3

Duch Pastora Maldonado unosi się nad Williamsem

1

@Eto'o9 R10 Taylor Swift to jeszcze spoko. Wyobraź sobie, że tam Real Madryt gra mecze. To dopiero musi być mordęga dla wzroku i słuchu

3

@Criss18Barca To zloto olimpijskie z Pjongjangu ukradzione Stefkowi Huli/Stochowi...

0

@barcanawieki Musiałby się z kutasem na łby zamienić, żeby pchać się w to polskie bagno zwane PZPN pod wodzą Kuleszy

0

@Stinger_ David byłby idealny do rotacji w ataku w miejsce Tiburona. Ferrana oddać, brać Davida

0

No i bardzo dobrze, że spadamy. Skończą się wreszcie wymówki, że gramy z mocniejszymi od siebie i nikt nie oczekuje zwycięstwa. Porażki były zawsze wkalkulowane. Teraz się to zmieni

3

Skorupski to jest numer 1 w bramce i tyle. Nie żadne Bułki, Grabary, czy Drągowskie.

4

Ale zakurwil Skolim

0

@Almighty Akurat ma większy % podań progresywnych od van Dijka, Diasa czy Gvardiola

0

@D10SLEO Świderski niewpisany do protokolu, Bułka wychodzi w spodenkach Skorupskiego. Idealny obraz tego burdelu jakim jest PZPN i ta reprezentacja

3

@Comentateiro Ale za to ma ładne garnitury

3

Co tu dużo mówić, wstyd jak chuj

0

Ronaldo nam goli najebał jak Łotwie jakiejś

0

Najważniejsze, że gwiazdor, drewniak i hamulcowy tej Repki, czyli Lewandowski nie grał i kadra doskonale sobie poradzila

3

@Sysia11 My kiedyś też przegraliśmy z Portugalią tylko po karnych

0

Ronaldo poluje na kolejnego karniaczka

0

@takisobiektos Też nie. Dlatego takie drużyny jak my, Szkocja i Bośnia powinniśmy grać w dywizji B

0

@MesQueUnClub96 Przecież obecna F1 to głównie samochód. Masz przykład Alonso. Rok temu Aston na początku był mocny, to 43-letni Ferdek non stop na pudle. Jak Ferrari zrobi dobry samochód, to Hamilton powalczy. Czy będzie szybszy od Leclerca? Nie wiem, ale skilla napewno nie stracił. No i nie można pomijać, że ten transfer ma też charakter marketingowy. Lewis to.legenda tego sportu, 7-krotny mistrz świata, wielka marka, rzesza fanów i wór sponsorów. Myślę, że w Ferrari dobrze przekalkulowali ten ruch

1

@Arden Kontuzja Fatiego jest dla nas takim problemem i jest tak ważna jak mniej więcej kontuzja Douglasa w 2015 roku.

0

@HypeR Lewy tak, ale Yamal może rzeczywiście coś mieć. Nie bez powodu nie było go nawet na ławce z Sociedad

34

Informacja, że Lewy nie jedzie na kadrę, a na wszystkich platformach typu X, czy Facebook komentarze polskich przygłupów: "dobrze, nie będzie przeszkadzal, wreszcie coś zagrają, hamulcowy nie jedzie". Najlepszy obecnie napastnik na świecie nie przyjeżdża na zgrupowanie naszej reprezentacji, a tu euforia. Cytując klasyka: oczy się otworzą, jak Lewemu się zamkną.

0

@Seledynowy Spokojnie. Jest mlody. Ma jeszcze dużo czasu na rozwój

0

@DonAndresFCB Naoglądal się Davide Rayi dzis

0

No i Raków piździaków liderem

27

@Sulimo Prawie 15 lat uprawiania polityki na ofiarach katastrofy

1

@matirix20 Yamal, Wirtz, Pedri, Musiala, Estevao, Foden, Guler, Endrick

3

@Criss18Barca No i z tego co pamiętam ówczesna strona rządząca, czyli PiS mocno ujadali na ten temat. Ileż to materiałów w TVP Info poleciało o donoszeniu na Polskę, że powinniśmy to załatwiać na polskim podwórku, a tu proszę. Jedni drugich warci. Ci donoszą do UE, a Ci do Waszyngtonu. Nie widzę różnicy. Poziom hipokryzji przekroczony ponad wszelkie normy z obu stron

0

@BORO_12 Szczęsnemu się pewnie nawet bronić już nie chce. Przyszedł tu jako opcja awaryjna wpisać sobie Barcelonę do CV. Wiedział, że zagra od wielkiego dzwona.

0

@kanver_ Jako podstawę nie, ale gość tyra na boisku jak mało który napastnik. U nas siadłby idealnie jako zmiennik dla Lewego

0

@Azrik No ale wez tak pomysl, na chłopski rozum. Jest Ferran, jest Adeyemi. Borussia musiałaby mieć dyrektora debila, żeby na to pójść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?