Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ZwyklyKibicBarcy04 5 razy z rzędu królem strzelców został. Co roku ma mistrzostwo, Ligę Mistrzów wygrał. On tam naprawdę osiągnął wszystko. Może potrzebuje zmiany otoczenia, nowego bodźca. Ciekawe, gdzie wyląduje. Barcelona? Anglia? PSG?
5
Benzema strzelił
3
@AmigoBlancos Fajnie byłoby dojść jak najdalej, ale zadowoli mnie wyjście z grupy i brak kompromitacji w fazie pucharowej. Nawet jak odpadniemy w 1/8 po dobrej grze z kimś mocnym to nie będę zawiedziony.
1
@Sau_Ron Pedri i Araujo to fundamenty. Niesprzedawalni powinni być jeszcze Gavi i Fati.
2
@Objectivo Nie pierwszy i nie ostatni raz. Ten rząd ma głęboko w dupie zdanie Polaków.
0
@impa Wypali. On wygląda na takiego typa, co gdzie by nie trafił to będzie strzelał.
2
@vangoor To i tak już jest lepiej, bo jeszcze do niedawna przeplatał tylko wylewy z babolami.
1
@Efren Oj śledziło się występy Jelenia w Ligue 1. Fajnie, że przypomniałeś o nim.
5
@PatrykBarca Warto też popatrzeć jak gra Juve Allegriego jako zespół. Na pewno nie jest to gra, która ulatwiałaby typowej "9" zdobywanie bramek. Oczy bolą. Mógl lepiej wybrać.
0
@zodiak_10 Ciekawe, czy Conor jest w ogóle w stanie zaprezentować się jak na walkę mistrzowską przystało. To, że zrobi show i świetnie się sprzeda jest pewne. Ciekawi mnie strona sportowa, bo jednak trochę melanż go poniósł.
3
@kamilop Tak i dlatego został królem strzelców La Liga. Żeby Dembele kiedyś się tak zaczął, jak Messi się "kończył"
10
@zodiak_10 Ale my wtedy mieliśmy pakę... Przykro się robi, jak się patrzy na skład 7 lat później.
19
@macio_944 *Wg. totalnych ignorantów i debili.
Messi to najlepszy piłkarz w historii.
12
@Cule1234 Niech na koniec tęczy leci, może garnuszek ze złotem znajdzie
0
@daniel32778 Pedri po prostu piękniej gra w piłkę. Chłopak ma to coś, że na jego grę można patrzeć i patrzeć. Coś jak Iniesta i Xavi kiedyś.
7
@Lionel_Messi10 Niech młody trenuje, bo potrzebny jest człowiek od stałych fragmentów gry.
1
@blodziakk Messi posiada gen przegrywa. Jprdl...
1
@Rewolucja123 Szkoda, że nie ta co trzeba
5
@Kitek1640 Pedriego nikt nie jest w stanie przyćmić, bo to jest talent dekady w pomocy.
1
@Chaoss Jak za rok mając Haalanda w składzie nie wygra, to będę bliski stwierdzenia, że on bez Messiego nigdy tego nie wygra.
3
@MrPGG Puyol naszym transferem do obrony.
1
@Lionel_Messi10 Messi w koszulce Barcelony odrazu wygląda tak jak należy
1
@JohnnyBarca A jak wypada nasz Ter Stegen?
7
@AmigoBlancos Kto sprowadza na margines zwycięstwo w Lidze Europy? Puchar to puchar, same korzyści i szkoda, że nie udało nam się go wygrać. Katastrofą to nie jest, ale lepiej mieć coś w gablocie, niż nie mieć. Umniejszać to można jakiemuś Audi Cup, Maradona Cup, a nie drugim najważniejszym europejskim rozgrywkom.
4
@Herato Nie i bardzo dobrze
0
@JohnnyBarca Jedyna słuszna decyzja
1
@koziar Raikkonen, Alonso i Norris. Kiedyś oczywiście Kubica
7
@taris Przecież Pedri to nasz najlepszy grajek w pomocy. Bez niego nasza gra odrazu wygląda gorzej. Zapewne od niego Xavi będzie zaczynał ustalanie składu niedługo, ale zgodzę się, wszystkiego grać nie powinien. Już mieliśmy przykład za Koemana, co się dzieje z młodymi zawodnikami, gdy za dużo grają. Pytanie tylko, czy obecnie stać nas, żeby na ławce trzymać takich zawodników jak Soler, Kessie, Torre czy Gavi? Trochę tłoczno.
76
Wczoraj to on powinien wejść, a nie Dembouz po chorobie.
0
@Matt_i1992 Kessie jest bardzo dobrym grajkiem, ale ten sezon ma bardzo przeciętny. Liczę na to, że zmiana otoczenia wpłynie na niego pozytywnie, tak jak na Aube.