Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brzucho Puchar Polski trzeba było odpuścić. Z obecna kadra priorytetem dla Motoru będzie utrzymanie w Ekstraklasie, a gra na dwa fronty napewno by to utrudniala
11
@macio_944 Nie ma się co podniecać. Lewy dostanie zawieszenie na 3 mecze za smarkanie nosa, Mbappe 4 karniaczki w 2 meczach i różnica się zniweluje
4
@FcPortoFan1999 Wojny domowej i rozpadu Rosji
1
@Zoker Przecież to już Ronaldo miał sprawić, że beda najlepszym klubem w Arabii Saudyjskiej
0
@AduŚ07 Akurat w tym przypadku to prędzej Izrael cofnie irański program nuklearny do epoki kamienia łupanego.
2
Niesamowite jak Lewy odżył za Flicka. W zeszłym sezonie patrzeć się na niego nie dało, a teraz znowu topowy napastnik, którego mogą nam zadroscic
0
@PiotrR Pinto to był gość z jajami. On miał świra w oczach. Patrzysz na Pene i widzisz poprostu obsranego gościa
0
@Azazel_Pazuzu On w kadrze i tak się tylko kompromituje. Brazylia nawet nie odczuje jego braku
0
@sevs U nas się zapierdziela. Jakoś nie widzę Pogby zapierdzielającego w pressingu niczym Gavi, czy Fermin
0
@Kgorecki2500 On zagrał chyba tylko raz, z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów za kadencji Barjuana. Ale myśmy wtedy w dupie byli
0
@Encore Co by nie mówić, w lidze Xavi punktował dobrze
0
@Majowy_ Xabi Alonso pewnie tam zawita w najbliższym czasie
3
@Kapitan_SW Warto też zaznaczyć, że oprócz Xaviego, każdy z tych trenerów miał dostępnego Messiego. To jeszcze bardziej pokazuje jaką robotę robi Flick
1
@Jacob94 Zawodnika jakiej klasy? Yamal już jest lepszy od niego, a Biznesman ze swoim pustym łbem obecnego poziomu nie przeskoczy. Zawsze będzie niestabilnym, himerycznym skrzydłowym bez strzału i wykończenia. Jego jedyny atut to szybkość, którą z wiekiem i kolejnymi urazami straci. Boiskowe iq posiada w śladowej ilości. Piłkarz dobry na ławkę i nic więcej
0
@Kondziubarca Niech się wykaże na boisku. Za sam staż w klubie nic mu się nie należy
2
@AduŚ07 Jak to ruskie wojsko jest tam umundurowane? Ci żołnierze wyglądają jak najgorsze fajtlapy
0
@Herato Napastnik lepszy od Lewego
1
@mekston I Turbogrosik na LS
0
@Azi Vinicius męczennik XXI wieku.
2
@Popitek12 Ten Haag sam naciągnął sobie szrotu, to niech rzeźbi z tego co chciał
0
Wojtek Szczęsny, nie chcesz Ty Może z rok/dwa w Barcelonie piłkę poodbijać?
0
@adamek20151 Nie no bez jaj. 2 lata temu, gdy wygrywał nam majstra i zostawał MVP całej Ligi (bramkarz MVP to mówi samo za siebie) był najlepszy. To, że teraz broni jak ręcznik jest inną kwestią
0
@Roobo A ja dalej nie rozumiem, czemu nie gra Hector Fort. W zeszłym sezonie był wystawiany na obu bokach obrony i radzil sobie bardzo dobrze
1
@Cygan BRC Turasy to przynajmniej mają szacunek do Polski, w przeciwieństwie do sporej części jej obywateli
0
@tristan87 Stary, a glupi
1
@DLFCB Szkoda, że tam nie podał do wychodzącego kolegi w odpowiednim momencie. Byłoby piękne rozprowadzenie kontry
1
@tristan87 Mam nadzieję, że znajdą tego gnoja
3
Inigo Martinez to szef totalny w tym sezonie. Idealny obrońca do uzupełnienia składu. Oby tylko zdrowie dopisalo
0
@Pawlak1992 Nie damy rady. Bayern też by nie dał, ale to był ten pojebany sezon covidowy z przerwa w środku rozgrywek.
2
@Sulimo Rumak nie byl burakiem tylko poprostu śmiesznym i żałosnym trenerem, któremu zdarzały się durne wypowiedzi. Natomiast portugol z Legii jest mocno odklejony od rzeczywistości. Atakuje wszystko i wszystkich, sam nigdy nie jest winny. Uwaza sie za bezbłędnego i wszechwiedzącego. Już w Motorze miał swoje odpaly, ale tam jakoś mu szło kibicować dla dobra lubelskiej piłki. Czasem odnoszę wrażenie, że Feio uważa się za jakiegoś Mourinho przy innych polskich trenerach. Zero pokory u tego człowieka i prędzej zleci ze stołka niż osiagnie z Legią jakieś sukcesy