2

@Bykunn Lewego to przede wszystkim pogrążyły kompromitacje z kadrą. A to lanie od Mołdawii, a to meczarnie z pasterzami kóz i owiec. W międzyczasie udziela jakichś wątpliwych wywiadów. Co chwile jakaś drama w pzpnie, do tego afera premiowa z mundialu nierozliczona. No wizerunkowo rok fatalny

0


Oj zobaczyłby Generała jeszcze raz na boisku.

7

@Firestone Już darowaliby sobie wstawianie czegokolwiek z nim, czy Raphinhą. Każdy widzi na boisku, że większego drewna nie ma

2

Komentarz usunięty

0

Co to kurwa znaczy "nie trenował z powodu złego samopoczucia"? To jak się źle czuje, to nie musi iść do roboty i odwalać swoich obowiązków?
Już przestaje mnie dziwić, że piłkarze Barcelony to miękkie cipki, skoro byle co się zdarzy, to już trening odpuszczony i klepanie po pleckach się zaczyna. Balde wygląda na boisku jak ostatni parodysta. Chyba tylko choroba albo śmierć kogoś bliskiego powinna zwalniać go z treningu.

12


Szanujcie i doceniajcie swoich rodziców! To wasi najwięksi kibice. Nie wszyscy mieli taką możliwość...

1

@BulaKG Nic szczególnego nie pokazał. Dalej Fermin lepszy

1

@Mulciak Alphonso Davies. John Stones bardziej zasłużył

7

Ryoyu pozamiatał

0

Nasi co prawda powoli, ale wychodzą z kryzysu. Coś drgnęło w dobrą stronę. Szybko dał radę zareagowac Turnbichler.

2

@MarioVeB! I tak nic nie przebije atmosfery pożegnalnego konkursu Małysza na Planicy. Wszyscy sobie wąsy doklejali, jeszcze się pięknie złożyło, że Kamil wygrał, a Adam był trzeci.

2

@bartas97 Lewy bez szans. Z kadrą się skompromitowal, rekordów strzeleckich już nie bije, zły PR ostatnio.

0

@RafaPL Warto pamiętać skąd się pochodzi. Większość z nich pewnie żyje sobie na codzien w Europie, Azji, Ameryce gdzie mają wszystko. W tym samym czasie ich rodacy muszą żyć w takich właśnie warunkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Mógłby i to bardzo

8

@Kuba_1 Za 70 baniek to bym im Christensena może puścił. Za Araujo to dla Bayernioków dwa razy tyle.

0

@AFA90 Oj może dobrze, że tak się stało? Przynajmniej Messi miał ciągłą motywację do gry w piłkę na najwyższych obrotach. Jakby wygrał w 2014 to już mógłby w sumie spuścić z tonu i wątpię, że byłby taki głodny kolejnych sukcesów.
Katar 2022 to był idealny last dance najlepszego w historii i spięcie klamrą całej wybitnej kariery. Historia jak z filmu.

3

@MichuZ44 Oby trafili. Niech jeszcze Mclaren przyspiesza, może Ferrari dojedzie i byłaby jakaś walka o zwycięstwo w przyszłym sezonie, a nie rywalizacja o 2/3 miejsce.

2

@urbipl To jest tak obrzydliwe i pojebane, że aż nie chce się wierzyć, że coś takiego może mieć miejsce...

7

5- @Rastafarnianin
3- @Danny Gaucho
1- @Cochise
Proszę bardzo Panowie

0

@LaminekYamal Weź ją na hot-dogi z Orlenu

0

@VegetaPolska Teraz już nawet publiczności nie ma, to co to za program.
Kiedyś to było:


4

@mekston Obstawiam Kielce

9

Przypominam, że mało brakowało a zastąpilibysmy Frenkiego jakimś Solerem.

0

@JimMorrisonFCB W czasie wojny idą wszyscy. Masz przykład na Ukrainie. Miesiąc szkolenia i pierwsza linia chłopie. Często są to ludzie, którzy się do tego nie nadają i idą na pewną śmierć.

3

@Gaz W sumie to tak było xD Jeszcze wyśmiewał Fonta, że jego plan się opiera tylko na Xavim, i to "Xavi , Xavi, Xavi", a potem sam go zatrudnił.

0

Lewy w pierwszym na to barbecue? Tam to już napewno coś strzeli xD

1

@Strays77 Niech już idzie sobie tańczyć w pizdu, bo na boisku się patrzeć na niego nie da.

1

@against_modern_football No jak Roque będzie zarabiał tyle co Lewy i miał tyle doświadczenia w Europie co on, to też będziemy go jebać. Tutaj mieliśmy pierwsze kilkanaście minut tego zawodnika w Europie. Idź tam chanuke Grzesiu gasić.

0

@Losiex Zacznie robić na boisku to co do niego należy to może ludzie trochę zejdą z krytyką. Narazie kaleczy ten sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?