Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Arsenal zdecydowanie.
7
@Kgorecki2500 Jak to kto? Karolak
1
Barcelona to chyba zawsze i do wszystkiego jest optymistycznie nastawiona.
2
@Lionel_Messi10 Szkoda... Myślałem, że dłużej pogra w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
@Emhyr Oby ktoś inny wygrał i zamknął mu morde.
1
@Clue Możemy im Braithwaite'a sprzedać jak chcą.
1
@Danny Gaucho Nkunku dzik w tym sezonie.
0
@Semafor80 Nie ma to jak na podstawie głosowania 5 osób w jakimś nic nie znaczącym festiwalu piosenek i kiczu wyrabiać sobie opinię na temat całego narodu. Uwierz mi, że każdy z nich, kto otrzymał pomoc od Polaków będzie nam wdzięczny.
1
@AmigoBlancos Gavi na duży plus, Luuk De Jong również. Negatywnie Roberto, chociaż sam nie wiem, czego ja się po nim spodziewałem.
5
Gratulacje dla Lecha. Zasłużony tytuł.
1
@msmsms Prędzej, czy później Raków mistrzem będzie. Bardzo dobrze zarządzany klub.
3
@ZwyklyKibicBarcy04 5 razy z rzędu królem strzelców został. Co roku ma mistrzostwo, Ligę Mistrzów wygrał. On tam naprawdę osiągnął wszystko. Może potrzebuje zmiany otoczenia, nowego bodźca. Ciekawe, gdzie wyląduje. Barcelona? Anglia? PSG?
5
Benzema strzelił
3
@AmigoBlancos Fajnie byłoby dojść jak najdalej, ale zadowoli mnie wyjście z grupy i brak kompromitacji w fazie pucharowej. Nawet jak odpadniemy w 1/8 po dobrej grze z kimś mocnym to nie będę zawiedziony.
1
@Sau_Ron Pedri i Araujo to fundamenty. Niesprzedawalni powinni być jeszcze Gavi i Fati.
2
@Objectivo Nie pierwszy i nie ostatni raz. Ten rząd ma głęboko w dupie zdanie Polaków.
0
@impa Wypali. On wygląda na takiego typa, co gdzie by nie trafił to będzie strzelał.
2
@vangoor To i tak już jest lepiej, bo jeszcze do niedawna przeplatał tylko wylewy z babolami.
1
@Efren Oj śledziło się występy Jelenia w Ligue 1. Fajnie, że przypomniałeś o nim.
5
@PatrykBarca Warto też popatrzeć jak gra Juve Allegriego jako zespół. Na pewno nie jest to gra, która ulatwiałaby typowej "9" zdobywanie bramek. Oczy bolą. Mógl lepiej wybrać.
0
@zodiak_10 Ciekawe, czy Conor jest w ogóle w stanie zaprezentować się jak na walkę mistrzowską przystało. To, że zrobi show i świetnie się sprzeda jest pewne. Ciekawi mnie strona sportowa, bo jednak trochę melanż go poniósł.
3
@kamilop Tak i dlatego został królem strzelców La Liga. Żeby Dembele kiedyś się tak zaczął, jak Messi się "kończył"
10
@zodiak_10 Ale my wtedy mieliśmy pakę... Przykro się robi, jak się patrzy na skład 7 lat później.
19
@macio_944 *Wg. totalnych ignorantów i debili.
Messi to najlepszy piłkarz w historii.
12
@Cule1234 Niech na koniec tęczy leci, może garnuszek ze złotem znajdzie
0
@daniel32778 Pedri po prostu piękniej gra w piłkę. Chłopak ma to coś, że na jego grę można patrzeć i patrzeć. Coś jak Iniesta i Xavi kiedyś.
7
@Lionel_Messi10 Niech młody trenuje, bo potrzebny jest człowiek od stałych fragmentów gry.
1
@blodziakk Messi posiada gen przegrywa. Jprdl...
1
@Rewolucja123 Szkoda, że nie ta co trzeba