0

Do Messiego nie ma sie co rzucac. Przeprowadzil akcje meczowa, wiecznie czarowal nie bedzie. Bardziej denerwuje mnie ten gwiazdorem Ibra. Po ostatnich paru meczach zaczalem powoli sie do niego przekonywac, ale znow twierdze, ze nie byl wart tych pieniedzy bo zachwouje sie jak gwiazda. Zwalnia wszystkie akcje, kiwa w miejscu, strzaly - dno. Nie moge tez pojac, jak mozna wpuscic Marqueza w takiej formie(bardzo go lubie i szanuje ale ostatnio gra fatalnie) w takim momencie meczu! Ostatnio zawala co mecz jakas bramke!

I musze tez napisac o tych komentatorach. Nie wiem jak mozna sie tak nie orientowac co sie dzieje na boisku. Barca gdy rozgrywa pilke od obrony od pocztaku tego sezonu zaczela grac regularnie 3 obroncami - Pique, Busquets i Czyh albo Marquez gdzie boczni obroncy sa w tym momencie jak pomocnicy. Gramy tak od pocztaku sezonu, a oni dzisiaj zaczeli gadac, ze Barca zmienila ustawienie na 3-4-3. No to jest jakas masakra!!

0

bardzo sie ciesze, ze wreszcie zostal doceniony Busquets. Po meczu niektorzy pisali, ze powinien dostac 5 ;o Myslalem, ze znow tylko ja widzialem jego kapitalna gre, ale na szczescie nie :)

0

cules_since95 - ja bylem przeciwnikiem tej wymiany, ale glownie ze wzgledu na finanse. I tak i tak bym wolal Eto'o co nie zmienia faktu, ze dopoki Ibra gra w Barcelonie to chce aby gral jak najlepiej. A ty jak nie ogladasz ligi wloskiej to nie bierz sie do oceny gry Eto'o skoro nie ogladasz. On tam jest bardzo wazna postacia i praktycznie kazda akcja jest przez niego robiona, zreszta co ja tu bede sie wypisywal.

0

oscp - aha skoro tak mowisz to na bank tak bedzie. A wynik jaki bedzie??

0

nie wiem co wy sie tak podniecacie, przeciez nie moglo byc inaczej :p

0

jeff - wez sie stary naucz pisac bo nie da sie tego czytac ;/ "żeczy" "cięszkie"

0

z tekstem sie zgadzam, zreszta sam podobnie juz pisalem.

0

W tamtym sezonie nikt na niego nie narzekal. Teraz jest po kontuzji, wiec spokojnie. Iniesta tez jest w duzo slabszej formie niz w poprzednim, ale jest po dlugiej pzrerwie wiec to jest normalne!

0

nelson25 - oczywiscie nie zycze nikomu kontuzji, a tymbardziej zawodnikom Barcelony, ale mysle, ze taka kontuzja moze tylko wyjsc na dobre Alvesowi, ktory ostatnio gral slabo, nie ma sie co oszukiwac. Ale miejmy nadzieje, ze kryzys przerwiemy w meczu z Saragossa i do konca sezonu bedziemy grac podobnie jak w zeszyl sezonie :)

0

kryzys w ciagu sezonu musi byc. W tamtym sezonie to bylo na samym poczatku sezonu, a w tym sezonie teraz. To jest nieuniknione :)

0

Olo_17 - po co robisz z siebie idiote? Skoro nie znasz innego Ronaldo, to po co pytasz czy "to ten"? Po raz kolejny nic nie wnosisz do tematu i piszesz bezsensownie.

0

Widac oczywiscie, ze nie ma zadnych efektow itp, ale dla mnie tego byc nie musi, wazne zeby byla dobra "treść" kompilacji a tu ona byla :D bardzo mi sie podobalo, tylko mogles przy Pique dac jego gola z Realem. :) Rowniez bym dal to samo co ty przy Iniescie , nawet nie zwod a wymanewrowal 2 realowcow :D

Nie pasuje mi tu tylko jako "9" Ibra :p

0

Mecz na bank bedzie na canale+, jeszcze tylko zeby nie komentowal Laskowski to bedzie fantastycznie :D

0

ravelpc - zreszta co to ma do meczu?? haha, dobry koles jestes :D

0

ravelpc - smieszny jestes, prawidlowo, ze to Henry powiedzial trenerowi, skoro cala druzyna tak sadzila to cos w tym bylo, prawda?

0

DeCoo - ojejku, podac ci chusteczki? haha:D:D

0

kacperleo - a jak przykladowo pojdzie do ManC to myslisz co by mowil?:) To samo...

0

Gdybys sledzil newsy, to bys wiedzial ze to raczej drozby uraz, ale w sumie nic nie wiadomo.

0

TeunPL - mam podobnie :p

I znow denerwuje mnie gadaniem, ze Barcelona to kompletna druzyna, a Inter nie. Gdy tam gral mowil o Interze tak samo jak teraz o Barcelonie.

0

Juz to widze, jak Barca oddaje kapitalnego Toure i zywa legende klubu Puyola.

0

je je je je, Dania wygrala, a Ibra tak sie przed meczem wymadrzal, ze Dania to nie Barca itp ^^

0

i znow mi sie przypomnial ten jego bieg po golu Iniesty :D

0

E tam nie wiem co wy widzicie w tym Laskowskim :p Dla mnie najlepszym komentatorem jest Nahorny, niestety komentuje tyllko PL, Dembinski tez jest niezly. Najgorszy chyba Rudzki :p A Orlowski taki sredni :p

0

Didon - skoro tak to dlaczego wszyscy tak krytykowali C. Ronaldo za to ze powiedzial, ze to on zasluzyl na miano najlepszego pilkarza skoro to byla prawda?

0

Haryztybetu - mam taka nadzieje! Narazie mnie nie przekonuje, podobal mi sie 1 mecz jego, a reszta... a jak sobie pomysle ile za niego Barcelona dała...

0

A i chcialbym zeby Dania pojechala ostro ze Szwedami, ciekawe co by powiedzial potem wielki gwiazdor Ibra :)

0

no i wlasnie dlatego mnie denerwuje.Wielka gwiazdeczka...

0

czarna wolga - pisales, ze pojdziesz na wystawe z transparentem " TXIKI DIMISSION". :)

0

gregu - o tak, zwlaszcza 10ostatnich kolejek ligowych dla Casillasa nie byly udane :D

0

raul77 i takisobie widocznie malo ogladaliscie meczow z poprzedniego sezonu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?