Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 No Julek w Atleti to akurat zły wybór, ale to nic. Za parę lat, jak nie Isak to on do nas na 9
2
Saul w Sevilli? Sporo mnie ominęło xd
23
Swoją drogą tak patrząc na Mbappe i jego przeskok z Ligue 1 do La Liga, trzeba docenić to jak nasz Robercik wszedł drzwiami razem z futryną do tych rozgrywek i już od początku ładował jak szalony
0
@Szmulek Leao to Dembele Vol.2 jeśli chodzi o charakter
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hindus Przede wszystkim zaczynają wyglądać jak zespół, czego w zeszłych latach im bardzo brakowalo
1
@esem91 Z nimi to jest różnie. U siebie pewnie byśmy ich klepneli jakieś 3:1/4:2, ale na San Mames to inna gadka. Tam zawsze gra się ciężko
0
To Chelsea może zaskoczyć w tym sezonie PL
1
Cieszy dobra zmiana Frenkiego. Może wreszcie Pedri dostanie trochę odpoczynku
1
Flick czeka ze zmianami bo puścił wszystko co ma najlepsze, nie licząc zmęczonego Lewego. Jest ciśnienie na 3 punkty i ten mecz trzeba poprostu przepchnąć
1
Czy to już pora na plotki o powrocie zbawiciela Neymara?
2
Szkoda tej awarii w Las Vegas, bo Gasly już 3 weekend z rzędu robi robotę
3
Tu zaraz podwójne punkty Saubera wlecą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Williamsy już się same z siebie podczas jazdy rozpadają
2
@Eklerek Tu akurat nie jego wina. Jechał poboczem, a i tak w niego wpadli
0
@beter2 Nie ma opcji. Casado to człowiek klubu, da się pokroić za Barcelonę i jest przyszłością na dmie. Po drugie kto z miejsca i nie za miliony gwarantuje podobną jakość na tej newralgicznej pozycji? De Jonga bym mu sprzedał od ręki nawet za 30 baniek, ale Casado w życiu.
21
@adamek20151 Chłopak nie grał Rok w piłkę. Dajcie mu czas
2
Ale co byliśmy najlepsi w galaktyce do listopada to nasze. Nikt nam tego nie zabierze
7
Spieprzyliście nam 125-lecie klubu
15
Casado/Bernal to jest nasza przyszłość na dmie
6
@Arden Stefan Siara Siarzewski
6
@Ojciec5tkidzieci A Golovin to przypadkiem nie opowiedział się przeciwko wojnie i dlatego od paru lat gra dla Monaco?
2
@Criss18Barca Z jednej strony wiadomo, że swojego piłkarza powinno się wspierać zawsze, jaki by on nie byl. Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Frenkie ma totalną wyjebke na ten klub, zwleka w rozmowach o przedłużeniu umowy. Jakieś tam swoje powody może mieć, ale ludzie o tym nie wiedzą i wyrażają swoją opinię tylko na podstawie tego co widzą.
3
@szela1899 Pomoc boża
0
Martin dziś naprawdę niezły mecz rozgrywa. Może rzeczywiście Flick coś z niego wyrzeźbi. Coś w nim musi widzieć, że tak na niego stawia
0
@BulaKG Jeszcze niedawno wygrane z Ipswich, Evertonem i Bodo/Glimt nie byłyby wcale takie oczywiste
13
@MesQueUnClub96 Nie dajcie się im oszukać, Polak do Polaka niech się uśmiecha. Polak Polaka na urząd niech wybiera. Wasz Kandydat, Paweł Koziol, Polak z Wilkowyj, naszej Irlandii.
2
Bramkarz Southampton niezły elektryk. Nigdy niewiadomo co odjebie