2

@Pawel13sz Teraz mamy Lewego oddającego strzał dupą w zastępowie.

2

@NeroTFP1 Staty podobne do naszego potężnego napadziora z Barcelony.

0

@LM10GOAT Może wreszcie strzelił im po mordzie

0

@Litman Napoli wczoraj też popis dało

8

Kurwa Romeu po tym co zagrał z Antwerpią powinien w oldboyach grać. To byl mecz dla Casado, Guiu, Yamala....

14

Jeśli chodzi o umiejętność poruszania się po boisku, to Ferran jest najinteligentniejszy z naszych atakujących

2

Cała trójka z przodu na drugą połowę nie powinna wyjść

0

Nasze starcie w 1/8 z Napoli wygląda na ten moment jak z tych memów: "Two retards fighting"

0

@Rewolucja123 W towarzyskim to powinni grać taki Yamal, Guiu, Fort, czy Casado.

5

Wejdzie Ferran w 60 minucie, strzeli gola i w nagrodę następny mecz znowu rozpocznie na ławce, bo Raphinha i Lewy muszą grać.

0

@Amidamaru Roberto nie jest nawet na poziomie dzisiejszego Betisu

5

@tbas Nie no z Kowalskim to akurat jak strzał do pustej bramki. Zbyt duża różnica intelektualna jest między oboma panami.
Podoba mi się to, że Hołownia po prostu odpowiada kulturalnie. Nie krzyczy, nie macha rękami. Jego teksty często są cięte i mocne, ale wszystko mieści się w normalnych standardach. Wiem, że tak powinno być zawsze, ale trochę człowiek odwykl.

0

@MOLESTA "To jest zdrada"

8

@Chaoss Chyba 7 strat w 5 minut

0

@tomek8756 Donoszenie na Polskę zachodowi to ponoć zdrada. Tak ktoś z PiSu kiedyś powiedział

2


Konserwator zabytków dał zgodę na start i Jemen rzuca wyzwanie Amerykanom. Chyba tylko Maverick może ich uratować

0

@negreanu Barcelona na 0 z tyłu? Nierealne. Któryś z naszych asów napewno coś odwali

0

Fermin Lopez Márin dziś z bramką. O ile Xavi łaskawie pozwoli mu zagrać

1

@July_6_BcN Prawdziwa dobra zmiana

0

@koksik2700 Brauna i Korwina na koniu

0

@Amigo_Blanco Radio było tylko Czerepacha. Służyło mu do uderzania w wójta właśnie.

2

@kynio302 Kiedyś rycerze śpiewali tą pieśń przed bitwą na śmierć i życie. Teraz banda debili będzie ją śpiewać w obronie tuby propagandowej.

2

@mmaciass Ruskie to dopiero teraz świętują. Nie ma to jak wojenka polsko-polska.

4

Komentarz usunięty

1


To już koniec

13

@FCB_dimiC Ależ będą dymy przy stole świątecznym. Pewnie pokaz miłosierdzia i pięknych słów elektoratu

1

@JimMorrisonFCB Ciekawe, czy Plaszczak z Matołuszem zdążyli jego teczkę schować w szafie

0

@tomek8756 Gdzie te tłumy broniące demokratycznych mediów? XD

8

Zaraz wyjdzie Jarek Kaczyński w mundurze wojskowym i ogłosi Stan Wojenny. Ojczyzna nasz znalazła się nad przepaścią.

3

@Popitek12 Verstappen zaczynał w F1 nie mając prawa jazdy, więc ja bym sobie odpuścił na Twoim miejscu. Bezpieczniej na drogach będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?