1

@Sysia11 No Julek w Atleti to akurat zły wybór, ale to nic. Za parę lat, jak nie Isak to on do nas na 9

2

Saul w Sevilli? Sporo mnie ominęło xd

23

Swoją drogą tak patrząc na Mbappe i jego przeskok z Ligue 1 do La Liga, trzeba docenić to jak nasz Robercik wszedł drzwiami razem z futryną do tych rozgrywek i już od początku ładował jak szalony

0

@Szmulek Leao to Dembele Vol.2 jeśli chodzi o charakter

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hindus Przede wszystkim zaczynają wyglądać jak zespół, czego w zeszłych latach im bardzo brakowalo

1

@esem91 Z nimi to jest różnie. U siebie pewnie byśmy ich klepneli jakieś 3:1/4:2, ale na San Mames to inna gadka. Tam zawsze gra się ciężko

0

To Chelsea może zaskoczyć w tym sezonie PL

1

Cieszy dobra zmiana Frenkiego. Może wreszcie Pedri dostanie trochę odpoczynku

1

Flick czeka ze zmianami bo puścił wszystko co ma najlepsze, nie licząc zmęczonego Lewego. Jest ciśnienie na 3 punkty i ten mecz trzeba poprostu przepchnąć

1

Czy to już pora na plotki o powrocie zbawiciela Neymara?

2

Szkoda tej awarii w Las Vegas, bo Gasly już 3 weekend z rzędu robi robotę

3

Tu zaraz podwójne punkty Saubera wlecą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Williamsy już się same z siebie podczas jazdy rozpadają

2

@Eklerek Tu akurat nie jego wina. Jechał poboczem, a i tak w niego wpadli

0

@beter2 Nie ma opcji. Casado to człowiek klubu, da się pokroić za Barcelonę i jest przyszłością na dmie. Po drugie kto z miejsca i nie za miliony gwarantuje podobną jakość na tej newralgicznej pozycji? De Jonga bym mu sprzedał od ręki nawet za 30 baniek, ale Casado w życiu.

21

@adamek20151 Chłopak nie grał Rok w piłkę. Dajcie mu czas

2

Ale co byliśmy najlepsi w galaktyce do listopada to nasze. Nikt nam tego nie zabierze

7

Spieprzyliście nam 125-lecie klubu

15

Casado/Bernal to jest nasza przyszłość na dmie

6

@Arden Stefan Siara Siarzewski

6

@Ojciec5tkidzieci A Golovin to przypadkiem nie opowiedział się przeciwko wojnie i dlatego od paru lat gra dla Monaco?

2

@Criss18Barca Z jednej strony wiadomo, że swojego piłkarza powinno się wspierać zawsze, jaki by on nie byl. Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Frenkie ma totalną wyjebke na ten klub, zwleka w rozmowach o przedłużeniu umowy. Jakieś tam swoje powody może mieć, ale ludzie o tym nie wiedzą i wyrażają swoją opinię tylko na podstawie tego co widzą.

3

@szela1899 Pomoc boża

0

Martin dziś naprawdę niezły mecz rozgrywa. Może rzeczywiście Flick coś z niego wyrzeźbi. Coś w nim musi widzieć, że tak na niego stawia

0

@BulaKG Jeszcze niedawno wygrane z Ipswich, Evertonem i Bodo/Glimt nie byłyby wcale takie oczywiste

13

@MesQueUnClub96 Nie dajcie się im oszukać, Polak do Polaka niech się uśmiecha. Polak Polaka na urząd niech wybiera. Wasz Kandydat, Paweł Koziol, Polak z Wilkowyj, naszej Irlandii.

2

Bramkarz Southampton niezły elektryk. Nigdy niewiadomo co odjebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?