28

Trzeba szanować ten punkt, bo zasłużyliśmy, żeby dziś dostać wpierdol. To co odwalamy w obronie, to jest jakiś cyrk.

2

@Janas11224 No jak nie. Wytrącił go z równowagi na tym wślizgu

1

Kurwa ale kadrę mamy. 93 minuta, 3:3 z Brugią, a z ławki wchodzi Maldini i Cubarsi, bo do przodu nie ma komu

0

Słychać strzaly

0

@kuczyniak Przede wszystkim był mentalnym liderem i przywódcą defensywy. On dyrygował całą linia. Z nim każdy był lepszy

2

Uj z obroną. Obrona jest dla pedałów

2

Motto Flickswagena w tym sezonie: "chuj z obroną"

0

Z taką grą, to fajnie byłoby zagrać w fazie pucharowej. Ciężko obecnie liczyć na cokolwiek wiecej

0

@dariooo To nie Flick się zachlysnal, tylko nasze piłkarzyki

1

@fotohobby W tym gol w finale na wagę zdobycia Pucharu Króla. Gość obecnie jest mentalnie w innym świecie, ale wróci.

0

@FcPortoFan1999 Chujowy

3

@FCB24 18-latek nie grał rok w piłkę, bo rozwalił kolano, a wyznacznikiem o jego przydatności ma być najbliższy mecz z Elche. Jak nie wyjdzie, to sprzedać i tyle. Bernal ten sezon będzie traktował jako rozruch przed następnym. Trzeba na niego chuchać i dmuchać, żeby nie było żadnego nawrotu kontuzji.

3

@maroon To kubański pisarz, eseista

0

@Filipem Tam w zasadzie każdy kawałek, to banger. "In The End" wiadomo - klasyka, ale "Papercut", "Crawling", "With You", czy "Forgotten" na zawsze w serduszku.

5

"Hybrid Theory" Linkin Parku ma już 25 lat. Słuchało się za gówniarza, słuchało się do 18-tki i słucha się dalej. Ponadczasową muzykę robili. I ten wokal Chestera...

0

@norbo80 Ten drybling na minus nie był. Wszedł i dal impuls do walki.

2

Komentarz usunięty

2

No tak Vinicius, jak zawsze

2

Oszczędził Pedriego.

0

Maldini na ratunek

1

@PatrychoO Spotykal się w zeszłym sezonie z jakąś laska, nagle przestała się pojawiać u niego na socialach. Mniej więcej od tamtego momentu Kounde jest w innym świecie.

1

@PatrychoO Yamalowi to 100% odjebało, ale u Kounde chyba sprawy sercowe. Kto nie przeżył bolesnego rozstania niech pierwszy rzuci kamieniem

0

@BezglutenowyPedri Ale go kurwa zniszczył. 2:1 i do końca drżą o wynik

0

W Realu z ławki wchodzi Brahim, Rodrygo i Carvajal. U nas wejdzie Roony Bardaghi. To są te detale

4

Przy Yamalu momentalnie jest 3/4 zawodników Realu. Gra słabo, ale to nie jest Messi, żeby sobie z takim czymś radzić.

1

Kounde masakrycznie zakręcony. Cień zawodnika z zeszłego sezonu

2

@brzucho To Zidane

0

Stare dziadki z trybun środkowe palce do 18-latka. Dobrze się prezentuje dziś madrissimo

0

Mówcie co chcecie, dla mnie to jest karny. Ruch ręki do piłki ewidentny

1

Jedziemy kurla. Dawać panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?