Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kończyć tą połowę, bo i tak tu nic nie ugramy. Flick suszarka w szatni, wychodzimy na drugą i jeździmy na dupach. 2 gole są do odrobienia, tylko trzeba zacząć grać swoje
34
Pena ma swoje odpaly, ale tak jak Szczęsny dziś, to jeszcze nie odjebal xd
1
Flick mu cyklon B podłączy w szatni za tą głupotę.
1
Szczęsny to jest poprostu debil. Drugi mecz z rzędu...
1
Flick już salutuje przy ławce. Zarty się skończyly
0
@ACMaldini3 Prędzej mi kaktus na lewej ręce wyrośnie
0
@NeroTFP1 A tam sztywno. Ja bym z nią potańczył
0
@QQL5 Oby tak się stało
6
@Eklerek Ależ te arabusy mi działają na nerwy. Swoim kobietom nawet dłoni odsłonić nie pozwolą, ale zobaczą Europejkę to im ślina po brodzie leci i łapy wyciągają. Najbardziej zryte na łeb społeczeństwo.
11
@blakkudium Fatiego niech biorą. Rekin to przynajmniej raz na jakiś czas coś strzeli
7
@szela1899 Przecież jest już Lewandowski xd
0
Diesel na Orlenie już po 6,63. Ciekawe czy będziemy powoli dobijać do 7 złotych za litr...
1
@adamek20151 Grzesiu Bonin
0
@snupson Patrząc na to jak gramy, tym bardziej bolą te stracone punkty. Zrobiliśmy mega progres w porównaniu z poczatkiem sezonu, ale brakuje tej skuteczności.
5
39 punktów po 20 kolejkach wygląda nędznie. Najbardziej boli fakt, że gramy dobrą piłkę, a i tak ciągle tracimy bramki i gubimy oczka. Ligi to my z taką regularnością nie mamy prawa wygrać.
1
@michal26 A kto to jest Papszun? Na zachodzie nikt go nie zna. Piszczek wyrobił sobie nazwisko jako piłkarz i teraz ma łatwiej. Zwłaszcza w klubie, gdzie spędził większość kariery i jest legendą.
1
@MateS Pozdrowienia dla małżonki
1
Najlepsza piosenka w intro do Bonda?
Moje top 3 to:
1. Goldeneye- Tina Turner
2. Skyfall- Adele
3. You know my name- Chris Cornell
Największym pozytywnym zaskoczoniem Billie Elish i jej "No Time to Die." W życiu nie spodziewałem się po niej takiej piosenki.
0
Wąsek jutro w drużynówce będzie one man army, niczym Adaś Małysz kiedyś. Jest Paweł i długo, długo nikt.
0
@Criss18Barca Ich styl nie ma żadnego znaczenia dopóki skaczą po 125 metrów.
2
@ranger3120 Dlatego ja się cieszę, że w moim Volvo wyciągasz jeden zatrzask, wychodzi cała lampa i masz dostęp do czego tylko chcesz. Ktoś mądry pomyslal
2
Bobby Charlton za ten wczorajszy występ następne minuty dostanie w marcu
2
Wczorajsza praca sędziego, to temat dla Real Madrid TV
2
Ale Nico zapakował z powietrza pod ladę elegancko
0
@mientusek1407 Są poziomy w tej grze. Tiburon>Brazylisji Hindus
3
@Kamiloza91 A ja bym ich chcial już w następnej rundzie. Lepca przypominającego mogliby dostac
1
@July_6_BcN Widzę tutaj fankę polskiej kinematografii
4
@Eklerek Japoński blond murzyn w United. Tego jeszcze nie grali
0
@Kondziu_FCB No dziwne, że pomiędzy 60-letnim Flickiem, który w zawodzie jest ponad 20 lat, a 40-letnim Xavim, który uczy się trenerki na poważnie od jakichś 3 lat (nie liczę zabawy w Katarze) jest jakaś różnica. Xavi to trenerski amator, a mimo to i tak zdobył tytuł. Myślę, że to mistrzostwo zdobyte w newralgicznym momencie za kilka lat będzie docenione dużo bardziej.
3
Ten Betis jest niesamowicie rzadki. To już Barbastro stawiało większy opór