1

@Who_you_mam To jest po prostu wstyd, że ten klub jest tak zarządzany. Na widok Bartomeu rzygałem, ale Laporta tą kadencją swój wizerunek też mocno popsuł.

0

@Safrani On stąd nie ruszy dupy do końca kontraktu. Za darmo odejdzie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zwłaszcza trzech sezonów, gdy mistrzem Hiszpanii byliśmy

1

@cules100pro Laporta z Deco to niech najpierw porejestrują piłkarzy, których już mamy

0

@lucca87 Garcia zostaje bo żaden Cancelo nie przyjdzie i bedzie zmiennikiem Kounde na po. Od biedy obskoczy też śo. Mówię wam, że będziemy mieli słabsza i gorzej zbilansowaną kadrę niż sezon temu, ale czemu się dziwić jak za transfery odpowiada Deco z Lapciem

1

@PatrykBarca To coś podobnie jak Fermin Lopez nie?

3

@Commando Bo zapłacił tyle ile chcieli

23

Decyzja dobra, ale znowu fatalnie wizerunkowo zarząd to rozegrał. Kapitan zespołu, miesiąc czekał na jakiekolwiek wieści od klubu i dopiero teraz będzie się żegnał.
Podziękowania Sergiemu za te wszystkie lata się należą. Wirtuozem nigdy nie byl, ale swoje do zespołu wnosił. Czasem więcej, czasem mniej. Dal nam trochę momentów radości i ikoniczne bramki. Powodzenia dalej

0

@kuz Spokojnie. Deco ogarnie

7

@Zoker Jesteśmy najbardziej optymistycznym klubem na świecie

0

No i elegancko. Trzeci set już naprawdę solidny w naszym wykonaniu

0

@Pawlak1992 Co się niby dzieje? Chwilowe rozprężenie Włochów i nic więcej. Końcówka seta i wróciło wszystko do normy

0

@Keson A czemu my niby gorsi jesteśmy? To my wszyscy płacimy podatki na to, żeby oni mogli tam pojechać i reprezentować nasz kraj. Bez nas, szarych obywateli ci sportowcy nie mieliby co do gara włożyć i to się tyczy wszystkich, a nie Bogu ducha winnym atletom, którym się ostatnio dostaje za nie wiem co.

11

@KrwawiaceoczyVEB Może I śmieszy, ale teraz mlody przez tydzień na obiad musztardę będzie jadł

28

@Arden Teraz zachwycamy się mlodym Yamalem i słusznie, ale mlody Messi to był inny poziom. Gość był po prostu jedyny, niepowtarzalny. Drugiego takiego już nie bedzie

1

@Yamal_Williams Araujo z Kounde, Pedriego z Gundoganem, Rodrygo z Yamalem i Courtois z Ter Stegenem

0

@Gall Jeszcze Raphinhe, Kounde i Christensena za darmo.

1

@John_Doe Ani on pierwszy, ani ostatni. Taki kraj...

2

@Yamal_Williams Zrzygalem się...

0

@doc Brakuje takiego charakteru w obecnej szatni. Tylko Gavi prezentuje podobny mental

0

@Bartas7VeB Może dlatego, że ten 22-letni skrzydłowy po jednym bardzo dobrym sezonie w seniorskiej piłce jest obecnie w Top3 na świecie, na swojej pozycji.

1

@budel17 F2 to nie jest żaden wyznacznik. Taki Verstappen w ogóle tam nie jeździł, a wsiadł do Toro Rosso i z miejsca było widać, że ogarnia.

0

@Xpert77 Jest mistrzem włoskiej F4. Za samo cv w F3 ktoś go weźmie z pocałowaniem ręki i jeden nieudany sezon tego nie zmieni.

2

@Encore 60 baniek? A nasze rekiny biznesu dopiero wypieprzyly 40 na Roque..

0

@Herato Patrząc na to jak wygląda z pilką przy nodze przeciętny Rumun, Gruzin i porównując to do Polaków, człowiek przestaje się dziwić. Tam mijanie rywale w walce 1 na 1 jest norma, u nas od święta się komuś uda. System szkolenia leży. To nie przypadek, że Zalewski, czy Urbański wyszkoleni poza Polską wyglądają technicznie wśród innych jak koksy, a reszta poza wyjątkami się nadaje do tarcia chrzanu

0

@lucas/catalan Renault z silnikiem Mercedesa. Kolejny upadek

0

@Traba727 O 17:50 miało byc spotkanie u sędziów

2

@Tasde Przecież Max pojechał prosto w zakręcie i nie miał szans utrzymać się w linii wyscigowej. O jakiej karze dla Hamiltona ty tu mówisz? Jeżeli ktoś tu w ogóle karę dostanie to Verstappen za debilnego dive bomba i spowodowanie kolizji

0

@Sulimo Problem w tym, że on nie jest w stanie się zbliżyć

1

Verstappen się podpalił jak gówniarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?