Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Trzeba szanować ten punkt, bo zasłużyliśmy, żeby dziś dostać wpierdol. To co odwalamy w obronie, to jest jakiś cyrk.
2
@Janas11224 No jak nie. Wytrącił go z równowagi na tym wślizgu
1
Kurwa ale kadrę mamy. 93 minuta, 3:3 z Brugią, a z ławki wchodzi Maldini i Cubarsi, bo do przodu nie ma komu
0
Słychać strzaly
0
@kuczyniak Przede wszystkim był mentalnym liderem i przywódcą defensywy. On dyrygował całą linia. Z nim każdy był lepszy
2
Uj z obroną. Obrona jest dla pedałów
2
Motto Flickswagena w tym sezonie: "chuj z obroną"
0
Z taką grą, to fajnie byłoby zagrać w fazie pucharowej. Ciężko obecnie liczyć na cokolwiek wiecej
0
@dariooo To nie Flick się zachlysnal, tylko nasze piłkarzyki
1
@fotohobby W tym gol w finale na wagę zdobycia Pucharu Króla. Gość obecnie jest mentalnie w innym świecie, ale wróci.
0
@FcPortoFan1999 Chujowy
3
@FCB24 18-latek nie grał rok w piłkę, bo rozwalił kolano, a wyznacznikiem o jego przydatności ma być najbliższy mecz z Elche. Jak nie wyjdzie, to sprzedać i tyle. Bernal ten sezon będzie traktował jako rozruch przed następnym. Trzeba na niego chuchać i dmuchać, żeby nie było żadnego nawrotu kontuzji.
3
@maroon To kubański pisarz, eseista
0
@Filipem Tam w zasadzie każdy kawałek, to banger. "In The End" wiadomo - klasyka, ale "Papercut", "Crawling", "With You", czy "Forgotten" na zawsze w serduszku.
5
"Hybrid Theory" Linkin Parku ma już 25 lat. Słuchało się za gówniarza, słuchało się do 18-tki i słucha się dalej. Ponadczasową muzykę robili. I ten wokal Chestera...
0
@norbo80 Ten drybling na minus nie był. Wszedł i dal impuls do walki.
2
Komentarz usunięty
2
No tak Vinicius, jak zawsze
2
Oszczędził Pedriego.
0
Maldini na ratunek
1
@PatrychoO Spotykal się w zeszłym sezonie z jakąś laska, nagle przestała się pojawiać u niego na socialach. Mniej więcej od tamtego momentu Kounde jest w innym świecie.
1
@PatrychoO Yamalowi to 100% odjebało, ale u Kounde chyba sprawy sercowe. Kto nie przeżył bolesnego rozstania niech pierwszy rzuci kamieniem
0
@BezglutenowyPedri Ale go kurwa zniszczył. 2:1 i do końca drżą o wynik
0
W Realu z ławki wchodzi Brahim, Rodrygo i Carvajal. U nas wejdzie Roony Bardaghi. To są te detale
4
Przy Yamalu momentalnie jest 3/4 zawodników Realu. Gra słabo, ale to nie jest Messi, żeby sobie z takim czymś radzić.
1
Kounde masakrycznie zakręcony. Cień zawodnika z zeszłego sezonu
2
@brzucho To Zidane
0
Stare dziadki z trybun środkowe palce do 18-latka. Dobrze się prezentuje dziś madrissimo
0
Mówcie co chcecie, dla mnie to jest karny. Ruch ręki do piłki ewidentny
1
Jedziemy kurla. Dawać panowie