Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sześciu wychowanków w pierwszym składzie wychodzi na Real. Dwunastu ogółem w kadrze. Cudowną młodzież mamy
2
@visca_josef Nie. Xavi na początku też miał momenty fajnej gry, gdzie każdemu czteropak wrzucalismy
0
@Stinger_ Real remis
Girona wygrana
Barca wygrana (kiedy jak nie teraz)
Atletico wygraną
Sociedad wygrana
Bilbao remis
Betis remis
0
Jest Gaviii. Czekalismy ❤️
0
@Arden Szkoda, że mocniej mu tym łokciem w łeb nie dał
7
Jeżeli chce zakończyć swoją karierę trenerską, to jest to zdecydowanie dobry ruch
3
@Fantastyczny Chłopiec Messi nie wróci tu nawet na trybuny, dopóki klubem steruje Laporta. Prezes wytarł sobie mordę jego nazwiskiem, a potem go odpalił. Tam jest zła krew między nimi.
0
@Kondziubarca Potem Ronaldo odpowiedziałby dubletem na pustyni przeciwko pasterzom kóz i sytuacja by się uspokoila
0
Duet Ferrari z potencjałem na dzwona
1
@Bulbazaur17 Casillas i Alonso też coś tam popykali
1
@Uukasz_93 Na 6 najlepsza opcja to sprawdzony Romańczuk, a nie Slisz
0
@maciar Glik to już ledwo biega. Daj Pan spokój
15
Ale zauważcie szybkość Lewego do tej piłki. To był stary, dobry Robert. Szedł jak dzik w żołędzie
4
Bez dyskusji kurwa. Czerwona i tyle
1
No w drugiej połowie charakteru im odmówić nie można. Starają się, zapierdalają
2
Walka, walka. Tak ma to wyglądać
1
@Odcinkowy I tak wygląda lepiej niż Frankowski
35
Ten Zalewski wygląda przy reszcie na jak Marcelo w prime. Widać, że uczony grać nie w Polsce.
2
Chłop w machy narobil, a nie żadna kontuzja
0
@Marcelinho99 Można, a nawet trzeba.
0
@takisobiektos Szkoda, że im tam żaden RPG nie zaśpiewał przez pomyłkę myśląc, że to czołg Hezbollahu
1
@AduŚ07 Putin to agent wyszkolony w starej szkole KGB. W żadne słowo, które mówi nie należy wierzyć.
0
@Traba727 No dobrze, ale skoro 17-latek odczuwa dyskomfort, to może lepiej dać mu odpocząć w tym jednym meczu towarzyskim w udawanym turnieju, niż forsować i ryzykować, że zaraz wypadnie na pół roku. Zwłaszcza, że w reprezentacji Hiszpanii to chyba ma kto grać, a taki mecz to szansa do pokazania się dla jakiegoś rezerwowego
1
@Arden Z Tuska sie śmieją, że ryży folksdeutch do Niemców lata, a sami przy pierwszej okazji wylizali rowa portugalskiemu gwiazdorowi olewając swoją reprezentacje
0
@Pressinho Co Ty gadasz? Może wynikowo było średnio, ale my jechaliśmy na Wembley i cisnelismy Anglie. Na Narodowym potrafiliśmy ich tak zdominować, że przez 15 minut nie potrafili z własnej połowy wyjść. Teraz stalibyśmy w 11 na 15 metrze i wykopywali piłki po autach
0
Wystarczyło zamiast tego frauda Viniciusa powołać najlepszego brazylijskiego piłkarza Raphinhe i odrazu Canarinhos odnieśli ważne zwycięstwo na trudnym terenie.
8
@BorzyKrzys Var na żądanie, dwa razy na połówkę.
5
@Salchent I tak ich rozjebiemy w klasyku. Nic ich nie uratuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@siuuu Dobra dobra, jak Iniesta wygrywał 2x Euro i Mundial to Modric kopał się po czole w Totkach i nikt o nim nie słyszał.