Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Yamal, Wirtz, Pedri, Musiala, Estevao, Foden, Guler, Endrick
3
@Criss18Barca No i z tego co pamiętam ówczesna strona rządząca, czyli PiS mocno ujadali na ten temat. Ileż to materiałów w TVP Info poleciało o donoszeniu na Polskę, że powinniśmy to załatwiać na polskim podwórku, a tu proszę. Jedni drugich warci. Ci donoszą do UE, a Ci do Waszyngtonu. Nie widzę różnicy. Poziom hipokryzji przekroczony ponad wszelkie normy z obu stron
0
@BORO_12 Szczęsnemu się pewnie nawet bronić już nie chce. Przyszedł tu jako opcja awaryjna wpisać sobie Barcelonę do CV. Wiedział, że zagra od wielkiego dzwona.
0
@kanver_ Jako podstawę nie, ale gość tyra na boisku jak mało który napastnik. U nas siadłby idealnie jako zmiennik dla Lewego
0
@Azrik No ale wez tak pomysl, na chłopski rozum. Jest Ferran, jest Adeyemi. Borussia musiałaby mieć dyrektora debila, żeby na to pójść.
3
No i już oficjalnie. Znowu mamy Brazylijczyka w stawce F1. Gabriel Bortoleto kierowcą Saubera
5
Już oficjalnie Zhou i Bottas opuszczają Saubera po sezonie. Hulkenberg już wcześniej był potwierdzony. Drugie miejsce dla kogo? Bortoletto?
18
Największym przegranym tych wyborów jest Zełenski i jego administracja. Pewnie dotarło do nich, że na Amerykę nie ma już co liczyć, bo Trump będzie ich zmuszał do zawarcia zgniłego pokoju. Zachód Europy już dawno pokazał, że za Ukrainę umierać nie ma zamiaru i wróciłby do handlu z Rosją tak szybko jak się da. Z kolei w Polsce swoimi wypowiedziami, brakiem wdzięczności, ciągłymi pretensjami i wymuszaniem pomocy wzbudzili niechęć i mocne nastroje antyukraińskie. Zostali sami. Szkoda tylko, że największą cenę zapłacą za to zwykli, szarzy obywatele Ukrainy, którzy tam zostali, a nie panowie rządzący.
0
@Criss18Barca Nie musi nic robić. Norris i tak nie wygra 3 pozostałych wyścigów
12
Punktuje 10 samochodów. Do mety dojechało 15. Dwa z nich to slamazarnie wolne Saubery. Masz Top3 samochód w stawce, a Twój zespołowy kolega wygrał startując z P17. Jak można nie zdobyć punktów w tym wyścigu wie pewnie tylko Sergio Perez.
2
Niesamowity wyscig Alpine. Dwa samochody na podium. Potężny zastrzyk punktowy dla tego zespolu
1
Z tak tragicznego położenia po kwalach Red-Bull niedosc, że praktycznie przypieczętowuje tytuł Maxa, to jeszcze odrabia punkty do McLarena i Ferrari w konstruktorce. Jakby oni mieli dwóch kierowców to pewnie jeszcze ten tytuł zgarneliby
0
Dwa Alpine na podium to byłyby niezłe jajca
1
Stroll co za łeb xdd
0
@budel17 Do takiej sytuacji i tak nie dojdzie. 50 goli jest nieosiągalne. Lewy zakręci się w okolicach 30/35 bramek co i tak będzie kosmicznym wynikiem.
6
W przyszłym sezonie F1 będzie wreszcie kilka "nowych" twarzy na gridzie. Antonelli, Bearman, Doohan, Lawson. Możliwe, że jeszcze Bortoletto i Colapinto. Fajny powiew świeżości po latach betonozy z Sargentami, Latifiami, Magnussenami czy innymi Chińczykami
10
@ChiefKeef Ciężkie dni dla Kamila Gali. Kompromitacja w klasyku, brak ZP dla męczennika i kompromitacja wizerunkowa Realu. Na dokładkę idol wyjebał się w Pucharze Wielbłąda
3
@VegetaPolska Real i konsekwentny? To się nie łączy. Wy płaczecie o ZP Rodriego, jednocześnie brandzlując się do tej Modrica z 2018, gdzie Hiszpan przynajmniej dostał za wygrane puchary, a nie bieganie w dogrywkach
35
Ależ będzie show na Mestalla. Czajnik się będzie gotował, kibice Valencii dolożą swoje. Trzeba tam być
1
@TheNekro94 No niesamowicie się spłakali xd
47
Gavi to tam musi mieć dziś taką pompę, że nie wiem xd
2
@Gibbon_FCB Palmer to ten co nic nie wygrał z klubem i gra w Lidze Europy, a na Euro wchodził z ławki? No bez jaj, staty miał kozackie i za to jest właśnie w 30. Bardziej zastanawiające może być miejsce takiego Lautaro, mistrza Serie A i Copa America, ponadto Króla Strzelców Serie A
0
Ostatnie kilka dni dostarczają nam wiele powodów do uśmiechu xd
3
@Uukasz_93 Skandalem jest tylko dla Madryciarzy. Rodri piłkarz kluczowy City i Hiszpanii, wygrał mistrzostwo Anglii i Euro. Vinicius wygrana liga i UCL. Niby dużo, ale w roku, gdy są turnieje reprezentacyjne, to one ważą więcej. Na Copa Vinicius zaliczył kompromitujacy występ i tym przegrał sobie ZP. Mogło to pójść w dwie strony, poszło dla Rodriego. Karta rasizm to za mało, by przeważyć
0
Kiwior przy tym golu jak dziecko we mgle.
1
Futbol zwyciężył w tym tygodniu. Jesteśmy najlepsi na świecie
8
Konkretna weryfikacja Realu Madryt. Są ciency jak dupa węża
1
@Coutinho007 Spokojnie. Fermin jeszcze dwa lata temu grał dla Linares w 3 lidze. To jest dobry żołnierz, zawodnik numer 12 do wejścia z ławki. Swoją rolę odegra w tym klubie
7
Pasowałoby zdjąć Casado, ale wez go kurwa zdejmij jak on taki zajebisty jest
0
Trzeba przetrzymać