Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magda Pałasz twierdzi, że wczoraj mocno motywowała Pawła Wąska. No, że tak powiem, efekty widoczne. Pani Magda ogarnęła temat
0
@Marian_Pazdzioch Xavi Barbastro porobil. Zobaczymy jak Flickowi pójdzie
0
@AmigoBlancos Dlatego uważam, że gdy tylko nadazy się okazja kupna jakiejs topowej 9 dla was, to Perez się nie będzie dwa razy zastanawial i opyli Viniciusa nawet do Arabów
0
@barcelonaLM Dokładnie 20km od Lublina
0
@July_6_BcN Możliwe, ja zaobserowalem pierwszy raz. W sumie jest to oznaka zmiany klimatu. Nie przypominam sobie, żeby kiedyś tak było, a teraz proszę. Cały grudzień bez śniegu, w styczniu burza jak na wiosnę.
0
Błyska się na tym dworze, czy mi coś na wzrok padło? xd
9
@Sulimo Bidena już dawno odkleilo
0
@kulek22 Akurat się złożyło, że oglądam. Ciekawa sprawa w sumie. Tak samo jak ucieczka innych nazistowskich dygnitarzy. W czasie, gdy III Rzesza przegrywała na każdym froncie, wielu z nich jakoś udało się wymknac z Europy
0
@Marcelinho99 Pewnie handlowałby gaciami jak pazdzioch na bazarku. Na jakiś kartel narkotykowy jest za glupi
0
@norbi77 Dla nich te spacerki są często gorsze niż gra z topka.
0
Dobra tam. Real Realem, Vinicius Viniciusem. Myślicie, że Hitler w maju 1945 roku naprawdę popełnił samobójstwo, czy Ruscy zrobili jakiegoś szponta. Tak naprawdę nigdy nie potwierdzono dokładnie, że to jego zwłoki tam znalezli
1
@bartas97 Na ten moment fakty są takie, że Olmo jest niezarejestrowany, a Vinicius dostal prawidłowe czerwo, za które należy mu się dodatkowe zawieszenie. O jakich terminach rejestracji mówisz? O tych, gdzie nic się nie wydarzyło?
3
Nie podniecajcie się z tymi zawieszeniami. Za długo tą Ligę oglądam. Skończy się na dwóch meczach, skróconych do 1, bo sędzia zapomni w protokole uwzględnić, że prawie dostał wpierdol.
0
Jesteśmy najbardziej optymistycznym i wierzącym klubem na świecie
0
@D10SLEO O rzeczywiście ruszyło
0
Naprawią to viaplay dziady kalwaryjskie, czy nie?
1
@macio_944 Ta kadencja Laporty to jest porażka. Okej, sytuacja jest trudna, ale on też dołożył swoje do tego wszystkiego.
0
@Gibbon_FCB A było ich całkiem sporo...
1
@blakkudium Szkoda by było. Za dobry jest jeszcze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@D10SLEO Na każdym ostatnim Euro i mundialu w Katarze naszpikowana gwiazdami Portugalia była w ścisłym gronie faworytów. To, że dają dupy, to już inna sprawa
4
@Mitch_Atleta 91 bramek nikt nie pobije nigdy
2
W tym United to chyba tylko Diallo potrafi prosto piłkę kopnąć i cokolwiek mu zależy.
0
@Gaucho Jest jeszcze coś co możemy sprzedać?
2
@ViscaelBarca2007 Kurna to tak jakby wybierać pomocnika między Iniestą w prime, a Krzysiem Mączyńskkm
16
Xavi w sezonie 2008/09 strzelił 11 goli i zanotował 35!!! asyst. Statystyki absolutnie kosmiczne. Teraz skrzydłowy z taką kanadyjka byłby pchany do złotej piłki
1
Salah najlepszy piłkarz na świecie obecnie. Jeżeli żaden z naszych nie zasłuży, niech piękny Egipcjanin bierze Złotą Piłkę. Oglądanie go w akcji, to prawdziwa przyjemność
4
@Kessie E to jeszcze 3 dni oblecisz w nich na luzie
0
@MesQueUnClub96 Teraz czekamy na odblokowanie się tapinem Lewandowskiego
1
Haaland dziś jak nie on. Najpierw przedryblowal 4 chłopa w polu karnym, a teraz rajd z pilką przy nodze przez Pół boiska i świetne podanie do wychodzącego na pozycję kolegi