Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 O dobrze, że o Mahrezie przypomniałeś. City praktycznie samo zlikwidowało sobie jakąkolwiek głębie składu. Przecież do stycznia ich jedyny skrzydłowi to Savinho i Doku.
7
Guardiola oddał takiego Juliana Alvareza, żeby zostać na pół sezonu z Grealishami, Bernardami i innymi wypaleńcami, a potem zdziwienie, że nie ma komu grać.
0
@kuz To dawać Lookmana do nas, a Gasperini niech se dalej siedzi w tej Atalancie
26
Szkoda, że Ten Haag trochę punktów zdobył zanim go wyrzucili, bo oni rzeczywiście by spadli do Championship.
1
Pewnie chora ambicja nie pozwoli mu odejście po sezonie, w którym nie wygra nic, a szkoda, bo właśnie nadszedł czas na zmiany.
3
@Ojciec5tkidzieci Przecież ona na tym zdjęciu ma taki brzuch, że tych 101 chłopa musiało bić to dziecko w główkę.
0
@lithotripter Jeżeli teraz mają ciężko ze złapaniem piłki, to niedługo będą mieli problem, żeby naczynia do zmywarki włożyć. Rośnie pokolenie lewych rąk.
3
@mekston Całkiem możliwe patrząc po tym co się dzieje z BVB.
2
@Encore Atletico nawet jak przegra, to się postawi, porachuje im kości i krwi napsuje. Kibice na Metropolitano wjadą Viniemu na psyche i bedzie sie czajnik gotowal. Leverkusen gra niby niezle, ale znając życie obsraloby się na Bernabeu i przyjęło pokornie 3:0.
60
Real z Atletico, to będzie dwumecz. Życzę jak najgorzej, dwa razy po 90+10 minut, dogrywka, karne, czerwone kartki, dymy, plagi egipskie itp.
20
@xvcWinterSoldier Można chlać, gdy się jest posłem, tylko trzeba przyjść na posiedzenie Sejmu. Tak wygląda odpowiedzialność
1
@blakkudium Co by nie mówić, to Ranieri dźwingąl ten zespół
2
@Herato Wolverhampton. Grał tam chyba Żyro, ale też i legenda Sławek Peszko
0
@Who_you_mam Gdyby Arsenal miał napastnika, to wszystko byłoby jeszcze możliwe. 8 punktów straty i jeden mecz mniej przy 12 kolejkach do końca, to nie jest tragedia, ale no wlasnie. Arsenal nie ma napastnika
1
@fart Tam jego miejsce, jak wielu innych politycznych dygnitarzy.
0
@Krzysztof1987 Alonso to człowiek Liverpoolu
1
Plastikowe słomki, dwie płcie, Zatoka Amerykańska, Grenlandia, pokój na Ukrainie, Zełenski dyktator, a kiedy ta lista gości na wyspie Epsteina?
0
Kto po Guardioli do City? Mitchel, Arteta, czy Xavi?
57
@Jakchcesz Zełenski dykator bez wyborów. Grunt, że Putin wybrany w uczciwych i demokratycznych wyborach xd
1
@NeroTFP1 Nieźli są też Ci, co muszą charakternie wymazać bazgrołami przystanki w nocy, no ale pewnie my - piknikowi kibice uja tam wiemy.
1
@D10SLEO Z Newcastle szefował, ale nie wiem, czy ten mecz, to dobry wyznacznik
1
@Kengo Legendarne fotazo
0
@Miszak Pomoc na zasadzie: damy wam dolary, ale możecie je wydać tylko w amerykańskiej zbrojeniówce, ale wiadomo - litościwi amerykanie zawsze pomocni.
4
@Miszak Niech Trump nie zapomni dodać ile USA zarobiło na tej wojnie.
4
@ranger3120 Przyjaciel też fajny
1
@norbi77 Jeśli serio tak powiedział, to gość nie powinien 5% przekroczyć w tych wyborach. Biedna Rosja niewinna, cały świat ją sprowokował do wjechania czołgami na Ukrainę. Do wysłania ciapaków na polsko-bialoruska granice pewnie Polska go sprowokowała.
2
Izraelici, wiecznie pokrzywdzeni przez wszystkich i wszystko
https://zapodaj.net/plik-KVHMcEpEPE
16
@Kapitan hawk Grunt, że Real Madryt nie rozmawia o sędziach.
12
Pięknie będzie zobaczyć fikolki logiczne pisowców pokroju Tarczyńskiego, czy Morawieckiego, jak Trump w przyjacielskim uścisku zapozuje do wspólnego zdjęcia z Putinem.
4
@Toretto Oby ten głąb tu nie trafił. Przecież to Dembele vol.2, tylko gorszy