Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Duch Pastora Maldonado unosi się nad Williamsem
1
@Eto'o9 R10 Taylor Swift to jeszcze spoko. Wyobraź sobie, że tam Real Madryt gra mecze. To dopiero musi być mordęga dla wzroku i słuchu
3
@Criss18Barca To zloto olimpijskie z Pjongjangu ukradzione Stefkowi Huli/Stochowi...
0
@barcanawieki Musiałby się z kutasem na łby zamienić, żeby pchać się w to polskie bagno zwane PZPN pod wodzą Kuleszy
0
@Stinger_ David byłby idealny do rotacji w ataku w miejsce Tiburona. Ferrana oddać, brać Davida
0
No i bardzo dobrze, że spadamy. Skończą się wreszcie wymówki, że gramy z mocniejszymi od siebie i nikt nie oczekuje zwycięstwa. Porażki były zawsze wkalkulowane. Teraz się to zmieni
3
Skorupski to jest numer 1 w bramce i tyle. Nie żadne Bułki, Grabary, czy Drągowskie.
4
Ale zakurwil Skolim
0
@Almighty Akurat ma większy % podań progresywnych od van Dijka, Diasa czy Gvardiola
0
@D10SLEO Świderski niewpisany do protokolu, Bułka wychodzi w spodenkach Skorupskiego. Idealny obraz tego burdelu jakim jest PZPN i ta reprezentacja
3
@Comentateiro Ale za to ma ładne garnitury
3
Co tu dużo mówić, wstyd jak chuj
0
Ronaldo nam goli najebał jak Łotwie jakiejś
0
Najważniejsze, że gwiazdor, drewniak i hamulcowy tej Repki, czyli Lewandowski nie grał i kadra doskonale sobie poradzila
3
@Sysia11 My kiedyś też przegraliśmy z Portugalią tylko po karnych
0
Ronaldo poluje na kolejnego karniaczka
0
@takisobiektos Też nie. Dlatego takie drużyny jak my, Szkocja i Bośnia powinniśmy grać w dywizji B
0
@MesQueUnClub96 Przecież obecna F1 to głównie samochód. Masz przykład Alonso. Rok temu Aston na początku był mocny, to 43-letni Ferdek non stop na pudle. Jak Ferrari zrobi dobry samochód, to Hamilton powalczy. Czy będzie szybszy od Leclerca? Nie wiem, ale skilla napewno nie stracił. No i nie można pomijać, że ten transfer ma też charakter marketingowy. Lewis to.legenda tego sportu, 7-krotny mistrz świata, wielka marka, rzesza fanów i wór sponsorów. Myślę, że w Ferrari dobrze przekalkulowali ten ruch
1
@Arden Kontuzja Fatiego jest dla nas takim problemem i jest tak ważna jak mniej więcej kontuzja Douglasa w 2015 roku.
0
@HypeR Lewy tak, ale Yamal może rzeczywiście coś mieć. Nie bez powodu nie było go nawet na ławce z Sociedad
34
Informacja, że Lewy nie jedzie na kadrę, a na wszystkich platformach typu X, czy Facebook komentarze polskich przygłupów: "dobrze, nie będzie przeszkadzal, wreszcie coś zagrają, hamulcowy nie jedzie". Najlepszy obecnie napastnik na świecie nie przyjeżdża na zgrupowanie naszej reprezentacji, a tu euforia. Cytując klasyka: oczy się otworzą, jak Lewemu się zamkną.
0
@Seledynowy Spokojnie. Jest mlody. Ma jeszcze dużo czasu na rozwój
0
@DonAndresFCB Naoglądal się Davide Rayi dzis
0
No i Raków piździaków liderem
27
@Sulimo Prawie 15 lat uprawiania polityki na ofiarach katastrofy
1
@matirix20 Yamal, Wirtz, Pedri, Musiala, Estevao, Foden, Guler, Endrick
3
@Criss18Barca No i z tego co pamiętam ówczesna strona rządząca, czyli PiS mocno ujadali na ten temat. Ileż to materiałów w TVP Info poleciało o donoszeniu na Polskę, że powinniśmy to załatwiać na polskim podwórku, a tu proszę. Jedni drugich warci. Ci donoszą do UE, a Ci do Waszyngtonu. Nie widzę różnicy. Poziom hipokryzji przekroczony ponad wszelkie normy z obu stron
0
@BORO_12 Szczęsnemu się pewnie nawet bronić już nie chce. Przyszedł tu jako opcja awaryjna wpisać sobie Barcelonę do CV. Wiedział, że zagra od wielkiego dzwona.
0
@kanver_ Jako podstawę nie, ale gość tyra na boisku jak mało który napastnik. U nas siadłby idealnie jako zmiennik dla Lewego
0
@Azrik No ale wez tak pomysl, na chłopski rozum. Jest Ferran, jest Adeyemi. Borussia musiałaby mieć dyrektora debila, żeby na to pójść.