2

Kończyć tą połowę, bo i tak tu nic nie ugramy. Flick suszarka w szatni, wychodzimy na drugą i jeździmy na dupach. 2 gole są do odrobienia, tylko trzeba zacząć grać swoje

34

Pena ma swoje odpaly, ale tak jak Szczęsny dziś, to jeszcze nie odjebal xd

1

Flick mu cyklon B podłączy w szatni za tą głupotę.

1

Szczęsny to jest poprostu debil. Drugi mecz z rzędu...

1

Flick już salutuje przy ławce. Zarty się skończyly

0

@ACMaldini3 Prędzej mi kaktus na lewej ręce wyrośnie

0

@NeroTFP1 A tam sztywno. Ja bym z nią potańczył

0

@QQL5 Oby tak się stało

6

@Eklerek Ależ te arabusy mi działają na nerwy. Swoim kobietom nawet dłoni odsłonić nie pozwolą, ale zobaczą Europejkę to im ślina po brodzie leci i łapy wyciągają. Najbardziej zryte na łeb społeczeństwo.

11

@blakkudium Fatiego niech biorą. Rekin to przynajmniej raz na jakiś czas coś strzeli

7

@szela1899 Przecież jest już Lewandowski xd

0

Diesel na Orlenie już po 6,63. Ciekawe czy będziemy powoli dobijać do 7 złotych za litr...

1

@adamek20151 Grzesiu Bonin

0

@snupson Patrząc na to jak gramy, tym bardziej bolą te stracone punkty. Zrobiliśmy mega progres w porównaniu z poczatkiem sezonu, ale brakuje tej skuteczności.

5

39 punktów po 20 kolejkach wygląda nędznie. Najbardziej boli fakt, że gramy dobrą piłkę, a i tak ciągle tracimy bramki i gubimy oczka. Ligi to my z taką regularnością nie mamy prawa wygrać.

1

@michal26 A kto to jest Papszun? Na zachodzie nikt go nie zna. Piszczek wyrobił sobie nazwisko jako piłkarz i teraz ma łatwiej. Zwłaszcza w klubie, gdzie spędził większość kariery i jest legendą.

1

@MateS Pozdrowienia dla małżonki

1

Najlepsza piosenka w intro do Bonda?
Moje top 3 to:
1. Goldeneye- Tina Turner
2. Skyfall- Adele
3. You know my name- Chris Cornell
Największym pozytywnym zaskoczoniem Billie Elish i jej "No Time to Die." W życiu nie spodziewałem się po niej takiej piosenki.

0

Wąsek jutro w drużynówce będzie one man army, niczym Adaś Małysz kiedyś. Jest Paweł i długo, długo nikt.

0

@Criss18Barca Ich styl nie ma żadnego znaczenia dopóki skaczą po 125 metrów.

2

@ranger3120 Dlatego ja się cieszę, że w moim Volvo wyciągasz jeden zatrzask, wychodzi cała lampa i masz dostęp do czego tylko chcesz. Ktoś mądry pomyslal

2

Bobby Charlton za ten wczorajszy występ następne minuty dostanie w marcu

2

Wczorajsza praca sędziego, to temat dla Real Madrid TV

2

Ale Nico zapakował z powietrza pod ladę elegancko

0

@mientusek1407 Są poziomy w tej grze. Tiburon>Brazylisji Hindus

3

@Kamiloza91 A ja bym ich chcial już w następnej rundzie. Lepca przypominającego mogliby dostac

1

@July_6_BcN Widzę tutaj fankę polskiej kinematografii

4

@Eklerek Japoński blond murzyn w United. Tego jeszcze nie grali

0

@Kondziu_FCB No dziwne, że pomiędzy 60-letnim Flickiem, który w zawodzie jest ponad 20 lat, a 40-letnim Xavim, który uczy się trenerki na poważnie od jakichś 3 lat (nie liczę zabawy w Katarze) jest jakaś różnica. Xavi to trenerski amator, a mimo to i tak zdobył tytuł. Myślę, że to mistrzostwo zdobyte w newralgicznym momencie za kilka lat będzie docenione dużo bardziej.

3

Ten Betis jest niesamowicie rzadki. To już Barbastro stawiało większy opór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?