0

Czyli Franek jeszcze umie prosto kopnąć piłkę

0

Kounde najlepszy prawy obrońca świata. Pięknie współpracują z Yamalkiem

4

Pedri to chłopak bezcenny. Unikat

1

Ja pierdole co oni grają.

2

Wy tak narzekacie na tego Martina, a on w pole karne potrafi podać lepiej i mądrzej niż Balde. Olmo zabrał mu asyste.

5

W oczekiwaniu na mecz, "Pieniądze to nie wszystko" na TVN7. Film złoto

7

@AlwaysBlaugrana Na ten moment, to ani jeden, ani drugi nie zasługują na taką pensję, jaką pobiera Fati.

14

Jaśniej już Flick mu tego nie zakomunikuje. Pora się pakować

0

@Pedri16Future Koty spadają na 4 łapy, a Laporta na bebzon

1

@derlysy1979 On w wieku 32 lat praktycznie już nie istnieje. 2 gole i asysta w lidze brazylijskiej. Szkoda, bo to był taki kot. Na mundialu w Rosji co Chłop czarował.

8

Tymczasem Tymek 2115 Puchacz juz asystuje w Plymouth

1

Ake drugi raz dupsko uratował Guardioli

1

City w obronie gra wesoły futbol.

1

@blakkudium De Bruyne geniusz. Bez niego City nic nie znaczy

0

@MatBac1991 Wątpię, ze go za tyle puszczą.

0

@PatrykBarca To swoją drogą. Dziwi mnie, że Guardiola lekką ręką oddawal np. takiego Alvareza nie sprowadzając nikogo w jego miejsce.

0

Murillo z Nottingham niezły dzik na środku obrony.

3

Guardiola też się trochę zabetonowal i przywiązał do nazwisk. Co mecz widzę tego Silve, Fodena. Często wchodzi Nunes, a Ci goście są tak pod formą, że aż żal na nich patrzeć. Tymczasem dusi na ławce takiego Mcatee'go, który jak wszedł z Leicester, to zrobił gola na 2:0, a ostatnio walnął hat-tricka.

0

Mateusz Nunesz nieźle spieprzył kontrę City

1

@Lukikiki No i namówił

0

Jak to zrobić, żeby zarobić, ale się nie narobić?

2

@Kondziubarca Flick zapoda mu zestaw swoich strzykawek i Neymar robi last dance po Złotą Piłkę

0

@Sulimo Dziwisz się im tam w tym Zabrzu? To co on robi dla tego klubu jest nieocenione. Gość lata po świecie, dogaduje im sponsorów, dzwoni po zawodnikach, załatwia sparingi ze znanymi drużynami. Gdyby nie Podolski, to Górnika już nie byłoby w Ekstraklasie. To, że ma odpaly i jest bucem to inna sprawa.

0

@BorzyKrzys Chłop teraz kładzie na nich lache

1

@Safrani 40 baniek to i latem dostaniemy za niego od jakiegoś Arsenalu, czy United. Za tyle nie opłaca się go oddawać w połowie sezonu, w momencie, gdy my praktycznie kadry nie mamy

0

@VegetaPolska W jakim finale? Z taką grą jak wczoraj, to wy się do 1/4 nie dostaniecie.

8

A ten Juventus to pomocnika nie potrzebuje przypadkiem? Akurat za De Jonga te 35 milionów moglibyśmy przyjąć. Na Araujo muszą trochę dołożyć

6

Nie no ja wszystko rozumiem, ale Juventus? Przecież tam pensji większej nie dostanie. Burdel niewiele mniejszy niż u nas. Za rok prawdopodobnie Liga Europy. O jakikolwiek tytul ciężko. Do tego dużo mniejszy prestiż. Araujo robi tak debilny krok w tyl w swojej karierze, że to się w pale nie mieści. No, ale jak tam Pan woli, przynoś dobra ofertę i się żegnamy

7

Jeśli Real za tego Czuameniego dal 100 milionów, to chyba nasz Casado musi być warty z 300. Co chłopak ma pierwszy sezon w seniorskiej piłce. Niesamowity gość

0

@GigiAmoroso Ale to się może stać w każdej chwili, więc trzeba dmuchać na zimne i rozglądać się za alternatywami na 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?