7

@Arden Chłop ostatnio sprawia wrażenie jakby się chciał wypisać z tej reprezentacji. Żadna strata

0


Niezły orzel

0

@Jonyx Für Deutschland

1

@Maziarz Przereklamowany? Klopp przez 10 lat w Liverpoolu wygrał Premier League tylko raz, a wy wymagacie od trenerskiego młokosa tytułów na już. W Anglii trudniej o tytuł niż w takiej Hiszpanii, czy Niemczech.

3

Dzięki Ci Xavi za Fermina. Wyciągnięcie go z Linares i wrzucenie do skladu Barcelony to była najbardziej nieoczywista decyzja personalna. Chłopak pięknie się odpłacił i mam nadzieję, że kolejny trener też będzie dawał mu szanse

0

Alexia Putellas - tak, czy nie?

1

@Pawlak1992 Napewno będzie miał lepszy samochód do dyspozycji, a jak wiemy Hamilton w dobrym samochodzie potrafi dowieźć. Skoro 40-letni Alonso potrafił w Astonie regularnie na podium być, to myślę, ze Lewis też pokaże jeszcze co nieco

7

Widać, że dużo znaczyło to zwycięstwo dla Leclerca. Całkowicie zasłużone. Najlepszy był w ten weekend

0

@FcPortoFan1999 Lepiej Motorek. Lęczna co jakiś czas gra w Ekstraklasie, a koziołków nie było już dawno. Ponadto sam awans Rok po roku z 2 Ligi do Ekstraklasy to byłoby spore osiągnięcie. Przecież Motor sezon temu na jesieni był w strefie spadkowej 2 ligi, a teraz mają baraże o Ekstraklase

2

@MesQueUnClub96 Lecha i tak nie przebili niestety.

1

@4drian0 Niech się nie pcha w ten burdel. Dla niego byłby idealny taki Betis, Ajax, Porto albo Bvb - kluby, gdzie nie ma az takiej presji wyniku. Nie da się uczyć zawodu, jeżeli za każdy błąd chcą cie ukrzyżować.

1

@ranger3120 Mówcie sobie co chcecie, ale to nie jest normalne.

0

Motor 2:0. Zobaczymy na kogo w barażach trafią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Tam musi Magnussen dostać karę po prostu, bo on zaczyna się robić niebezpieczny dla innych

2

Zawsze mnie zastanawia Jak taki ogór Magnussen tyle lat utrzymuje się w F1

1

@tristan87 Jak ma robić liczby gorsze od Dovbyka, czy Sorlotha, zarabiając przy tym 3 albo 4 razy więcej, to tak - Xavi miał rację i Lewy powinien odejść.

0

@AmigoBlancos I to jeszcze zachowanie wobec ikony klubu. To co on jest w stanie zrobić z ludźmi, takimi jak Flick, którzy niczym się dla tego klubu nie zasłużyli

0

@chavez Pedri, Gavi, Fermin

1

@Arden Może Milan, albo Chelsea

1

@RoberDzik Barca, Arsenal i Napoli. Po drugiej stronie barykady Real, Bayern i Man. United

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jakbyśmy po takim sezonie wygrali Puchar Króla, to bym się cieszył. Nie rozumiem deprecjonowania tego trofeum, zwłaszcza, że ostatnio zdobyliśmy je 3 lata temu

1

@MichuZ44 Gutowski to kretyn, ale z tym, że Hamilton nie da rady Leclerca w kwalach objechać się zgadzam. Charles jest jak Lewis kiedyś. Zawsze mocny w sobotę

4


Najlepszy protest jaki w życiu widziałem. W Poznaniu dziś poszli grubo

1

@Andi18 Śląsk im pomógł, ale to Jaga grała najrowniej cały sezon.

2

Brawo Jaga. Zasłużyli na ten tytul

0

@tristan87 Explosion było katowane niemiłosiernie swego czasu. Podobnie jak Akcent - Kylie

1

Kibice Lecha dziś zdecydowanie top

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?