Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska W jakim finale? Z taką grą jak wczoraj, to wy się do 1/4 nie dostaniecie.
8
A ten Juventus to pomocnika nie potrzebuje przypadkiem? Akurat za De Jonga te 35 milionów moglibyśmy przyjąć. Na Araujo muszą trochę dołożyć
6
Nie no ja wszystko rozumiem, ale Juventus? Przecież tam pensji większej nie dostanie. Burdel niewiele mniejszy niż u nas. Za rok prawdopodobnie Liga Europy. O jakikolwiek tytul ciężko. Do tego dużo mniejszy prestiż. Araujo robi tak debilny krok w tyl w swojej karierze, że to się w pale nie mieści. No, ale jak tam Pan woli, przynoś dobra ofertę i się żegnamy
7
Jeśli Real za tego Czuameniego dal 100 milionów, to chyba nasz Casado musi być warty z 300. Co chłopak ma pierwszy sezon w seniorskiej piłce. Niesamowity gość
0
@GigiAmoroso Ale to się może stać w każdej chwili, więc trzeba dmuchać na zimne i rozglądać się za alternatywami na 9.
5
@NeroTFP1 Albo Barcy Koemana z ostatniego sezonu jego pracy (tej z 9 miejsca w lidze)
5
@Ojciec5tkidzieci Niech mu ziemia cieżką będzie
0
@Kinginiesta Nie no było widać na początku, że to jeszcze nie jest to, co było całkowicie normalne. Dość szybko pewność siebie wróciła
0
Cieszy też powrót do formy Gaviego. Na początku po tej kontuzji było widać brak czucia piłki. Chłopak bal się pójść na całość i lekko odpuszczał, ale teraz się to zmieniło. Świetny z Atletico. Piękny zarówno w półfinale i finale SPH. Oby zdrowie dopisało naszemu dzikowi
2
Szczerze mówiąc, to my możemy w Lidze Mistrzów namieszać. Drużyna Flicka pokazuje, że na naprawdę ważne mecze, o dużą stawkę potrafi się spiąć i gnieść rywali. Szkoda, że ławka taka krótka, ale nic na to nie poradzimy.
5
Dobra tam Ronald, wez nie świruj z jakimś śmiesznym Juventusem. Tu jest Twoje miejsce
34
Powiem wam, że ten Szczęsny mnie wkurwił niesamowicie. Taki doświadczony gość, a zachował się jak kretyn
2
Dobra kurwa. W 10, bez bramkarza, ale jak dadzą sobie wjebac 3 gole w pół godziny to ja wysiadam
1
Flick odpalił dziś protokół z pamiętnego 8:2.
3
Hahaha, a tu jeszcze Olmo wejdzie ich ruchać w drugiej połowie.
2
Wszyscy krzyczą!!! Grappa Ice, Lewandowski strzela gol
0
Araujo masz szanse odkupić winy
1
@tomek8756 Nie no szanujmy się. Jeżeli ktoś chce mieć to wykształcenie średnie to musi zrobić 30% z matmy. Przecież to chyba tylko kompletny debil nie jest w stanie tego osiągnąć. Musisz czytać ze zrozumieniem i umieć podstawiać do wzoru. Nic więcej.
2
@Rewolucja123 6- Bartra, 5- Mathieu, 4- Lenglet, 3- Vermaelen, 2- Araujo, 1- Umtiti
3
@Jakchcesz Ciekawe co będzie jak zobaczy wojskowe pojazdy, których rejestrację zaczynają się od UA
1
To Kamil Gała zhakował nam La Bambe, za to ciśnięcie po człekim i Bellinghamie
1
@MOLESTA Taki Mingueza idzie za 20 baniek, a biedaki z Juve wyjeżdżają z 30/40 bańkami, albo jakimiś wypożyczeniami za Araujo. Dajcie spokój...
8
@PeterMaro Szkoda, że sam zainteresowany nie rozważa odejścia.
0
@D10SLEO No wkoncu, to Armia Czerwona wyzwoliła obóz, więc zaproszenie Putinowi się należy.
1
@norbi77 Jednak Angole to większe buce i prostaki według mnie.
0
@VegetaPolska Przecież zaraz Alaba wróci i ten mocarny Asencio dupy z ławki nie podniesie.
1
@Filipem Czarny Angol w koszulce Realu. Gorszego połączenia, to już chyba nie może być.
2
@VegetaPolska Podejrzany albo bardzo dobrze kłamie, albo mówi prawdę.
0
Chłop myślał, że ma pewny pierwszy skład. Zasady się zmieniły. U Flicka się zapierdala. Kto nie zapierdala, ten nie gra.
3
I cyk, Franco Colapinto z wieloletnią umową jako kierowca testowy/rezerwowy Alpine. Ciekawe, czy Doohan dotrwa do pierwszego wyścigu