Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO No wkoncu, to Armia Czerwona wyzwoliła obóz, więc zaproszenie Putinowi się należy.
1
@norbi77 Jednak Angole to większe buce i prostaki według mnie.
0
@VegetaPolska Przecież zaraz Alaba wróci i ten mocarny Asencio dupy z ławki nie podniesie.
1
@Filipem Czarny Angol w koszulce Realu. Gorszego połączenia, to już chyba nie może być.
2
@VegetaPolska Podejrzany albo bardzo dobrze kłamie, albo mówi prawdę.
0
Chłop myślał, że ma pewny pierwszy skład. Zasady się zmieniły. U Flicka się zapierdala. Kto nie zapierdala, ten nie gra.
3
I cyk, Franco Colapinto z wieloletnią umową jako kierowca testowy/rezerwowy Alpine. Ciekawe, czy Doohan dotrwa do pierwszego wyścigu
6
@maroon No to Putin lajtowo może jechać na następne obchody lądowania w Normandii, a nie czekaj... Może i jest tak samo zbrodniarzem, ale nie jest z Izraela
0
@PatrykBarca Co Ty porównujesz? Araujo można łatwo zastąpić. Na przykład takim Tahem, albo poszukać innego profilu obrońcy do duetu z Cubarsim. Pedri to chłopak unikatowy, który ma w sobie coś z Iniesty i Xaviego. Pokaz mi na rynku piłkarza o podobnej charakterystyce. Pedri jest dla nas nieoceniony. Araujo jest dobry, ale jak widzimy od początku sezonu nie niezbędny.
1
Jaki jest sens wypożyczać Araujo? Kadra i tak jest wąska. Jest jaki jest, ale to ogromna wartość dodana dla drużyny. Jego warunki fizyczne są nieocenione. Jak już to sprzedać definitywnie i tyle. Wróci latem z Turynu i na bank nie przedłuży kontraktu, wymusi odejście, po czym oddamy go za śmieszne pieniądze. Wypożyczać to można zawodników pokroju Erica, czy Lengleta, a nie Araujo.
1
@dv7wisnia Skoro Juventus tak bardzo chce Araujo, to poszedłbym z nimi w jakiś deal z Yildizem.
26
@vangoor A Ty chciałbys jeść zimną zapiekankę? No wlasnie
3
@Arkadio90 xdddd Inigo to nasz najlepszy obrońca w tym sezonie
0
@MatBac1991 Na ławce chce siedzieć? Gabriel i Saliba lepsi na ten moment
1
@krefi10 Szczerze mówiąc, to fajnie byłoby, gdyby został, ale jak odejdzie to płakał nie będę. Niech tylko dobrą kasę przyniesie klubowi. ŚO najłatwiej zastąpić, bo jest sporo sensownych opcji na rynku. Gorzej byłoby mi szkoda, gdybyśmy musieli pożegnać się z takim unikatem jak Pedri.
1
@Hosh Piękny podkład muzyczny
1
Mamy tu kogoś, kto jeździ na Bolcie? Mam parę pytań
4
Arek Milik to jest jedno z największych "co by było, gdyby" polskiej piłki. Gość był kapitalny w Ajaxie. Później transfer do Napoli, gdzie też grał nieźle, ale niestety zerwał więzadła najpierw w jednym kolanie, potem drugim. Od tamtej pory wszystko się posypało. Co chwilę problemy zdrowotne. Raz mniej poważne, raz bardziej, a mimo to gość zawsze wraca i potrafi coś strzelić. W Marsylii świetny okres. Wystarczy spojrzeć na to jakie kluby ma w CV: Bayer Leverkusen, Ajax, Napoli, Marsylia, Juventus. Przecież z taką historią urazów 90% piłkarzy w jego wieku już dawno odcinalaby kupony w Ekstraklasie, albo kończyła kariere. Szkoda, że zdrowie nie dopisało.
1
@blakkudium Ich stać co najwyżej na Erica Garcie
3
@Comentateiro Po gówno na ten moment. Niestety. Nic nie wygramy
0
Newcastle nie do rozmontowania w obronie. Tam się taki gąszcz w polu karnym robi za każdym razem
1
To są 2 mecze. Real się odwoła i skrócą do jednego.
1
@abram3k No jak nie my, to oby oni. Brakuje w Arsenalu takiego napadziora
4
@cules100pro Akurat głupoty to gada Laporta. A nie, czekaj. Nie gada bo zapadł się pod ziemię, a na konferencjach za niego tłumaczyć się muszą piłkarze i trener
1
Isak z Newcastle to jest napastnik skrojony pod Barcelonę. Ależ on by u nas pasowal
1
@blakkudium Niesamowicie zmarnowany potencjał i spieprzona kariera.
1
@blakkudium To już chyba niestety koniec. Łudziłem się, że może jeszcze jakimś cudem znajdzie motywacje i zrobi last dance na mundialu w 2026, ale chyba nawet jakby chciał, to zdrowie nie pozwoli.
1
@blakkudium Dalej te więzadła? Czy wrocil po nich i połamał się znowu?
1
@blakkudium Neymar to tam jeszcze gra coś?
3
@Faro Wątpię, ze tu byly jakies podteksty. Raphinha powiedział poprostu prawdę. Każdy normalny człowiek, któremu wyślemy teraz ofertę transferu 5 razy się zastanowi, zanim podejmie decyzję. Obiecujemy gruszki na wierzbie, a później nawet zarejestrować do gry nie jesteśmy w stanie. Jeszcze, żeby to chodziło o jakiegoś Douglasa, czy innego Matheusa Fernandesa, ale nie. My wzielismy mistrza Europy, czolowego zawodnika tego turnieju, reprezentacji Hiszpanii i po pol roku on nie może grac w pilke, bo komus sie tabelki w Excelu pomylily. To jest kompromitacja i tyle.