6

@Safrani Kolejny wielki mądry mówiący innym co powinni zrobić, podczas, gdy sam pewnie nie robi nic

1

@Encore Xaviemu nie ma co ujmować. Fundamenty pod to co mamy teraz położył. To on postawił na Cubarsiego, Balde, czy Yamala. To on chciał Kounde, czy Raphinhe

1

@Danny Gaucho Miałby 20, ale nie wystawił patelni do Raphinhi

2

@blakkudium 5 wychowanków w pierwszym składzie. Fajnie to wygląda

8

@TheNekro94 Rok temu najgorsza drużyna w Mls. Rok po dołączeniu Suareza, Messiego, Busiego i Alby wygrają sezon zasadniczy. Mocny postęp Interu Miami

1

@Arden Strach pomyśleć na jakie durnoty szwagry rozpieprzylyby te pieniądze

1

@Kamiloos Dziadek nie wytrzymałby zabójczego pressingu Flickwagonu

0

@koziar Z Girony. Świetny grajek

0

@tbas To idź do wojska i też nic nie rób skoro tak tam zajebiscie i lajtowo

3

@kynio302 Super, hiper, duper najlwpszy stadion jest zjebany? Nie może być

1

@Rust_Cohle No i ma rację. Jebac gwalcicieli do spodu

2

Frenkie kostka w kapustę i kończyć to narzekanie.

0

@David_Beckham Cóż za skromność.

0

@barca__rządzi Laporta ogólnie dużo rzeczy mówi

0

@blakkudium Neymar przychodzi za darmo na otwarcie nowego Camp Nou i robi last dance. Deco z Lapciem już zacieraja rączki

1

@AlphaNumeric Niesamowici są. Dopiero co wygrali Ligę i LM. Sprowadzili sobie za darmo najlepszego piłkarza świata. Dwa potknięcia na starcie sezonu, trochę kontuzji i już płacz, że kadra niekonkurencyjna i transfery maja być na już. Dać im przez tydzień poczuć to co czujemy my jako kibice Barcelony od kilku lat (burdel instytucjonalny i finansowy, sprzedaże, problemy z kupnem/rejestracja wychowanków, kompromitacje sportowe), to chyba by się wieszali z depresji

2

@Robert_Kubica Bo Gruzja to nie byle leszcze, co pokazali na ostatnim Euro. Duży postęp zrobili. W piłkę grają lepiej od nas

0

@Irmscher10 wolny elektron

1

@tristan87 Oby tam dostał swoje minuty, bo ciekawy jestem jak on będzie wyglądał.

0

Nie ma to jak ciągnąć chłopa przez pół świata, z Los Angeles, tylko po to, żeby wysłać go na trybuny Hampden Park

0

@Barcanajlepszyteam Narazie to nie mamy z czego strzelać przede wszystkim.

24

17 lat. Pierwszy pełny sezon w dorosłej piłce. Wygrane Euro, najlepszy mlody piłkarz Euro, prawdopodobnie wygra Golden Boya i Kope od France Football. Nominowany do Złotej Piłki. Kompletnie zdrowy Lamine Yamal proszę państwa. Chuchać i dmuchać na tego dzieciaka

1

@KrwawiaceoczyVEB No i fajnie wzmocnili środek obrony za free. Jeszcze ponoć powrót Manolasa jest grany

0

@cules100pro Zatrudnienie Xaviego nie było błędem. To był idealny człowiek na ciężkie czasy. Żaden inny trener spoza klubu nie utrzymałby się na stolku w tym newralgicznym momencie. Do tego dołożył pierwsze od 4 lat mistrzostwo i SPH, wprowadził sporo młodych do zespołu i dal im poczucie, że warto czekać na swoją szansę. Zabrakło doświadczenia i chłodnej głowy, ale nie piszmy o jego kadencji tak jakby to był stracony czas.

0

@Lanosss Sprzedać Erica i kto na pivocie będzie grał? Christensen tam średnio ogarnia, Bernal połamany, Casado chyba za bardzo ofensywny. Zresztą Inigo>Hermoso. Martinez to idealny obrońca do rotacji na ligę, czy PK.

1

@BorzyKrzys Ronaldo sprzedający się Arabom dla kasy, to drugi po Neymarze wpłacającym swoją klauzule piłkarz, który zepsuł rynek tranferowy i piłkę nożną. Liga arabska to powinny być peryferia futbolu, których nikt normalny nawet nie śledzi

0

@Marian_Pazdzioch Najlepszy piłkarz Euro 2021. Do momentu kontuzji był świetny, teraz to wielka niewiadoma

4

@esem91 Jeżeli odejście takiej ikony jak Messi nie otrzeźwiło spojrzenia socios to nic ich nie ruszy. Przestańcie się łudzić, że słowa nic nie znaczących piłkarzy dla historii tego klubu mają jakikolwiek wpływ na to co tu się dzieje

1

@Deltta Zwolnienie Valverde bylo dobrą decyzja. Błędem był czas tego zwolnienia i to kogo wybrali na jego nastepce/następców. My od odejścia Ernesto mieliśmy na trenerce Setiena, Koemana, Barjuana, Xaviego. Dopiero teraz wzięliśmy trenera z jakimiś osiągnięciami, który w sumie i tak jest niewiadomą

0

@Rust_Cohle To było raptem 4 lata temu, a chlop jest nie do poznania. Grubszy ze 3 razy, napuchniety na twarzy i jeszcze bardziej siwy. Zdrowie Laporcie siadło, to psychiczne chyba też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?