0

@brzucho Puchar Polski trzeba było odpuścić. Z obecna kadra priorytetem dla Motoru będzie utrzymanie w Ekstraklasie, a gra na dwa fronty napewno by to utrudniala

11

@macio_944 Nie ma się co podniecać. Lewy dostanie zawieszenie na 3 mecze za smarkanie nosa, Mbappe 4 karniaczki w 2 meczach i różnica się zniweluje

4

@FcPortoFan1999 Wojny domowej i rozpadu Rosji

1

@Zoker Przecież to już Ronaldo miał sprawić, że beda najlepszym klubem w Arabii Saudyjskiej

0

@AduŚ07 Akurat w tym przypadku to prędzej Izrael cofnie irański program nuklearny do epoki kamienia łupanego.

2

Niesamowite jak Lewy odżył za Flicka. W zeszłym sezonie patrzeć się na niego nie dało, a teraz znowu topowy napastnik, którego mogą nam zadroscic

0

@PiotrR Pinto to był gość z jajami. On miał świra w oczach. Patrzysz na Pene i widzisz poprostu obsranego gościa

0

@Azazel_Pazuzu On w kadrze i tak się tylko kompromituje. Brazylia nawet nie odczuje jego braku

0

@sevs U nas się zapierdziela. Jakoś nie widzę Pogby zapierdzielającego w pressingu niczym Gavi, czy Fermin

0

@Kgorecki2500 On zagrał chyba tylko raz, z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów za kadencji Barjuana. Ale myśmy wtedy w dupie byli

0

@Encore Co by nie mówić, w lidze Xavi punktował dobrze

0

@Majowy_ Xabi Alonso pewnie tam zawita w najbliższym czasie

3

@Kapitan_SW Warto też zaznaczyć, że oprócz Xaviego, każdy z tych trenerów miał dostępnego Messiego. To jeszcze bardziej pokazuje jaką robotę robi Flick

1

@Jacob94 Zawodnika jakiej klasy? Yamal już jest lepszy od niego, a Biznesman ze swoim pustym łbem obecnego poziomu nie przeskoczy. Zawsze będzie niestabilnym, himerycznym skrzydłowym bez strzału i wykończenia. Jego jedyny atut to szybkość, którą z wiekiem i kolejnymi urazami straci. Boiskowe iq posiada w śladowej ilości. Piłkarz dobry na ławkę i nic więcej

0

@Kondziubarca Niech się wykaże na boisku. Za sam staż w klubie nic mu się nie należy

2

@AduŚ07 Jak to ruskie wojsko jest tam umundurowane? Ci żołnierze wyglądają jak najgorsze fajtlapy

0

@Herato Napastnik lepszy od Lewego

1

@mekston I Turbogrosik na LS

0

@Azi Vinicius męczennik XXI wieku.

2

@Popitek12 Ten Haag sam naciągnął sobie szrotu, to niech rzeźbi z tego co chciał

0

Wojtek Szczęsny, nie chcesz Ty Może z rok/dwa w Barcelonie piłkę poodbijać?

0

@adamek20151 Nie no bez jaj. 2 lata temu, gdy wygrywał nam majstra i zostawał MVP całej Ligi (bramkarz MVP to mówi samo za siebie) był najlepszy. To, że teraz broni jak ręcznik jest inną kwestią

0

@Roobo A ja dalej nie rozumiem, czemu nie gra Hector Fort. W zeszłym sezonie był wystawiany na obu bokach obrony i radzil sobie bardzo dobrze

1

@Cygan BRC Turasy to przynajmniej mają szacunek do Polski, w przeciwieństwie do sporej części jej obywateli

0

@tristan87 Stary, a glupi

1

@DLFCB Szkoda, że tam nie podał do wychodzącego kolegi w odpowiednim momencie. Byłoby piękne rozprowadzenie kontry

1

@tristan87 Mam nadzieję, że znajdą tego gnoja

3

Inigo Martinez to szef totalny w tym sezonie. Idealny obrońca do uzupełnienia składu. Oby tylko zdrowie dopisalo

0

@Pawlak1992 Nie damy rady. Bayern też by nie dał, ale to był ten pojebany sezon covidowy z przerwa w środku rozgrywek.

2

@Sulimo Rumak nie byl burakiem tylko poprostu śmiesznym i żałosnym trenerem, któremu zdarzały się durne wypowiedzi. Natomiast portugol z Legii jest mocno odklejony od rzeczywistości. Atakuje wszystko i wszystkich, sam nigdy nie jest winny. Uwaza sie za bezbłędnego i wszechwiedzącego. Już w Motorze miał swoje odpaly, ale tam jakoś mu szło kibicować dla dobra lubelskiej piłki. Czasem odnoszę wrażenie, że Feio uważa się za jakiegoś Mourinho przy innych polskich trenerach. Zero pokory u tego człowieka i prędzej zleci ze stołka niż osiagnie z Legią jakieś sukcesy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?