9

Patrząc na to co się odpierdziela w tym kraju, już nigdy nie będę się dziwił, że Polska aż trzy razy była pod zaborami.
Weźcie się postawcie na miejscu naszych sąsiadów. Przecież to aż się samo prosi zająć takie słabe państwo niezdolne do obrony. Tyle lat minęło, a gówno się zmieniło.

5

@IronSanHybrid Matecki niech się szykuje, bo jest tam gdzieś między Ziobrą, a Mejzą na liście przydupasów do skazania.
Wyjątkowo obrzydliwy typ.

0

@AlwaysBlaugrana No koszulki Realu to normalnie sztos. Co roku to samo gówno.

3

@partymaker To, że ich pomoc nie funkcjonowała było zasługą naszej gry. Gavi zjadał i wypluwal w tym meczu, a Busqutes był nietykalny jak w swoim prime.
@macio_944 Presja wyniku w Barcelonie jest ogromna i Xavi wygląda jakby go trochę przygniatała. On nie ma czasu, ani komfortu na poeksperymentowanie jak Alonso w Leverkusen, czy De Zerbi w Brighton. Tutaj wymaga się od niego wyniku na już. Zarówno Laporta, jak i kibice chcą pucharów co sezon. Naprawdę to nie są dobre okoliczności do nauki trenerki.

8


Najlepsze spotkanie pod wodzą Xaviego. Wynik 3:1 kompletnie nie oddaje tego co się działo na boisku. Kompletnie zniszczylismy Real, przeważaliśmy w każdym aspekcie. Nie utraciliśmy kontroli nawet na chwile. Były momenty, gdzie przez długi czas nie potrafili zabrać nam piłki. Mogliśmy strzelić dużo więcej bramek. No mecz kompletny poprostu.

2

@mekston A kto tam w Kielcach wygrał wybory?

4

@Fabik87 Chłop spuchnięty od wódy gorzej niż McGregor.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LS To byłby dobry czas, ale na nasze szczęście ruscy zagrzebali się w Donbasie i nie mają jak tego zrobić.

1

@Uukasz_93 I to PiS przez 8 lat krzyczał o totalnej opozycji xD

1

@Nazio_87 Andrzej jak zwykle głęboko wstrząśnięty, niemieszany. Chyba sam nie wierzy w swoje słowa.

2

@hayek Kurla, to długa historia

1

@Kgorecki2500 Myślę, że jeszcze im coś doleci do tego wyroku.

0


W ogóle to Jarek na starość jakąś kobietę wreszcie wyrwał

25

Dymy, dymami, ale nazywanie Kamińskiego i Wąsika więźniami politycznymi jest obrazą dla wszystkich prawdziwych więźniów politycznych.

7

@barcanawieki XDDD na milionerów będą zbierać

0

@Alex1995 PiSu za 4 lata już nie będzie. Sami obecnie na to pracują.

0

@tbas Tak właśnie działają sądy Ziobry xD

0

@Criss18Barca Życzę mu zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Niech wyzdrowieje, bo musi odpowiedzieć za swoje czyny przed trybunałem stanu

1

@Nazio_87 "Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny, w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg”.
Nic o prezydencie nie ma. Tym bardziej nie ma nic o bronieniu ukrywających się przestępców skazanych przez sąd.

4

Duda dobry chłop. On po prostu zwabił przestępców w jedno miejsce, żeby policja nie musiała ich po całym kraju szukać.

1

@Aragorn33 xDD do Tsue niech się jeszcze poskarży. Zaraz będzie wzywał von der Leyen

0

@Rl9k1nG Nie no, zazwyczaj pieprzył 3 po 3 o uderzeniu na USA i że to oni są ich wrogiem. Od paru dni ostrzeliwują jakieś tam tereny przygraniczne Korei Południowej, a teraz grubas wychodzi i gada takie coś

2

@Danny Gaucho Twoje zdrowie Łysy!

2


Na Ukrainie wojna, w Gazie wojna, w Polsce burdel na kółkach i jeszcze ten zaczyna swoje.
Świat pojebało

3

@FcPortoFan1999 "Chodźcie szybko, Małysz skacze". Pamiętam te słowa doskonale, to był taki magiczny czas. Wątpię, że doswiadcze w życiu jeszcze czegoś takiego. Niesamowite jak jeden Adaś Małysz potrafił zjednoczyć cały kraj przed telewizorami. On rzeczywiście był poslancem Wielkiej Nadziei...

4

@Emhyr Szczerze mówiąc sam miałem łzy w oczach jak on to mówił. Jeszcze ten łamiący się głos Pana Włodzimierza...

2

@Stasiu84 W pewnym sensie napewno tak jest. Nie chce mi się wierzyć, że Andżej walczyłby jak lew o tych dwóch obszczymurków, gdyby nie mieli na niego grubych kwitów.

9

@Arden Jakim cudem urzędnik/wojskowy obcego państwa może prowadzić takie akcje w Polsce?
Jeżeli już to zatrzymywać, legitymować i odsyłać powinny polskie służby na wniosek władz ukraińskich.
Toż to musi być jakiś fejk, albo nieśmieszny żart.

8

@Xpert77 Jeśli teraz PiS wygrałby wybory, to następnych już by nie bylo. To znaczy byłyby, ale takie bardziej jak na Białorusi, czy w Rosji. Chyba ludzie musieliby na ulicę wyjść z taczkami, żeby władze oddali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?