0

Ten Etienne Eto'o na lawce Rayo, to jakiś syn Samuela?

2

@Jakchcesz Braunowi Szkoda, że ruscy musieli posiedzieć parę godzin w samolocie. Jednocześnie temu samemu Braunowi nie jest Szkoda zabijanych od 3 lat Ukraińców.

1

@draxidox Idealnie pod Zapad 2025 na Białorusi. Będziemy mieli niezłą sraczke, jak przy Wschodniej granicy będzie sobie manewrowało ruskie i bialoruskie wojsko.

1

@Batys Nowa książka mogłaby wyjść. Poczytałbym

2

@blakkudium A w reprezentacji ma problem piłkę do przodu kopnąć. Niesamowite

7

@tomek8756 la kurwa el partido. Prowadzący zrozumiał co to oznacza

1

@sergio5 Fajna historia. Dobrze, że gość uciekł śmierci spod topora. Pamiętam go jeszcze z Schalke

3

@yzyr Z Trumpem mi delikatnie mówiąc nie po drodze, ale co do Zachodu Europy ma sporo racji. To miłość Niemców i Francuzów do Rosji sprowadza problemy na Polskę i inne kraje Europy Wschodniej. Skoro jesteśmy ponoć jedną, wielką wspólnotą, to Niemcy i Francuzi mogliby też łaskawie zerknąć trochę dalej niż czubek własnego nosa.

3

@Kondziubarca Czyli Nord Stream reaktywacja

3

@GeneralXavi Ciekawe jak Real poradziłby sobie w zimny, deszczowy wieczór na City Ground w Nottingham.

0

@Mitch_Atleta Jak narazie, to pod rządami portugalskiego trenera jest jeszcze większa lipa. Poza tym gdzie jakis łysy Erik, a gdzie Pan Ronald? Inna klasa trenerska.

1

@Janas11224 Manchester United może uratować już tylko potężny Ronald Koeman.

0

@esem91 Co już wylewanie szamba w madryckiej szczujni przestało działać na sędziów, więc trzeba zacząć straszyć całe rozgrywki i związek piłkarski? Perez jest żałosny, jak i cały ten klub.

1

@Arden W czym nie jest?

1

@cules100pro "Geniusz" Perez, zawsze nieomylny, ale tym razem się wykolei.

0

Ranking skrzydłowych z Brazylii w La Liga:
1. Antony
2. Raphinha
3. Rodrygo
4. Vinicius
Chyba zgoda co?

0

@Criss18Barca City, Aston Villa, Newcastle, Bournemouth, Nottingham to drużyny, które oklepią United na luzie. Pewnie jeszcze kilka słabszych by się znalazlo

0

Son to karykatura piłkarza jakim był kilka sezonów wstecz. Wolny, niedokładny, ma problem przejść 1 na 1. Duży spadek formy Koreańczyka.

2

Nieźle chodzi dziś ten Spence na lewej obronie Totków.

4

@sevs Jak Kamil Gala tak pisał, to napewno tak było.

3

Nowy faraon zawitał na angielskie boiska. Savinho też dziś ładnie kręci

4

Marmoush to może być Kawał grajka u Guardioli.

5

Ryoyu dziś inna liga. Poza zasięgiem kogokolwiek.

0

Coś Ty Paweł zrobił...

1

@MesQueUnClub96 Mclaren: po równo
Ferrari: po równo
Red-Bull: po równo
Mercedes: Antonelli
Aston: Alonso
Alpine: Gasly
Haas: po równo
Toro Rosso: Tsunoda
Williams: Sainz
Sauber: Bortoleto

0

@Uukasz_93 Nie zostaliśmy z niczym. Uniezaleznilismy się energetycznie od Rosji, popchnęliśmy naprzód duze projekty jak Gazoport, czy gazociąg z Norwegii i to są bardzo duże plusy na przyszłość. Już nam nie będzie żaden Putin, czy inny ruski cham grozić zakręceniem kurka. Mam tylko nadzieję, że ta elektrownia atomowa, o której się tyle mówi też powstanie.

1

@Nightraider Wojny nie zaczną, ale Polsce wystarczy ciapaków na granice z Białorusią wysłać, żeby nasze służby już były w panice. Także wzmocnione działania hybrydowe przeciwko wschodniej flance NATO są całkiem realne.

0

@MesQueUnClub96 O 18 Cracovia vs Korona, 20:30 Raków vs Lech, 21 Chelsea vs Brighton. Damy radę młody

5

Znowu to biale gówno pada.... Dajcie tą wiosnę juz

0

@AmigoBlancos hat-tricka to on będzie do połowy marca zbierał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?