0

Niesamowite okrążenie Norrisa. Zajebiscie, że wygrał

0

@mekston Całe, okrągłe zero

5

Mamardashvili kozacko broni na tym turnieju.

0

Karny dla Gruzji!

1

@Pawel13sz Niektórzy takie liczby zbierają całą kariere

0

@blakkudium Ręka byla

0

My tą Gruzję jeszcze całkiem niedawno laliśmy 4:0 w Tbilisi, a teraz wydaje mi się, że zagralibyśmy z nimi jak równy z równym. Mocny postęp zrobiła gruzińska reprezentacja. Mają sporo zawodników, którym pilka przy nodze nie przeszkadza i nie boją się wchodzić w drybling

0

@AlphaNumeric Deco napewno wie

24

Nie rozumiem decyzji personalnych Probierza we wczorajszym meczu. Z Holandią zagraliśmy naprawdę solidne zawody, więc po jaką cholerę (jeżeli nie było kontuzji) aż 4 zmiany w podstawowym składzie? Romańczuk zagrał naprawdę dobrze, to z Austrią nie dostał nawet minuty. Zagrali za to fatalny Slisz i Piotrowski, który już w sparingu przed turniejem nie dojeżdżał i dostawał wędkę. Urbański dobry występ z Holandią, a tu dostaje 10 minut. Zmiana Świderskiego, czy Grosickiego też dziwna. Austria była lepsza, ale trener wczoraj swoimi decyzjami napewno nie pomógł.

3

Probierz dziś fatalne decyzję personalne. Od wyjściowej jedenastki, po zmiany. Wszystko nie tak

2

Tęsknie za duetem Pazdan-Glik

0

@Encore Patrząc na to jak wyglądały eliminacje i baraże, to akurat nic dziwnego nie jest. Probierz dźwignął ich mentalnie, ale to za mało na tą grupę

2

A zaczęło się od tego, że Frankowski nie potrafił przyjąć piłki.

2

Lewy zrób to. Wygraj nam ten mecz

1

Zieliński dziś lider pełną gębą. Jak ma tak grać, to ja bym mu tą opaskę na stałe zostawil

0

Zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby zamiast Piatka puścić od początku Modera. Przecież u nas w środku nie ma kto pilka grac

0

Zapomnieli jak się gra kurwa czy co? 9 minuta i nawet dwóch składnych podań nie wymienili

3

@Criss18Barca I taki @Bernard777 byłby pewnie jednym z takich właśnie osób

0

@Kgorecki2500 Moder od początku to must Have. Gość całkowicie odmienil oblicze drugiej linii w meczy z Holandią

3

@Szmulek Wydanie 40 baniek na Roque w naszej sytuacji było totalnym szaleństwem.

0

@Cobra303 Nie wiem co ty tu świetnego widzisz poza paroma popisami skrzydłowych hiszpanii

0

@DonAndrzejos Bo nie był trenerem Chelsea

0

Słabizna ten mecz. Bez podjazdu do Turcja vs Gruzja

12

To jest wypaczony wynik przez sędziego. Tam byl faul przy linii na Czechu

0

Pięknie Gruzini. Co rozegrali

0

Co by nie mówić Turcja dobrze gra piłką. Już w meczu z nami to pokazywali

1

Ale zapindolił :o

15

Ale gwizdy. Widać, że Turasy u siebie grają

2

@Arcybiskup Typowa propaganda strachu. Robienie ludziom wody z mózgu

0

@mordini123 Jest potencjał na największy eurowpierdol w historii. Z klubem z Kosowa, chyba jeszcze nikt z Polski nie odpadl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?