1

Piękna akcja Tottenhamu na otarcie łez

2

@Pablozeusz Różnica między nami, a Liverpoolem jest też taka, że tam w ataku biega Salah z Diazem i Gakpo. Do tego Slot może z ławki wprowadzić Jote i Darwina Nuneza. U nas masz dzieciaka Yamala, starego Lewego i Raphinhe, a z ławki Pau Victora, Fatiego i Ferrana. Jest lekka różnica w jakości kadry.

0

Postecoglou wyleci?

0

@FCB_dimiC Zwłaszcza, że dzięki niemu klub zarobił ogrom siana

3

Spieprzyliście nam święta

2

@Arden Tak to jest jak się opiera wszystko na formie 40-letniego napastnika i 17-letniego skrzydłowego.

4

Xavi byl jaki był, ale Atletico zawsze rozjebal

0

Jazda, jazda, jazda panowie. To trzeba wygrac

6

Pieniądze szczęścia nie dają, ale warto je mieć. Bo po pierwsze, szczęściu nie szkodzą, a po drugie...... To nieprawda, że bigos był nieświeży

27

Ale, że myśmy Cancelo i Felixa zamienili na Martina i Fatiego.... Dajcie spokój. Joaos byli jacy byli, ale chociaż byli

2

Hahaha Son z rożnego. Chociaż w sumie ten gol nie powinien być uznany

0

Pięknie Foster podłącza prąd United

1

@Eklerek City to by z Rakowem przejebalo obecnie, więc nwm, czy ta jaskółka taka miarodajna. Wszystkie poważne mecze za Amorina dostają w łeb

0

AmorinBall nie działa.

0

@betonito Ja nie wiem skąd wy tą radość bierzecie? Gość strzela ostatnio w każdym meczu. Może kopać się po czole, ale te gole niestety doklada

1

@blakkudium Raczej spalony, ale brak Varu na tym etapie

1

Gdyby tylko ten Gabriel Jesus miał lepsze zdrowie i skuteczność to byłaby idealna 9 dla takiej Barcelony. Gość idealnie odnajduje się w małej grze, nie boi się poklepać na malej przestrzeni. Do tego technika użytkowa na bardzo wysokim poziomie

1

Co za podanie Odegaarda i piękne wykończenie Jesusa

0

@Ojciec5tkidzieci Może skoro chcą tak gonić zachód w kwestii kwot mandatów, to niech jeszcze pogonią za zarobkami

11

Makaroniarz niezla odklejka.

0

@blakkudium Głupotę robi. Pora na krok do przodu, bo Leverkusen po odejściu Alonso wróci do bycia średniakiem.

1

@Faro Przedstawianie Xaviego wyłącznie w złym świetle jest bardzo niemądre. Nie zapominajcie, że to on zrobił pierwsze kroki do powrotu do czołówki Europejskiej wygrywając mistrzostwo w newralgicznym okresie. Za jego kadencji sporo młodzieży dostało szansę. Co tu dużo mówić. Zmiany trenera co roku jeszcze nigdy nie pomogły. Myślę, że Flick jest odpowiednim gościem do ogarnięcia tej ekipy, tylko potrzebuje lepszego materiału ludzkiego. My nie mamy głębi kadry. Jest tu może na ten moment 13/14 zawodników do gry tak naprawdę.

4

@AmigoBlancos Ale masz cholerna rację. To co się tu wyprawia względem Peni to jest przesada, nawet, gdy chłopak nie zrobi nic zlego. Zwłaszcza, że nikt nie ma tu gwarancji, że emeryt Szczęsny sprawowałby się lepiej

0

@Rupert_Haubica Już skończ pierdolic. Niczym Pena nie zawinił przy tej bramce

0

Southampton chce znowu bić rekordy?

2

@NeroTFP1 Tam jeszcze Scott Adkins był, legendarny Yurij Boyka

0

@ArcziArtt Źle jest, ale z tym sprzętem z II Wojny Światowej to już poleciałeś. Wiem, że dużo zostało poradzieckiego szrotu, ale te Teciaki są zmodernizowane do standardów NATO i dalej jeżdżą. Przez ostatnie lata trochę zachodniego sprzętu też do nas przyjechało.

0

@Criss18Barca Robert Kranjec pewnie tylko na mamutach. Wybitny to był lotnik

10

@Kapitan hawk Nagłówek jak w TV Republika. Twórca mógł być tylko jeden

0

@Criss18Barca Kto ma na ten moment lepszy od nas? Jeśli wyjdziemy Casado, Pedri, Raphinha, Olmo w pomocy, to obecnie nie ma na nas mocnych w środku w Europie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?