Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tam w Milanie to musiało ich nieźle odkleić, że wzięli tego Fonsece latem
1
Kraft będzie czekał niczym Stoch kiedyś w Ga-Pa
0
Hoerl przegrał ladowaniem
0
Brawo Paweł, pięknie stylowo
0
@Mitch_Atleta Mi się bardziej wydaje, że mogło chodzić o to, że Messi był wolnym agentem, czyli miał wszystko uregulowane z nami (nie do końca, ale teoretycznie tak). Żeby stało się tak z Olmo, musielibyśmy mu zapłacić całe należne wynagrodzenie z umowy, a wiadomo, że to pogrzebie nasz budżet i całe 1:1 pójdzie się rypać
0
@Filipem Nawet Messi w 2021 roku. Przecież kontrakt z Barceloną wygasł mu 1 lipca, a finał Copa America był 12 lipca i chlop przecież normalnie grał na tym turnieju, mimo, że przecież nie był zarejestrowany w żadnym klubie, czy lidze.
2
@Criss18Barca Moim zdaniem nie. Z całym szacunkiem do Piotrka i jego osiągnięć, ale tacy goście jak Małysz i Stoch nie zdarzają się zbyt często. To są wielcy mistrzowie, prekursorzy, jedni z najlepszych w historii całej dyscypliny. Mieliśmy wielkie szczęście, że nam się trafił jeden po drugim.
2
Ależ meczycho w drugiej polowie
0
Arnold tragedia w tym meczu
0
Ładnie United walczy.
3
Hahaha ale jajca. Szkoda, że Arsenal wczoraj dal dupy
2
Ipswich prowadzi z Fulham i naciska na Manchester United w walce o utrzymanie
1
@Faro Chłopie uwierz mi, że jestem pierwszym, który by chciał, żeby on wrocil do formy, ale to trwa za długo. Patrz na Gaviego. Gość nie grał rok w piłę i praktycznie z miejsca pokazuje to samo zaangażowanie, impet i charakter. U Fatiego nie gra głowa, do tego nie chce mu się zapierdalac. Nic już z tego niestety nie będzie
0
@korn234 Nie przesadzaj. Zwykle nieporozumienie z Martinem
13
Barbastro wstydu nie ma. Dostać 0:4 na swoim stadionie, to i Real Madryt potrafi.
2
@Faro Jak gra chujowo i mu nie wychodzi, to chociaż pokazuje zaangażowanie. W przeciwieństwie do Twojego Fatiego.
4
Fermin jest jaki jest, ale chłopak ma charakter. Jeździ na dupie, nigdy nie odpuszcza. Gdyby Fati miał choćby połowę jego zawziętości, to może coś by z niego jeszcze bylo, a tak ja widzę wiecznie zrezygnowanego chlopaczka, ktoremu niekoniecznie chcialoby sie pobiec do pilki, do której ma daleko. Nie jest przypadkiem, że Flick w ogóle nie daje mu grać.
5
Dziś gramy dokładnie tak jak się powinno grać z takimi leszczami.
5
Niech się cieszy, że czerwonej nie dostał
1
No to dawaj tego Fernandeza
1
Pomyślcie w jakiej formie musi być Fati, skoro Flick nawet w takim meczu woli wystawić na LS Fermina.
2
Ale Savinho tlucze te asysty ostatnio
0
@Stinger_ Nie wiem, choć się domyślam.
0
Magda Pałasz twierdzi, że wczoraj mocno motywowała Pawła Wąska. No, że tak powiem, efekty widoczne. Pani Magda ogarnęła temat
0
@Marian_Pazdzioch Xavi Barbastro porobil. Zobaczymy jak Flickowi pójdzie
0
@AmigoBlancos Dlatego uważam, że gdy tylko nadazy się okazja kupna jakiejs topowej 9 dla was, to Perez się nie będzie dwa razy zastanawial i opyli Viniciusa nawet do Arabów
0
@barcelonaLM Dokładnie 20km od Lublina
0
@July_6_BcN Możliwe, ja zaobserowalem pierwszy raz. W sumie jest to oznaka zmiany klimatu. Nie przypominam sobie, żeby kiedyś tak było, a teraz proszę. Cały grudzień bez śniegu, w styczniu burza jak na wiosnę.
0
Błyska się na tym dworze, czy mi coś na wzrok padło? xd
9
@Sulimo Bidena już dawno odkleilo