5

Sześciu wychowanków w pierwszym składzie wychodzi na Real. Dwunastu ogółem w kadrze. Cudowną młodzież mamy

2

@visca_josef Nie. Xavi na początku też miał momenty fajnej gry, gdzie każdemu czteropak wrzucalismy

0

@Stinger_ Real remis
Girona wygrana
Barca wygrana (kiedy jak nie teraz)
Atletico wygraną
Sociedad wygrana
Bilbao remis
Betis remis

0

Jest Gaviii. Czekalismy ❤️

0

@Arden Szkoda, że mocniej mu tym łokciem w łeb nie dał

7

Jeżeli chce zakończyć swoją karierę trenerską, to jest to zdecydowanie dobry ruch

3

@Fantastyczny Chłopiec Messi nie wróci tu nawet na trybuny, dopóki klubem steruje Laporta. Prezes wytarł sobie mordę jego nazwiskiem, a potem go odpalił. Tam jest zła krew między nimi.

0

@Kondziubarca Potem Ronaldo odpowiedziałby dubletem na pustyni przeciwko pasterzom kóz i sytuacja by się uspokoila

0

Duet Ferrari z potencjałem na dzwona

1

@Bulbazaur17 Casillas i Alonso też coś tam popykali

1

@Uukasz_93 Na 6 najlepsza opcja to sprawdzony Romańczuk, a nie Slisz

0

@maciar Glik to już ledwo biega. Daj Pan spokój

15

Ale zauważcie szybkość Lewego do tej piłki. To był stary, dobry Robert. Szedł jak dzik w żołędzie

4

Bez dyskusji kurwa. Czerwona i tyle

1

No w drugiej połowie charakteru im odmówić nie można. Starają się, zapierdalają

2

Walka, walka. Tak ma to wyglądać

1

@Odcinkowy I tak wygląda lepiej niż Frankowski

35

Ten Zalewski wygląda przy reszcie na jak Marcelo w prime. Widać, że uczony grać nie w Polsce.

2

Chłop w machy narobil, a nie żadna kontuzja

0

@Marcelinho99 Można, a nawet trzeba.

0

@takisobiektos Szkoda, że im tam żaden RPG nie zaśpiewał przez pomyłkę myśląc, że to czołg Hezbollahu

1

@AduŚ07 Putin to agent wyszkolony w starej szkole KGB. W żadne słowo, które mówi nie należy wierzyć.

0

@Traba727 No dobrze, ale skoro 17-latek odczuwa dyskomfort, to może lepiej dać mu odpocząć w tym jednym meczu towarzyskim w udawanym turnieju, niż forsować i ryzykować, że zaraz wypadnie na pół roku. Zwłaszcza, że w reprezentacji Hiszpanii to chyba ma kto grać, a taki mecz to szansa do pokazania się dla jakiegoś rezerwowego

1

@Arden Z Tuska sie śmieją, że ryży folksdeutch do Niemców lata, a sami przy pierwszej okazji wylizali rowa portugalskiemu gwiazdorowi olewając swoją reprezentacje

0

@Pressinho Co Ty gadasz? Może wynikowo było średnio, ale my jechaliśmy na Wembley i cisnelismy Anglie. Na Narodowym potrafiliśmy ich tak zdominować, że przez 15 minut nie potrafili z własnej połowy wyjść. Teraz stalibyśmy w 11 na 15 metrze i wykopywali piłki po autach

0

Wystarczyło zamiast tego frauda Viniciusa powołać najlepszego brazylijskiego piłkarza Raphinhe i odrazu Canarinhos odnieśli ważne zwycięstwo na trudnym terenie.

8

@BorzyKrzys Var na żądanie, dwa razy na połówkę.

5

@Salchent I tak ich rozjebiemy w klasyku. Nic ich nie uratuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@siuuu Dobra dobra, jak Iniesta wygrywał 2x Euro i Mundial to Modric kopał się po czole w Totkach i nikt o nim nie słyszał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?