Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolax10 Raphinha, Gavi/Casado, Pedri, Inigo Martinez
0
@Patry10 Przede wszystkim on tam złamał linie spalonego. Gdyby się orientowal co robi cała reszta i utrzymał linie, to gola by nie było.
0
Na ten moment, gdy tylko Inigo będzie gotowy wskakuje za Araujo. Rok temu nie do pomyślenia, ale Martinez razem z Cubarsim to duet idealny. Biegają zsynchronizowani jakby byli jakimiś sznurkami polaczeni. Araujo z kolei biega bez radaru i łamie linie spalonego jak przy bramce na 2:2. Przecież gdyby w pierwszym klasyku zamiast Inigo grał Urus, to po pierwszej połowie mielibyśmy 3:0 w plecy zamiast tych wszystkich spalonych żółwia. Nie wiem, czy on ma na tyle inteligencji, żeby załapać o co chodzi. Na ten moment ciężko to widzę.
0
Ogólnie dobrze zaprezentowaliśmy się w fazie ligowej, ale przemyślenia przed faza pucharową są takie, że nie jesteśmy gotowi. Z taką grą w obronie nie mamy czego szukać. W ostatnich 2 meczach dostaliśmy 6 bramek od Atalanty i Benfici. Ogółem stracilismy ich 13!!! w 8 meczach. Owszem udało nam się strzelic 7 (ogólem 29), ale nie zawsze tak będzie. Przyjdzie nam grać z jakimś PSG, Arsenalem, czy Interem, dostaniemy od nich 2/3 bramki, ale nie strzelimy w tym samym meczu 4. I nie ma znaczenia kto stoi na bramce, bo obaj czesto wyciągają piłkę z siatki. Bez poprawy w tym aspekcie, nie ma co liczyć na jakieś kapitalne wyniki w dalszej fazie.
0
Atalanta dobrze poukładana drużyna. To jest nasz najtrudniejszy mecz fazy ligowej.
1
@MesQueUnClub96 W obecnej dyspozycji City to żaden rywal dla nich.
0
@cymanski15 Wszystko to nie, ale chociaż cokolwiek. Tyle samo bramek to i Pena by dziś wpuscil
2
Gavi do bazy. Fermin za niego
1
@Mankind Nie ma. I tak trzeba wygrywac, na kogokolwiek się trafi. Nie będzie już łatwych meczów. W fazie pucharowej każdy będzie się spinał.
0
My mamy problem z połowy wyjść. Atalanta bardzo umiejętnie nas tłamsi
0
@betonito Yamal jedyny, który coś z przodu zrobił. Lewy i Raphinha statysci
2
Gavi wez nie strasz
0
Pofarcilo się, ale trzeba się wziąć za robotę, bo stojanow grany
0
Lubię takie drużyny jak Atalanta. Grają swoje, zawsze groźni. Nie ma mowy o autobusie.
0
@ShawnC Kurde, a jeszcze niedawno Pazdan gonił go od połowy boiska i byl wolniejszy bez piłki, niż Kolumbijczyk z pilką przy nodze.
2
Nawet nie wiedziałem, że Cuadrado w Atalancie.
1
Ale bym sobie zobaczyl taką Barcelonę Hansiego Flicka grającą na obronę Mendy-Rudiger-Tchoumeni-Vazquez.
Ja wiem, że to tylko Brest, ale nie strzelić gola tym paralitykom, to naprawdę będzie wyczyn.
10
@NeroTFP1 Oby w Moskwę pizgło
2
@MesQueUnClub96 Rozbił w McLarenie, Rozbił w Mercedesie, to i w Ferrari musiał. Testowy hat-trick Hamiltona
7
@blakkudium Wyżej sra niż dupe ma. Dostał oferty z fajnych klubów. PSV, czy Marsylia, to nie jest wcale gorszy poziom niż Roma. Holendrzy mogą awansować do Top24 Ligi Mistrzów, to wybiera Inter, gdzie przy Dimarco dupy z ławki nie podniesie. Dobrze, że chociaż Urbański poszedł tam, gdzie ma szansę grać.
0
@Mitch_Atleta Dzień, w którym ten stetryczały dziad przestanie pełnić funkcję prezesa Realu będzie piękny
7
@AduŚ07 Dobrze chłopaki celowali. Oby szczęście dalej im dopisywalo
1
@Luciano99 Strzykawki Flicka i będzie chodził aż miło. Joga bonito z Raphinhą i Yamalem
0
@wojopancer Salah, Osimhen, Marmoush
1
@Roobo Przejezyczenia są bardzo groźne
0
Niech pracuje ciężko i się poprawia. Ma dobre wzorce, bo zarówno Wojtek, jak i Marc to świetni bramkarze. Inaki wciąż mlody, więc może jeszcze dużo osiągnąć, tylko trzeba zapierdzielać, a nie się fochać.
0
@blakkudium Xavi dobry strazak. Nas wyciągnął z 9 miejsca dysponując składem mchu i paproci. Myślę, że ogarnąłby Ligę Mistrzów dla Juventusu spokojnie, ale mam nadzieję, że nie będzie sie pchał w to bagno.
0
@TheNekro94 Uj z tym kto broni i strzela. Ważne są zwycięstwa
0
@SelloutCrowd Nikt go nie wini. W 9 na 10 sytuacjach skończyłoby się to karnym. Poprostu komiczne jest to, że 3 mecz z rzędu ma takie sytuacje
1
@Luciano99 na banerach Montjuic. Nieźle się chlop rozwija