0

Straciliście jakichś znajomych/bliskich w wojnie na Ukrainie?

1

@Gaz Ile to ja się naczytałem o niezwyciężonej szkole niemieckich trenerów, którzy z miejsca gwarantują wyniki. Tuchel, Flick, Nagelsmann, Klopp, a w sumie to tylko ostatni z nich potwierdził swoją jakość w więcej niż jednym miejscu.

12

Polecicie jakąś whisky na siłkę?

1

@RosjaninBut Niestety coraz częściej wydaje mi się, że tegoroczna kontrofensywa była wymuszona politycznie. Nie miało szans się to udać bez odpowiedniej siły w powietrzu, która Ukraina nie dysponowala. Szkoda, bo korzyści z tego minimalne, a tysiące ludzkich istnień zmarnowane.

0

@Kondziubarca Tylko Fernando Santos

0

@Aragorn33 Przecież to jest właśnie efekt tych jego ciągłych nawrotów urazów. Na początku sezonu inaczej to wyglądało. Chłopak musi dostać czas na spokojne doleczenie się, zbudowanie i dopiero powoli może wracać. Jak zobaczę, że gra znowu po 90 minut, to chyba mnie coś strzeli.

4

@barczyk Nie dziękuję. Wolę Xaviego. Jest jaki jest, ale jest.

1

@Fenelon El Bicho xDDDD

0

@Cule1234 I kolejny raz widac, że zarządzanie kadrą, w której są gwiazdy i goście z wysokim ego, to zupełnie inna para kaloszy niż zarządzanie takim Ajaxem. Dlatego ostrożnie co do De Zerbiego, czy Alonso.

0

@Warty Spokojnie z tym Tajwanem, bo tam wybory może wygrać gość, który popiera zbliżenie z Chinami

1

@gumaz Mnie to właśnie zastanwia. Same zdrowe chłopy w sile wieku płyną na tych pontonach. Gdzie są ich rówieśniczki płci żeńskiej?

11

@against_modern_football Tymczasem nasi na granicy dostają kamieniami, zdarzalo się, że na samochodach SG były dziury od ostrej, ciapaki piłują płot, a jak ich wodą poleją, czy gazem potraktują to wielkie oburzenie i tragedia.
Izrael jest ponad prawem. Nie liczą się z niczym.

44

@kanver_ Inter z City grali w finale LM, to nie byle ogóry.

0

@tristan87 Za Viniciusa bana dostałem nawet tutaj. Chłop widocznie jest święty

0

@PatrykBarca Zupełne przeciwieństwo Argentyny, która gra zdecydowanie bardziej po europejsku, jest kompaktowa, zorganizowana i poukladana taktycznie.

4

@Culers Los Galacticos. Jeżeli mam czytać o Realu, to tylko u nich.

3

@bartas97 Raz na jakiś czas można zjeść. Dupy nie urywa, ale zły też nie jest.

0

@DonCarletto Co by nie mówić, to gościu przewyższa ich doświadczeniem, wyszkoleniem, znajomością terenu. Prawdopodobnie się do tego przygotowywal. Do tego potrafi się maskować, oszukiwać termowizje i zacierać własne ślady. Łatwo nie mają

7


Szkoda chłopaka. Zginął na służbie szukając zwyrola..

1

@DonMatteo901 Wielkie mi halo. W Rosji od wieków srają do dziury za stodołą i nikt afery z tego nie robi.

19

@Emhyr Chłopy w tym siedzą, sami grają. Oni dobrze wiedzą kto jest najlepszy.

18

@koksik2700 To oprócz ofiar zbrodni wołyńskiej nie zapomnij się jeszcze pomodlić za ofiary zbrodni katyńskiej, za zamordowanych przez Niemców podczas powstania Warszawskiego, za poległych w wojnie z bolszewikami, za tych, którzy zostali przez rosjan wywiezieni na Sybir i tam zmarli.

18

@SkilledHydra16 Gość nawet na emeryturze się napina. Ta ambicja, która doprowadziła go na szczyt, pod koniec kariery go niszczy. Messi cziluje bombe w Miami, pije drinki z Beckhamem, a ten płacze bo w pucharze wielbłąda (który swoją drogą nikogo na świecie nie obchodzi) mu sędzia nie pasuje.

7

@LM10GOAT Najważniejszy to komplet punktów w Lidze. W Lidze Mistrzów jakiś jeden remis przeboleje

2

@mrboom Raz, że nie mają gdzie, bo ich bracia w wierze z Egiptu ich nie chcą, a dwa bojownicy Hamasu im nie pozwalają, robiąc sobie z nich tak zwane żywe tarcze.

1

@marcin62 Lepiej tak niż leżąc w samotności i robiąc pod siebie w jakimś domu opieki.

2

@ViscaelBarca2007 Durne gadanie. Messi to najlepszy piłkarz w historii. W swoim prime w każdym zespole byłby najlepszy

2

@Kuba_1 Całe życie drugi

1

@karolup Guardiola tu nie wróci jako trener. Wybudował sobie pomnik, który mógłby łatwo runąć, gdyby okazało się, że drugie podejście będzie nieudane.

9

Biedne dzieci Ronaldo. Patrząc po tym jak ojciec daje upust swoim emocjom w internecie, pewnie od wczoraj znowu muszą musztardę jeść.
https://zapodaj.net/plik-H2khQEWQZY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?