Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Toto Wolf lepiej po polsku gada niż reprezentant Matty Cash.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Pedri > Guler, nie zapraszam do dyskusji bo bezsensu. Właśnie taka jest wartość Twojego porównania.
0
@Pnog37 Ogólnie to wydawało mi się, że ciężko będzie być gorszym prezesem PZN niż Tajner, jednak Małysz udowadnia mi, że się da.
14
@Eklerek Spakować zwyroli ładnie i wysłać na pierwszą linię do Donbasu. Tam będą mieli okazję się wyszaleć
0
@Sulimo A ja im nie współczuję. Powychodzili z jaskini, gdy City notowało serię porażek w tym sezonie. Mało się nie poszczali w gacie ze szczęścia, a na koniec sezonu City będzie w Top3, z kolei United uda się uniknąć spadku. Oby w przyszłym roku bez europejskich pucharów.
0
@Cule1234 Chłopy po 30 lat i się stresują mistrzostwami. Dajcie spokój... I tak żaden poza Wąskiem nie ma szans na coś więcej niż 2/3 dziesiątka, więc o jakiej rywalizacji mowa?
2
@blakkudium Szkoda, że nie został schowany do zamrażarki po meczu z Celtą, bo wtedy akurat na to zasłużył.
0
@Criss18Barca Jakby skakał lepiej, to by pojechal, bo dobry wynik tam potrzebny na gwałt, ale i tak nie wierzę, że byłby gorszy od Wolnego, Żyły, czy Kubackiego.
1
@mrboom Musiał być trochę egoistyczny, bo nie strzelilby 850 goli w karierze, ale chyba nie zaprzeczysz, że gdyby był bardziej, to miałby trafień jeszcze więcej, bo nie zlicze ile razy on podawał, gdy mógł zrobić sam więcej
7
@tomek8756 Dodi wolałby pewnie jej męża
33
Yamal ostatnio z Dembele na mózgi się pozamieniał chyba. Chłop gra tak pod siebie, że to aż irytuje. Zresztą cała trójka z przodu bardzo egoistycznie. Właśnie to zawsze wyróżniało mi Messiego od wszystkich innych kopaczy. Leo nie byl egoistą, miał gdzieś, czy zdobędzie bramkę, czy asystę i to pozwalało mu zawsze podejmować decyzje korzystne dla drużyny.
0
@krol211 Jak wszyscy zdrowi, to Gavi ława. Olmo to taki baller, że musi grać
0
@Borneo Xavi na lawce miał Felixa i Cancelo, więc nie przesadzajmy. Casado stworzył Flick, bo rok temu woleliśmy grać Roberto i Romeu. Erica też ogarnął. Nawet Ferran stał się wartością dodana. Flick sam zbudował sobie szerokość kadry, bo nie boi stawiać się na nieoczywistych zawodników, albo zdaje sobie sprawę, że nikogo mu nie sprowadza.
2
@Who_you_mam Ciekawa reklama
0
@Ogorinho1974 Licznik kręcony jak w Passacie somsiada
16
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
3
Pedri niesamowity gość. W każdym meczu po 90 minut i od początku do końca zapieprza, tyra w obronie i w dodatku jest architektem praktycznie wszystkiego co dobre z przodu.
0
@Filipem Proste przesłanie. U Flicka Ferran będzie grał na 9 i tyle.
0
Rekin dziś ukąsi
10
Olmo i jego kierunkowe przyjęcie piłki, ogólnie wyczucie, to jest coś pięknego. Żeby on jeszcze zdrowie mial
1
@Pitinho Nie no w drugiej zagrał lepiej już. Mógł mieć asyste
1
@Faro To z taką grą się tylko od niej oddala.
0
Z Pedrim to musi w środku grać Fermin, albo Olmo, bo inaczej on nawet nie ma z kim klepnąć
4
Dobra tam madryciaki, fuck off
4
Fort ma jeszcze dużo, duzoooo do poprawy, ale jest nadzieja, że przy Flicku się rozwinie. Nie każdy 18-latek musi wejść z buta do pierwszej drużyny.
0
Łysy dobry jest
0
Przecież tam nie było spalonego xd
26
Forta za ten powrót truchtem Flick rozjebie w szatni. Widac, że brakuje mu ogrania, ale trzeba zapierdzielać w takiej sytuacji, zwłaszcza, że gość urwał się po jego stronie.
0
Będziecie się głąby smarzyc w piekle za te wszystkie zmarnowane podania geniusza Pedriego.
0
@capoN Poczułem się staro