Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
palgan-barca - po to zebys wiedzial.
0
bolomanolo - no jestem i? Mnie on gra nie zachwyca. Tzn gra niezle ale za te pieniadze co za niego Barca dala spodziewam sie duuuuuuuuuuuuzo wiecej.
0
Albo ja jestem slepy albo nie wiem co, ale dla mnie Busquets znow rozegral bardzo dobre zawody. Jest dla mnie bardziej wartosciowym zawodnikiem niz Pedro czy Jeffren na ta chwile.
0
Olo_17 - szybciej bys znalazl w googlach, zamiast pytac
0
Gabiego z pilka juz duzo razy mozna bylo zobaczyc :P Raz juz nawet blisko byl kadry meczowej, ale znow zaczelo go bolec :p
0
boojan27 - nie udzielaj sie czlowieku jak meczow nie ogladasz. jakbys ogladal to bys wiedzial, ze Keita w Barcelonie grywa glownie jako bardziej ofensywny pomocnik. Wiec nie udawaj wielkiego znawce jak go... wiesz.
0
A gdyby Barca wygrala 5-0 z Xerez to sami byscie sie podniecali.... Wygrali to wygrali po co te glupie gadki?
0
Olo_17 - oj tak, juz na samym poczatku seoznu maja czarowac? Tam polowa skladu jest nowa, wiec zobaczymy jak bedzie potem. I nie gadaj, ze niechca grac ladnie bo prezes Realu mowil, ze chce aby Real gral podobnie jak Barca :)
0
Maxwell slabo? zartujesz?
0
A co do Czyhrynskiego to 1 polowa naprawde dobra, a 2 jakby sie rozluznil. Ale musi sie przyzwyczaic, ze Barcelona wygrywa tak wysoko i wtedy tez trzeba byc skoncentrowanym :)
0
Nie rozumiem dlaczeg praktycznie co mecz tak krytykujecie Busquetsa. Zagral on bardzo dobry mecz z jednym bledem pod ktorym padla bramka, ale ogolnie staral sie grac szybko i 1 z pilki, bardzo rzadko tracil pilki i jak dla mnie juz niewiele mu brakuje do Toure. Dodatkowo gdyby byl slaby to nie gralby w reprezentacji :)
0
Muhito - rotaaaaacja mowi ci cos to slowo?
0
Szkoda, ze Iniesta znow na lawie bo w sumie juz troche czasu uplynelo od jego kontuzji i tera potrzebuje gry zeby powrocic do formy.
0
Inzaghi z kazej pozycji potrafi uderzyc, kapitalnie sie ustawia i gra kapitalnie na pograniczu spalonego, a takich napastnikow najciezej ukryc :) Kto uwaza ze jest slaby to sie po prostu nie zna na pilce i tyle.
0
Wreszcie ma ktos podobne zdanie o Ibrahimovicu co ja :)
0
nevar - faktycznie, idiotyczny wrecz news. WYnika z niego ze oni juz sa pewni mistrzostwa i ze dalej dojda od Barcelony w LM:) No coz zobaczymy na koniec sezonu, ale ci co pisza takie newsy musza byc idiotami.
0
ta wroci, jak on od 3 sezonow jest po prostu przecietniakiem. Zrobil wiele dla pilki ale tera czas na innych.
0
No i rowniez wole ogladac Bojana, ktorego ciagnie do bramki rywala, nie przytrzymuje pilki i nie spowalnia akcji jak nasza nowa "9" :)
0
LukiMessi16 - a niech se biega nawet 30km. Eto'o moze i przebiegl mniej, ale wiecej z niego uzytku bylo i o to chodzi bo bieganie bez celu jest kompletnie nie potrzebne
0
lucasm - a co ma krytykowanie tej wymiany do mojego ukochanego klubu? Moj najlepszy klub to Barcelona, a Eto'o jednym z moich ulubionych i wciaz nim bedzie, nawet jakby odszedl do Realu bo dla mnie to napastnik idealny i nie gwiazdorzy w przeciwienstwie do "boskiego" Ibry bez ktorego jak on to powiedzial Inter by nie wygral mistrza Włoch :)
Nie mowie, ze Ibra jest slaby, tylko jak juz wczensiej pisalem denerwuje mnie jego nonszalancja i odpuszczanie(nie zawsze) rywalowi. A te pietki rowniez nikomu nie potrzebne.
Kibicuje mu i mam nadzieje, ze zacznie grac na wysokim poziomie bo biorac pod uwage za jakie pieniadze przyszedl to pokazal jak narazie niewiele.
0
luckeluke - nawet sobie nie wyobrazam, zeby nie bylo owacji na stojaco.
0
aaalex - a kto go krytykuje? Zagral slaby mecz, ale kazdemu sie taki zdarza kilka razy w sezonie, wiec to normalne.
0
oczywiscie nie chodzi mi o Gabiego Milito, zeby nie bylo :D
0
weniu5 - chodzilo mi o to, ze oddali Ibre - czyli niezlego pilkarza, a sprowadzili Eto'o-lepszego od niego no i Milito rowniez niezlego :)
0
Zielony164 - dobrze mowisz. A jakby gral Bojan to nasza gra w przodzie wygladalaby duzo lepiej :) Swoja droga za niezlego pilkarza Inter dostal swietnego + niezlego + spoooro kasy.
0
Zywiec21 - a co nie jest tak? Poprzedni sezon C. Ronaldo byl duuuzo gorszi, niz 2/3lata temu. Chyba, ze sie patrzysz na gole, ale juz nie gra efektownie, w ogole praktycznie nie wdaje sie w dryblingi, nieraz wdaje sie w pojedynki szybkosciowe, a tak to glownie szybko sie jej pozbywa. I dla mnie kariera Ronaldinho i Ronaldo toczy sie calkiem podobnie.
0
Muhito - Ibra rowniez zagral slabiutki mecz :)
0
Nie mial racji Henry, przeciez bylo widac, ze to poprostu nie byl jego dzien. Nic mu nie wychodzilo, a po co sa zmiany, zeby takich zawodnikow zmieniac. Mam tylko nadzieje, ze Iniesta wiekszosc meczow bedzie jednak gral w srodku pola, niz na skrzydle.
0
K@mson - moim zdaniem dzieje sie z nim to samo co z Ronaldinho. Pod koniec u nas niby gral slabo, ale i tak dla kazdego byl Bogiem.
0
No taka jest roznica miedzy Barca a Realem, ze oni maja bardziej medialnych zawodnikow, ale gorszych :) Przeciez C. Ronaldo to jest ten sam zawodnik co 2 sezony temu.