3

@bart_azz Dobra już tak nie fantazjuj madryciaku

1

@Androchem Top1 portugalskich trenerów to może i tak.

0

@Kgorecki2500 "Obywatelki i obywatele Polskiej Rzeczypospolitej Polskiej!
Zwracam się dziś do Was jako prezydent i jako szef rządu polskiego. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów polski dom ulega ruinie. Struktury państwa przestają działać. Gasnącej gospodarce zadawane są codziennie nowe ciosy. Warunki życia przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy zakład pracy, przez wiele polskich domów, przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści – sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. "

8

@norbi77 Jak to za co? Za walkę z rasizmem

2

Gdzie byli tydzień temu ze swoimi kłodami, jak Araujo był faulowany w polu karnym?

2

"Ludzie honoru" z wiecznie młodym Tomem Cruisem na Stopklatce leci

7

Winicjusz białego slowaninina chciał bić, rasista pierdzielony. Niecały tydzień temu odebrał nagrodę za działalność pozaboiskową. Myślę, że kawaler takiego odznaczenia powinien świecic przykładem również na boisku.

34

@Derean XDDD do chłopa z Bałkanów startuje. Sam nie wie co robi

20

@tomek8756 Przecież ten cieć malinowy to jednostrzałowiec jest.

0

@Uukasz_93 Powinien w reprezentacji dostać mecz

0

@P33ck A kiedy on zgarnął majstra bez pragmatyzmu. Przecież on ma beton na imię i pragmatyzm na drugie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rl9k1nG Ja oglądałem i nie polecam. Nie ten klimat co z Nacerim i Diefenthalem

0

@LM10GOAT Raphinha za 80 baniek do jakiegoś Newcastle, czy innego Chelsea to byłby świetny deal. Zwłaszcza, że przy grze trójką stoperów i wahadlami (Cancelo-Balde) nie ma dla niego miejsca na boisku, chyba, żeby go w środku pola próbować.

2

@Sysia11 Bo w 2017, gdy kończył nieudany etap w Mclarenie i zdecydował się iść na emeryturę, każdy topowy zespół miał obsadzonego lidera. Merc miał Hamiltona, Ferrari miało Vettela i Kimiego, a Red-Bull Ricciardo i utalentowanego Verstappena, na którego planowali postawić w przyszłości. Mclaren z silnikiem Hondy był slaby. Williams to samo, a poza tym mieli już Masse. Przecież taki gość jak Alonso nie mógł być drugim kierowcą, no bo jak? Zresztą Fernando jest gościem dość specyficznym. Nawet mówi się przecież, że zawsze źle wybiera zespoły, bo gdzie nie pójdzie to się zaczynają jakieś problemy. A to z samochodem, a to wewnatrz teamu. Za każdym razem, gdy odchodzi to są jakieś dymy. Ostatnio w Alpine co było? Wcześniej w Mclarenie?

2

@draxidox Ale barszczyk wleciał u Borasa xD

11

@Luciano99 Gdzie? Funkcjonariusz milicji? Na wódkę? W biały dzień? W godzinach pracy?

Z największą przyjemnością.

5

@sonek Zimna, czysta

0

@Dankho94isback My to ogólnie mamy problem ze sprzedażami. Nawet zawodnika w sile wieku nie możemy pogonić za sensowną kwotę, bo każdy wie, że jesteśmy w dupie i musimy sprzedawać. Tebas mówiący na lewo i prawo o naszych finansach też w tym nie pomaga.

12

@Rifek Spokojnie. Balde jest jeszcze bardzo młody. Tak na prawdę to dopiero za 3/4 lata może objawić się jego najlepsza wersja. Martwi mnie tylko, że nie mamy zmiennika dla niego i chłopak gra po prostu za dużo

0

@tristan87 Nie mówie, że musi się robić odrazu na jakiegoś harpagana, czy coś, ale jakby sobie trochę nogi porobił, to myślę, że by mu nie zaszkodziło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szreko Dobra metoda. Fajnie jak jest się jeszcze w stanie na szybko ocenic z psychologicznego punktu widzenia, który jest liderem grupy. Jeżeli wyeliminujesz lidera na początku, jest duża szansa, że reszta zbaranieje, bądź ucieknie

2

@LionelM95 Nie. Brak karnego w tej sytuacji

2

@Kondziubarca Jeżeli zachód teraz odpuści to zafunduje sobie wojne światową w przeciągu kilkunastu lat. I to w centrum Europy. Kacapy poczują się silne tą słabością "Wolnego Świata" i to tylko ich zachęci do kolejnych wojaży. Nie bez powodu mówią o tym eksperci i politycy z naszego regionu Europy, z Polski, Ukrainy, Litwy, Łotwy. My sobie zdajemy sprawę z tego jak to jest pod ruskim butem. Szkoda, że takie Niemcy, czy Francja mają to w dupie, bo im nic nie grozi.

0

@Kondziubarca I dla nas w Polsce jest to wizja tragiczna

5

@kamyk_23 Bilbao gra na San Mames

0

@FcPortoFan1999 Dla nas wciągnięcie Ukrainy w strefę wpływów Rosji jest równoznaczne z klęską. Najbardziej oberwiemy od ruskich my, bo w największej potrzebie, na samym początku wojny pomogliśmy Ukrainie najszybciej i najwięcej. Odpłacą nam za to.

5

@hayek Dogadanie się ruskimi to jest fatalna informacja dla krajów Europy środkowo-wschodniej, w tym Polski. Ruscy dostaną czas na wylizanie ran, odbudują się, dozbroja i za parę lat wrócą po Ukrainę i być może państwa bałtyckie. Kurla jak ja tęsknię za rokiem 2019. Przed pandemia, przed wojną na Ukrainie....

2

@_barti Już jestem. Niestety brak lewej dłoni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?