1

Bonello lepszy niż każdy bramkarz Legii xd

2

Frankowski i Kamiński to jest obraz nędzy i rozpaczy. Tu na ten moment wchodzi 40-letni Grosicki i robi lepszą robotę na skrzydle niż te patalachy.

0

@Herato Nie lekcewaz Finlandii. Nasze gwiazdory już nie z takimi tuzami dupy dawali

4

To jest ten zorganizowany doping? Ja pierdole, robi wrażenie. Na mojej wsiowej drużynie z A-Klasy jest czasami większy młyn.

1

Leclerc najtwardszy Tifoso. Tyle lat ciągłej amatorszczyzny i cały czas można dostać mokrą szmatą w pysk. Jak sobie pomyślę, że taki Norris, czy Piastri mogą zdobyć WDC przed nim, to aż się coś człowiekowi robi.

2

@mekston Ocon za 7 miejsce jeżdżąc podobno "taczką"

2

@cules100pro To wrzuć go do ignorowanych i nie czytaj, jak Ci przeszkadza

7

Doohan jest nie do wyprzedzenia. Pół godziny kar nazbiera, więcej punktów karnych niż zdobytych, ale nie będzie go żaden Hadjar wyprzedzal

2

Racing Bulls piękne kwale, a wyscig narazie koncertowo skopany

2

Max pełny ogień. Najwyzej skończy opony, ale Nie ma nic do stracenia. Niżej Nie spadnie

6

Ciao. Ależ Bearman ma silną psychike

5

Lawson ma przesrane. Marko go rozjebie po tym wyścigu

2

Alonso ma hamulce z drewna

1

Orientuje sie ktoś na ilu urządzeniach można korzystać z Eleven w tym samym czasie?

0

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się raczej pełnej dominacji Leclerca nad Hamiltonem w kwalifikacjach, zwłaszcza, że potrafił zrobić to Russell. Mamy dopiero drugi weekend, a Hamilton cały czas równo z Charlesem, a nawet zaczyna być szybszy. Ciekawe

0

@Rupert_Haubica Max bez szans jeśli nie będzie deszczu. Skończy za Ferrari.

0

Lawson niezły ogór

1

Norris tydzień chlał po Australii, że dobrego okrążenia złożyć nie może?

0

@Criss18Barca W piłkę ręczną kobiet MKS kilka mistrzostw Polski zdobył. W koszykarskiej lidze do niedawna Start Lublin też grał, teraz nie wiem bo nie sledze.

0

@michal26 Tarczyński to typowy bełżycki cham. Typowy cebularz. Kto z okolic, ten wie o co chodzi.

2

@Ukwozniakk Przecież dopiero co kontrakt przedłużył.

0

@SelloutCrowd Nie ma bata, że Ter Stegen posadzi Wojtasa w tym momencie. Taka pewnośc siebie biję od niego w tej bramce i udziela się całej drużynie. Flick to widzi i nie osłabi zespołu w najważniejszym momencie. W przyszłym sezonie, to już co innego. Sprawa będzie otwarta.

1

@LOPEZ16 Wieszanie prania Messiego jest ikoniczne.

1

@Pedri16Future Nie płaczemy, tylko bierzemy to na klatę i napierdalamy się z Osassuna. Najwyżej Fati na skrzydle z Raphinhe będzie latał.

5

@MesQueUnClub_87 Tam to się nie ma co spieszyć. Podobna sytuacja do kontuzji Gaviego. Rok bez gry będzie.

0

Ale stypa na tym RAW Air. Oni chcieli kiedyś konkurować z TCS? Na TCS zawsze full kibiców, emocje, a tu przyszło z 50 osób.

3

113 metrów na Vikersund. Jest moc.
Edit: 98,5, kto bliżej?

0

Patrząc na wiatry, to ten konkurs będzie do 19 trwał xd

1

@Rastafarnianin Ale to trzeba być pozbawionym kręgosłupa moralnego, żeby robić politykę na śmierci kogokolwiek. Czy ktoś tam w ogóle pomyślał o uczuciach rodziny tej kobiety?

2

@Rupert_Haubica Dziękujemy za tę wspaniałą analizę GP Australii. Do usłyszenia za tydzien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?