Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowite okrążenie Norrisa. Zajebiscie, że wygrał
0
@mekston Całe, okrągłe zero
5
Mamardashvili kozacko broni na tym turnieju.
0
Karny dla Gruzji!
1
@Pawel13sz Niektórzy takie liczby zbierają całą kariere
0
@blakkudium Ręka byla
0
My tą Gruzję jeszcze całkiem niedawno laliśmy 4:0 w Tbilisi, a teraz wydaje mi się, że zagralibyśmy z nimi jak równy z równym. Mocny postęp zrobiła gruzińska reprezentacja. Mają sporo zawodników, którym pilka przy nodze nie przeszkadza i nie boją się wchodzić w drybling
0
@AlphaNumeric Deco napewno wie
24
Nie rozumiem decyzji personalnych Probierza we wczorajszym meczu. Z Holandią zagraliśmy naprawdę solidne zawody, więc po jaką cholerę (jeżeli nie było kontuzji) aż 4 zmiany w podstawowym składzie? Romańczuk zagrał naprawdę dobrze, to z Austrią nie dostał nawet minuty. Zagrali za to fatalny Slisz i Piotrowski, który już w sparingu przed turniejem nie dojeżdżał i dostawał wędkę. Urbański dobry występ z Holandią, a tu dostaje 10 minut. Zmiana Świderskiego, czy Grosickiego też dziwna. Austria była lepsza, ale trener wczoraj swoimi decyzjami napewno nie pomógł.
3
Probierz dziś fatalne decyzję personalne. Od wyjściowej jedenastki, po zmiany. Wszystko nie tak
2
Tęsknie za duetem Pazdan-Glik
0
@Encore Patrząc na to jak wyglądały eliminacje i baraże, to akurat nic dziwnego nie jest. Probierz dźwignął ich mentalnie, ale to za mało na tą grupę
2
A zaczęło się od tego, że Frankowski nie potrafił przyjąć piłki.
2
Lewy zrób to. Wygraj nam ten mecz
1
Zieliński dziś lider pełną gębą. Jak ma tak grać, to ja bym mu tą opaskę na stałe zostawil
0
Zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby zamiast Piatka puścić od początku Modera. Przecież u nas w środku nie ma kto pilka grac
0
Zapomnieli jak się gra kurwa czy co? 9 minuta i nawet dwóch składnych podań nie wymienili
3
@Criss18Barca I taki @Bernard777 byłby pewnie jednym z takich właśnie osób
0
@Kgorecki2500 Moder od początku to must Have. Gość całkowicie odmienil oblicze drugiej linii w meczy z Holandią
3
@Szmulek Wydanie 40 baniek na Roque w naszej sytuacji było totalnym szaleństwem.
0
@Cobra303 Nie wiem co ty tu świetnego widzisz poza paroma popisami skrzydłowych hiszpanii
0
@DonAndrzejos Bo nie był trenerem Chelsea
0
Słabizna ten mecz. Bez podjazdu do Turcja vs Gruzja
12
To jest wypaczony wynik przez sędziego. Tam byl faul przy linii na Czechu
0
Pięknie Gruzini. Co rozegrali
0
Co by nie mówić Turcja dobrze gra piłką. Już w meczu z nami to pokazywali
1
Ale zapindolił :o
15
Ale gwizdy. Widać, że Turasy u siebie grają
2
@Arcybiskup Typowa propaganda strachu. Robienie ludziom wody z mózgu
0
@mordini123 Jest potencjał na największy eurowpierdol w historii. Z klubem z Kosowa, chyba jeszcze nikt z Polski nie odpadl