Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn Lewego to przede wszystkim pogrążyły kompromitacje z kadrą. A to lanie od Mołdawii, a to meczarnie z pasterzami kóz i owiec. W międzyczasie udziela jakichś wątpliwych wywiadów. Co chwile jakaś drama w pzpnie, do tego afera premiowa z mundialu nierozliczona. No wizerunkowo rok fatalny
0
Oj zobaczyłby Generała jeszcze raz na boisku.
7
@Firestone Już darowaliby sobie wstawianie czegokolwiek z nim, czy Raphinhą. Każdy widzi na boisku, że większego drewna nie ma
2
Komentarz usunięty
0
Co to kurwa znaczy "nie trenował z powodu złego samopoczucia"? To jak się źle czuje, to nie musi iść do roboty i odwalać swoich obowiązków?
Już przestaje mnie dziwić, że piłkarze Barcelony to miękkie cipki, skoro byle co się zdarzy, to już trening odpuszczony i klepanie po pleckach się zaczyna. Balde wygląda na boisku jak ostatni parodysta. Chyba tylko choroba albo śmierć kogoś bliskiego powinna zwalniać go z treningu.
12
Szanujcie i doceniajcie swoich rodziców! To wasi najwięksi kibice. Nie wszyscy mieli taką możliwość...
1
@BulaKG Nic szczególnego nie pokazał. Dalej Fermin lepszy
1
@Mulciak Alphonso Davies. John Stones bardziej zasłużył
7
Ryoyu pozamiatał
0
Nasi co prawda powoli, ale wychodzą z kryzysu. Coś drgnęło w dobrą stronę. Szybko dał radę zareagowac Turnbichler.
2
@MarioVeB! I tak nic nie przebije atmosfery pożegnalnego konkursu Małysza na Planicy. Wszyscy sobie wąsy doklejali, jeszcze się pięknie złożyło, że Kamil wygrał, a Adam był trzeci.
2
@bartas97 Lewy bez szans. Z kadrą się skompromitowal, rekordów strzeleckich już nie bije, zły PR ostatnio.
0
@RafaPL Warto pamiętać skąd się pochodzi. Większość z nich pewnie żyje sobie na codzien w Europie, Azji, Ameryce gdzie mają wszystko. W tym samym czasie ich rodacy muszą żyć w takich właśnie warunkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Mógłby i to bardzo
8
@Kuba_1 Za 70 baniek to bym im Christensena może puścił. Za Araujo to dla Bayernioków dwa razy tyle.
0
@AFA90 Oj może dobrze, że tak się stało? Przynajmniej Messi miał ciągłą motywację do gry w piłkę na najwyższych obrotach. Jakby wygrał w 2014 to już mógłby w sumie spuścić z tonu i wątpię, że byłby taki głodny kolejnych sukcesów.
Katar 2022 to był idealny last dance najlepszego w historii i spięcie klamrą całej wybitnej kariery. Historia jak z filmu.
3
@MichuZ44 Oby trafili. Niech jeszcze Mclaren przyspiesza, może Ferrari dojedzie i byłaby jakaś walka o zwycięstwo w przyszłym sezonie, a nie rywalizacja o 2/3 miejsce.
2
@urbipl To jest tak obrzydliwe i pojebane, że aż nie chce się wierzyć, że coś takiego może mieć miejsce...
7
5- @Rastafarnianin
3- @Danny Gaucho
1- @Cochise
Proszę bardzo Panowie
0
@LaminekYamal Weź ją na hot-dogi z Orlenu
0
@VegetaPolska Teraz już nawet publiczności nie ma, to co to za program.
Kiedyś to było:
4
@mekston Obstawiam Kielce
9
Przypominam, że mało brakowało a zastąpilibysmy Frenkiego jakimś Solerem.
0
@JimMorrisonFCB W czasie wojny idą wszyscy. Masz przykład na Ukrainie. Miesiąc szkolenia i pierwsza linia chłopie. Często są to ludzie, którzy się do tego nie nadają i idą na pewną śmierć.
3
@Gaz W sumie to tak było xD Jeszcze wyśmiewał Fonta, że jego plan się opiera tylko na Xavim, i to "Xavi , Xavi, Xavi", a potem sam go zatrudnił.
0
Lewy w pierwszym na to barbecue? Tam to już napewno coś strzeli xD
1
@Strays77 Niech już idzie sobie tańczyć w pizdu, bo na boisku się patrzeć na niego nie da.
1
@against_modern_football No jak Roque będzie zarabiał tyle co Lewy i miał tyle doświadczenia w Europie co on, to też będziemy go jebać. Tutaj mieliśmy pierwsze kilkanaście minut tego zawodnika w Europie. Idź tam chanuke Grzesiu gasić.
0
@Losiex Zacznie robić na boisku to co do niego należy to może ludzie trochę zejdą z krytyką. Narazie kaleczy ten sport