Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jakis zart? Owszem jest w formie, ale ogolnie gra przecietnie.
0
Barcelonista87 - zgadzam sie z tym, ze powinnismy oddawac wiecej strzalow z dystansu, ale czy zauwazyles, zeby Toure to robil? Bo mimo, ze ma naprawde kapitalny strzal to baaardzo rzadko to robi. Ostatni raz chyba w finale z Athletic Bilbao.
A Busi od tamteo sezonu wg mnie gra swietnie, no i przemawia za nim fakt, ze jest wychowankiem.
0
Akurat wy nie macie pojecia jaka sytuacje ma Benitez, zreszta jest trenerem, wiec dalej pelni swoja role.
0
"Zawodnik mówi, że "nie chce tracić energii" podczas gry w nieoficjalnych spotkaniach. " - totalny nieprofesjonalizm. Wstyd mi za niego jako zawodnika Dumy Katalonii.
0
kidza- napisalem tylko, ze jestem ciekawy co on by powiedzial. Gdyby ta nagrode wygral ktos z Interu to znow zaczal by gadke, ze to dzieki niemu Inter zdobyl mistrzostwo itp. i on zasluguje na zlota pilke :)
0
i dobra wiadomosc.
Ale przeraza mnie wciaz to, ze wy uwazacie keite jako DM. Przeciez on gra jako bardziej ofensywny! Naprawde tego nie widzicie, czy w ogole meczow nie ogladacie?
0
Henry15 - jakby mial do nas przyjsc to by nie wspomnial 4-0. Raczej chce sie zrewanzowac, wiec blizej mu do Realu ale to tylko gdybanie.
0
ciekawe co zadufany w sobie Ibra by powiedzial ^^
0
Tai-Sho - ta, a te nonszalanckie, nikomu nie potrzebne pietki przy stanie 1-1? Zreszta jakby nie strzelil tej kapitalnie przez ABidala zagranej pilki to ja nie wiem... ogolem po niezlych jego wystepach ten byl naprawde slaby.
0
smerfetka - tak Chygrynski, kto byl podtsawowym obronca Szachtaru - zwyciezscy p. UEFA?
Co do tego ze nie ma Buffona i Cecha to prawidlowo, wreszcie docenili forme, a nie nazwiska.
Moja 11 wyglada tak: Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Navas, Xavi, Gourcuff, Iniesta, Eto'o, Messi. Trener wiadomo: Guardiola, ale zaraz po nim Blanc :)
0
A co do wypowiedzi Pique to naprawde zdaje mi sie to realne. Po tym co zobaczylem w tamtym sezonie naprawde by mnie to nie zaskoczylo. :)
0
szmeto - ja wiem czy Bordeaux to taki czarny kon... Caly tamten sezon grali ciekawa pilke co potwierdza mistrzostwo Francji, gdzie liga w tamtym sezonie byla naprawde zacieta. Wierzylem, ze awansuja z tej grypu mimo ze latwa nie byla bo Bayern i Juve to slabiakow nie naleza, a Bordeaux wlasnie gra najbardziej ofensywna pilke z tej tabeli, wiec dobrze sie stalo:) Swoja droga mecz Barcy z Bordeauxem albo z Arsenalem to byloby zapewne piekne widowisko, lepsze niz z Chelsea czy z ManU.
0
BZZZ - widze, ze obce ci jest takie cos jak gra bez pilki, czyli wychodzenie na wolne pole i tworzenie pomocnikom mozliwosc podania. Eto'o jest w tym mistrzem.
0
Baros1990 - nie bede pisal kim ty jestes, ale jedno jest pewne, ze mojej wypowiedzi nie zrozumiales. 2 zdanie kierowalem tylko i wylacznie do tego agenta.
maciach - Eto'o nie byl skuteczny? Powiedz mi prosze ile strzelil bramek w tamtym sezonie? Zauwaz rowniez, ze Eto'o praktycznie w kazdym meczu mial 3x razy wiecej sytuacji niz Ibra bo umial sobie je wypracowac, wiec mogl sobie pozwolic na nie wykorzystanie wszytstkich. Zobaczymy dalej co Ibra bedzie pokazywal bo jak juz wiele razy udowodnil w lepszych meczach zawodzi(wiem, wiem zaraz bedziecie pisac, ze z Realem wszedl i strzelil, ale 1 mecz w przeciagui kilku lat to chyba troche za malo)
0
Bykuun - tak jak mowilem, nigdy nie mowilem, ze Ibra jest slaby, ale co mi przeszkadza i nie pasuje to jego charakter.
I co mnie najbardziej boli to wlasnie to niedocenianie bylych zawodnikow, trenerow. Tyle dla nas zrobil Eto'o przez te sezony, ze nikt nie powinien o nim zadnego zlego slowa powiedziec! Tak samo miala sie sytuacja z Rijkaardem.
gregu - doceniam klase Ibry, nigdy nie pisalem, ze jest slaby, ale wedlug mnie inny prosil zawodnika by pasowal. I wymagam od niego duzo wiecej niz Eto'o, skoro Barca wydala na niego tyle kasy.
Zreszta widac jak duzo znaczyl Eto'o dla druzyny. Gdy on byl gra byla bardziej widowiskowa( gra z pierwszej pilki, zmiana pozycji i duza ruchliwosc w ataku) niz teraz.
0
jaki zawodnik taki agent. Kretyn, ktory kompletnie sie nie zna na pilce - inaczej nazwac go nie mozna. Eto'o > Ibra
0
ravelpec - a dlaczego nie Essien? Tez jest z Chelsea :)
Ja oddalem jeden glos na Yaya a drugi na Eto'o :]
0
Barcelonista87 - to Bojana wina, ze tak o nim mowiono?? On nie mial na to zadnego wplywu.
Jeszcze co do Czyhrynskiego to wezcie pod uwage rowniez fakt, ze wczesniej wystepowal w lidze ukrainskiej, a miedzy ukrainska i hiszpanska jest duza roznica. A akurat rozprowadzanie pilki nalezy do mocnych jego stron co pokazal poprzedni jego mecz jak zagral 2 kapitalne pilki prostopadle. Wczoraj nie mial dnia i tyle. A i tez zgadzam sie z tym, ze musi grac z wiekszym zaagnazowaniem i sercem bo nieraz faktycznie przechodzi jakby obok meczu.
0
santiago - pewnie tak bedzie, ale Toure gorzej od Eto'o napewno nie gral. 2 wspaniali pilkarze.
0
Barcelonista87 - napisze krotko. Napastnik srodkowy gra tak, jak mu na to pozwalaja pomocnicy. Zreszta nie zaliczalbym tego meczu Bojana do kompletnie nie udanych, juz na samym poczatku skrecil kolesia w polu karnym, zagral w srodek, wylozyl pilke jak na tacy lecz zabraklo cm, zeby bodajze Keita umiescil pilke w siatce. Potem kilka niezlych pilek, ale zgadzam sie ze od niego mozna wymagac wiecej, lecz nalezy tez pamietac, ze on ma dopiero 19 lat. np. Iniesta w tym wieku nie byl w ogole znany, wiec spokojnie.
A skoro tak narzekasz na Bojana to dlaczego nie narzekasz na Pedrosa?;p
0
No i oczywiscie na pochwale zasluguje Valdes, ktory dzisiaj mial kilka strzalow, ktore bez trudu wybronil.
Toure jakos tak nonszalancko.
0
1 polowa byla zenujaca! Nie dalo sie tego kompletnie ogladac. Denerwuja mnie te wahania formy, raz gramy swietnie, a raz fatalnie tak jak dzis.
Co do Czyhrynskiego to nie uwazam go za najslabsze ogniwo. Wygral bardzo duzo pojedynkow 1-1 z wyprowadzaniem pilki drobne klopoty, ale kto dzis zagral dobrze? Za najslabsze ogniwo w tym meczu wskazalbym Pedro, kompletnie nic nie pokazal.
Ogolnie to jakos mnie nie pzrekonuje Maxwell i nie zapowiada sie na to, zeby brazylijczyk wskoczyl do 1 skladu bo wedlug mnie Abidal lepiej sie prezentuje.
0
Szkoda, ze Alvesa i szczegolnie Pique nie ma bo gral praktycznie bezblednie oprocz poczatku. I na pewno lepszy byl niz Vidic...
I nie rozumiem dlaczego C9 jest 2.
0
BZZZ- tez ci, ktorzy ogladaja regularnie od kilku lat mecze Barcy wiedza, ze jak Marquez jest w formie to jest nie do przejscia. W tamtym sezonie w 1 meczu z Realem zagral kapitalnie bo sie swietnie potrafi ustawic i wlasnie ustawianie sie i rozporowadzanie pilki to jego najwieksze zalety, a dobrze wiemy, ze Barcelona potrzebuje obroncow o swietnym przegladzie pola.
0
zbiku - w tamtym sezonie nawet druzyny, ktore stawialy" autobus" w bramce nie mialy nic do powiedzenia bo nasza gra byla nieprzywidywalna. Wedlug mnie gralismy szybciej pilka. Mielismy 3 ruchliwych zawodnikow w ataku, gdzie teraz Ibra nie gwarantuje nam takiej gry.
0
zbiku - nie chodzi mi o to, aby Barca wygrywala 5-0 tylko chce aby gra byla ladniejsza dla oka, tak jak to bylo w tamtym sezonie.
Co do Eto'o. To gra calkiem niezle, strzela piekne gramki i duzo akcji idzie przez niego, a wiadomo, ze tak jak w Barcelonie gral nie bedzie bo to calkiem inny styl, bardziej defensywny.
0
zbiku - a co w nim takiego nadzwyczajnego? Wszedl, strzelil i mial strzelic bo jest napastnikiem w dodatku wart 70mln! Nie wiem dlaczego jestescie w takiej euforii... Niestety Barca nie gra tak samo pieknie jak w tamtym sezonie. W tym sa tylko wyniki i rzadko piekna gra, a moze to byc wlasnie przyczyną transfer Ibry, ktory gra calkiem inaczej niz Eto'o.
0
gczoo77 - jestes doprawdy smieszny. Busi zagral kolejny swietny mecz, a czerwona kartka... zdarza sie i tyle. Nikt nie jest idealem.
0
jednakowo*
0
Xavi, Iniesta, Messi - jednakogo zasluzyli na ta nagrode wg mnie.