony.
1
1
@Zoyo Vasquez zajebiście. Oby mu dziadek częściej dawał grać
0
@JohnA Czy wrzutquez strzelił kiedyś na 6:1 z PSG albo zrobił rajd z Realem? A no właśnie. Szanuj kapitana Roberto swego, bo możesz mieć wrzutqueza gorszego
1
@dorkizos Ogólnie większość grajków bierzemy obecnie w wieku młodzieżowym, albo ze szkółki. Jak robimy transfwry to zazwyczaj jakieś placki jak Oriol, czy Alonso, więc ich poziom i tak jest mierny.
1
@arsenallondyn0 Nawet Smokowski się na fotkę zalapal
6
@Luciano99 Jeszcze specjalnie czekaliśmy z golem do ostatniej minuty, żeby bardziej ich bolało. Ahhh to wyrafinowanie i bezwzględność Xavinety