2

@norbi77 Przecież uczciwi nie mają się czego bać, czy jakoś tak to było Panie Ziobro

3

@Eklerek Miejmy nadzieję na podobne zdjęcia Haalanda na Etihad w starciu z Realem.

5

@noface O kurde. Zdrowia dla chlopa

0

Dziś Paweł Wąsek zwycięży po raz pierwszy

13

Musi być bardzo źle skoro odpalili protokół Negreira.

0

@Matan_Zajcev Wyrwałeś to z kontekstu

2

@Gacek5 Dobry zięć. Żonę raz, teściową pięć

0

@montiel Dla nich Guler jest lepszy od Yamala, a Ceballos to ta sama półka co Pedri, więc wiesz

0

@ObiwanKenobi Oj na jakiegoś czwartego obrońcę się nada.

0

Choć raz się te wszy i wrzody na zdrowym organizmie narodu Katalońskiego na coś przydały.

0

@Rupert_Haubica Szkoda chłopa. On miał problemy z kolanami już pod koniec gry u nas. Teraz już coraz gorzej. Przynajmniej Messi świeżutki się wydaje

1

@blakkudium Niech płacą klauzule i nie dziadują. Za jakiegoś Uzbeka 50 baniek dali, to produkt La Masii warty co najmniej 60.

0

@adamek20151 Tylko jeśli chorągiewką będzie machal Dolezal

0

@Gaz Zaraz minie 3 lata, a fani Ronaldo do spółki z ich idolem dalej myślą, że ta debata jeszcze istnieje i bramki w Arabii Saudyjskiej coś zmieniają w kwestii bycia GOATem.

10

Jak na dłoni widać kto ma ten klub w sercu i chce tu grać. Jednego dnia info, że Pedri i Gavi przedłużają umowy, a na drugi dzień obaj kontrakty do 2030 i klauzula po miliard, godząc się na warunki jakie zaproponował im zarząd. Tymczasem Pan Kapitan rok czasu nie odpowiadał na ofertę, potem jakieś zganianie na to, że on nie wiedzioł, on nie chcioł, jakies dodatkowe klauzule umożliwiające odejście. Teraz coś pieprzy od rzeczy o Bogu. Albo Pan jesteś z nami i chcesz tu byc, albo idź latem za te 70 baniek.

2

@Danny Gaucho Benzeme to można z Cavanim, Dzeko i Aguero porównywać, a nie z Lewym, czy Suarezem. Inna półka.

1

@wyrek Nie stawił się. Miał wezwanie na 10:30, a w tym czasie ostentacyjnie udzielał wywiadów w Republice. Rozumiem jakby stał w korku, ale nie to.

0

@Pawlusek Niech sobie obejrzy mecz Barcelony JE Dr. Hansa-Dietera Flicka i zobaczy jak się obecnie jedzie z Realem jak z furą gnoju

0

@VegetaPolska W tym wieku ludzie się już zazwyczaj nie zmieniają i trzymają swoich przyzwyczajeń

2

Myślę, że wyjście obroną Mendy-Rudiger-Tchoumeni-Vazquez na City, to zdecydowanie dobry pomysł i Ancelotti nie powinien się wahać.

5

@MesQueUnClub96 XDD co tu zestawiać

0

@reloaded Charakter się ma, albo nie. Gavi urodził się walczakiem, a Fati miekkiszonem.

1

@blakkudium Jota on the wing zrobi im tam jesień średniowiecza

0

@barteq De Jong schodzi niżej, bo Araujo nie istnieje w rozegraniu

0

@Mitch_Atleta Mają mocarny, wybiegany środek pola z Vitihną, Joao Nevesem i Zaire-Emerym, plus dynamit na obu skrzydłach Barcola-Dembele. Każdemu będzie z nimi ciezko

0

@karolax10 Raphinha, Gavi/Casado, Pedri, Inigo Martinez

0

@Patry10 Przede wszystkim on tam złamał linie spalonego. Gdyby się orientowal co robi cała reszta i utrzymał linie, to gola by nie było.

0

Na ten moment, gdy tylko Inigo będzie gotowy wskakuje za Araujo. Rok temu nie do pomyślenia, ale Martinez razem z Cubarsim to duet idealny. Biegają zsynchronizowani jakby byli jakimiś sznurkami polaczeni. Araujo z kolei biega bez radaru i łamie linie spalonego jak przy bramce na 2:2. Przecież gdyby w pierwszym klasyku zamiast Inigo grał Urus, to po pierwszej połowie mielibyśmy 3:0 w plecy zamiast tych wszystkich spalonych żółwia. Nie wiem, czy on ma na tyle inteligencji, żeby załapać o co chodzi. Na ten moment ciężko to widzę.

0

Ogólnie dobrze zaprezentowaliśmy się w fazie ligowej, ale przemyślenia przed faza pucharową są takie, że nie jesteśmy gotowi. Z taką grą w obronie nie mamy czego szukać. W ostatnich 2 meczach dostaliśmy 6 bramek od Atalanty i Benfici. Ogółem stracilismy ich 13!!! w 8 meczach. Owszem udało nam się strzelic 7 (ogólem 29), ale nie zawsze tak będzie. Przyjdzie nam grać z jakimś PSG, Arsenalem, czy Interem, dostaniemy od nich 2/3 bramki, ale nie strzelimy w tym samym meczu 4. I nie ma znaczenia kto stoi na bramce, bo obaj czesto wyciągają piłkę z siatki. Bez poprawy w tym aspekcie, nie ma co liczyć na jakieś kapitalne wyniki w dalszej fazie.

0

Atalanta dobrze poukładana drużyna. To jest nasz najtrudniejszy mecz fazy ligowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?