1

@AmigoBlancos Arsenal zdecydowanie.

7

@Kgorecki2500 Jak to kto? Karolak

1

Barcelona to chyba zawsze i do wszystkiego jest optymistycznie nastawiona.

2

@Lionel_Messi10 Szkoda... Myślałem, że dłużej pogra w Europie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

@Emhyr Oby ktoś inny wygrał i zamknął mu morde.

1

@Clue Możemy im Braithwaite'a sprzedać jak chcą.

1

@Danny Gaucho Nkunku dzik w tym sezonie.

0

@Semafor80 Nie ma to jak na podstawie głosowania 5 osób w jakimś nic nie znaczącym festiwalu piosenek i kiczu wyrabiać sobie opinię na temat całego narodu. Uwierz mi, że każdy z nich, kto otrzymał pomoc od Polaków będzie nam wdzięczny.

1

@AmigoBlancos Gavi na duży plus, Luuk De Jong również. Negatywnie Roberto, chociaż sam nie wiem, czego ja się po nim spodziewałem.

5

Gratulacje dla Lecha. Zasłużony tytuł.

1

@msmsms Prędzej, czy później Raków mistrzem będzie. Bardzo dobrze zarządzany klub.

3

@ZwyklyKibicBarcy04 5 razy z rzędu królem strzelców został. Co roku ma mistrzostwo, Ligę Mistrzów wygrał. On tam naprawdę osiągnął wszystko. Może potrzebuje zmiany otoczenia, nowego bodźca. Ciekawe, gdzie wyląduje. Barcelona? Anglia? PSG?

5

Benzema strzelił

3

@AmigoBlancos Fajnie byłoby dojść jak najdalej, ale zadowoli mnie wyjście z grupy i brak kompromitacji w fazie pucharowej. Nawet jak odpadniemy w 1/8 po dobrej grze z kimś mocnym to nie będę zawiedziony.

1

@Sau_Ron Pedri i Araujo to fundamenty. Niesprzedawalni powinni być jeszcze Gavi i Fati.

2

@Objectivo Nie pierwszy i nie ostatni raz. Ten rząd ma głęboko w dupie zdanie Polaków.

0

@impa Wypali. On wygląda na takiego typa, co gdzie by nie trafił to będzie strzelał.

2

@vangoor To i tak już jest lepiej, bo jeszcze do niedawna przeplatał tylko wylewy z babolami.

1

@Efren Oj śledziło się występy Jelenia w Ligue 1. Fajnie, że przypomniałeś o nim.

5

@PatrykBarca Warto też popatrzeć jak gra Juve Allegriego jako zespół. Na pewno nie jest to gra, która ulatwiałaby typowej "9" zdobywanie bramek. Oczy bolą. Mógl lepiej wybrać.

0

@zodiak_10 Ciekawe, czy Conor jest w ogóle w stanie zaprezentować się jak na walkę mistrzowską przystało. To, że zrobi show i świetnie się sprzeda jest pewne. Ciekawi mnie strona sportowa, bo jednak trochę melanż go poniósł.

3

@kamilop Tak i dlatego został królem strzelców La Liga. Żeby Dembele kiedyś się tak zaczął, jak Messi się "kończył"

10

@zodiak_10 Ale my wtedy mieliśmy pakę... Przykro się robi, jak się patrzy na skład 7 lat później.

19

@macio_944 *Wg. totalnych ignorantów i debili.
Messi to najlepszy piłkarz w historii.

12

@Cule1234 Niech na koniec tęczy leci, może garnuszek ze złotem znajdzie

0

@daniel32778 Pedri po prostu piękniej gra w piłkę. Chłopak ma to coś, że na jego grę można patrzeć i patrzeć. Coś jak Iniesta i Xavi kiedyś.

7

@Lionel_Messi10 Niech młody trenuje, bo potrzebny jest człowiek od stałych fragmentów gry.

1

@blodziakk Messi posiada gen przegrywa. Jprdl...

1

@Rewolucja123 Szkoda, że nie ta co trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?