Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bonello lepszy niż każdy bramkarz Legii xd
2
Frankowski i Kamiński to jest obraz nędzy i rozpaczy. Tu na ten moment wchodzi 40-letni Grosicki i robi lepszą robotę na skrzydle niż te patalachy.
0
@Herato Nie lekcewaz Finlandii. Nasze gwiazdory już nie z takimi tuzami dupy dawali
4
To jest ten zorganizowany doping? Ja pierdole, robi wrażenie. Na mojej wsiowej drużynie z A-Klasy jest czasami większy młyn.
1
Leclerc najtwardszy Tifoso. Tyle lat ciągłej amatorszczyzny i cały czas można dostać mokrą szmatą w pysk. Jak sobie pomyślę, że taki Norris, czy Piastri mogą zdobyć WDC przed nim, to aż się coś człowiekowi robi.
2
@mekston Ocon za 7 miejsce jeżdżąc podobno "taczką"
2
@cules100pro To wrzuć go do ignorowanych i nie czytaj, jak Ci przeszkadza
7
Doohan jest nie do wyprzedzenia. Pół godziny kar nazbiera, więcej punktów karnych niż zdobytych, ale nie będzie go żaden Hadjar wyprzedzal
2
Racing Bulls piękne kwale, a wyscig narazie koncertowo skopany
2
Max pełny ogień. Najwyzej skończy opony, ale Nie ma nic do stracenia. Niżej Nie spadnie
6
Ciao. Ależ Bearman ma silną psychike
5
Lawson ma przesrane. Marko go rozjebie po tym wyścigu
2
Alonso ma hamulce z drewna
1
Orientuje sie ktoś na ilu urządzeniach można korzystać z Eleven w tym samym czasie?
0
Szczerze mówiąc, to spodziewałem się raczej pełnej dominacji Leclerca nad Hamiltonem w kwalifikacjach, zwłaszcza, że potrafił zrobić to Russell. Mamy dopiero drugi weekend, a Hamilton cały czas równo z Charlesem, a nawet zaczyna być szybszy. Ciekawe
0
@Rupert_Haubica Max bez szans jeśli nie będzie deszczu. Skończy za Ferrari.
0
Lawson niezły ogór
1
Norris tydzień chlał po Australii, że dobrego okrążenia złożyć nie może?
0
@Criss18Barca W piłkę ręczną kobiet MKS kilka mistrzostw Polski zdobył. W koszykarskiej lidze do niedawna Start Lublin też grał, teraz nie wiem bo nie sledze.
0
@michal26 Tarczyński to typowy bełżycki cham. Typowy cebularz. Kto z okolic, ten wie o co chodzi.
2
@Ukwozniakk Przecież dopiero co kontrakt przedłużył.
0
@SelloutCrowd Nie ma bata, że Ter Stegen posadzi Wojtasa w tym momencie. Taka pewnośc siebie biję od niego w tej bramce i udziela się całej drużynie. Flick to widzi i nie osłabi zespołu w najważniejszym momencie. W przyszłym sezonie, to już co innego. Sprawa będzie otwarta.
1
@LOPEZ16 Wieszanie prania Messiego jest ikoniczne.
1
@Pedri16Future Nie płaczemy, tylko bierzemy to na klatę i napierdalamy się z Osassuna. Najwyżej Fati na skrzydle z Raphinhe będzie latał.
5
@MesQueUnClub_87 Tam to się nie ma co spieszyć. Podobna sytuacja do kontuzji Gaviego. Rok bez gry będzie.
0
Ale stypa na tym RAW Air. Oni chcieli kiedyś konkurować z TCS? Na TCS zawsze full kibiców, emocje, a tu przyszło z 50 osób.
3
113 metrów na Vikersund. Jest moc.
Edit: 98,5, kto bliżej?
0
Patrząc na wiatry, to ten konkurs będzie do 19 trwał xd
1
@Rastafarnianin Ale to trzeba być pozbawionym kręgosłupa moralnego, żeby robić politykę na śmierci kogokolwiek. Czy ktoś tam w ogóle pomyślał o uczuciach rodziny tej kobiety?
2
@Rupert_Haubica Dziękujemy za tę wspaniałą analizę GP Australii. Do usłyszenia za tydzien