0

kelevra16 - przygladam sie wlasnie i to bardzo. To co robi najlepiej to "pluje", i gra cialem.

0

trio - oczywiscie, ale mamy prawo do wlasnego zdania, tym bardziej, ze znamy mozliwosci poszczegolnych zawodnikow.

0

kelevra16 - jezeli juz ktos poruszy temat o Ibrze, czy Eto'o to swoje 5 groszy musze dorzucic, niezaleznie od tematu :)

0

trio - no wlasnie o to chodzi, ze wchodzac w koncowkach wiele nie zdziala. Ogladales ostatnio mecz gdy gral w 1 skladzie?

0

kelevra16 - owszem wyniki sa, ale jak juz pisalem brakuje nam tego polotu i finezji w ataku. Nie mowie ze Ibra jest slaby, po prostu on nie pasuje do Barcelony, chociaz oczywiste jest, ze bramke jeszcze nie 1 zdobedzie.

0

Ale wy broncie Szweda broncie :) Ja jak twierdzilem na pocztaku sezonu twierdze tak dalej. Gdy gra Bojan to duzo ciekawiej i szybsze sa akcje w ataku.

0

kelevra16 - to porownaj sobie Barcelone z Eto'o a Barcelone z Ibra. Zobaczysz roznice. Co do rozgrywania w obronie... to co on tam w ogole robil? To jest napastnik. Od rozgrywania sa obroncy, Xavi, Iniesta, a nie Ibra. A potem wlasnie brakuje nam w polukarnym zawodnika bo zanim Ibra pzrespaceruje do wrogiego pola karnego to beda juz 3 inne akcje.

0

No i oczywiscie Pep powinien wiecej stawiac na Pedro, niz na Henry, ktory rowniez malo wnosi do gry.

0

Z wyniku jestem zadowolony, z gry nie. Niestety w tym sezonie nie prezentujemy widowiskowej pilki(poza pojedynczymi akcjami). GRamy bardziej efektywnie, ale mniej efektownie i mnie jako fana FCB to troche niepokoi. Oczywywiscie o to, ze Barca gra jak gra obwiniam Ibre bo poraz kolejny udowodnil, ze nie daje nic druzynie, gdzie niby ta jego bajeczna technika? Pilka mu odskakuje, zle odgrywa, zadnego pozytku z niego w pojedynkach glowkowych, nie umie sie urwac obroncom, aby zagrac do niego prostopadla pilke. Nie mozecie go bronic tym, ze zagral 1 pilke do Messiego. Gdyby to byl Eto'o pisalibyscie, ze w tej akcji Kamerunczyk juz powinien sam strzelic bo zle przyjal pilke. Ibra w tym sezonie wiecej zawodzi, niz gra dobrze.

Czyhrynski dzisiaj nie zagral wielkich zawodow, ale gral z luzem i odrazu lepiej to wygladalo. Milito duzo niecelnych podan.

Keita dzis dosc slabo, tez niepotrzebne straty. Pique to samo.

0

misiek112 - takich meczow jak Z dynamem Casillias mial w tamtym sezonie co najmniej 10, a w tym sezonie rowniez jakos wybitnie nie broni, a wpadki mu sie rowniez zdarzaja. Real nieraz ogladalem, ale skroty wszystkie. Tak na szybkiego to pamietam mecz z Valencia - 2 gole na konto bramkarza z Madrytu :) Obecnie VV > Casillias i nikt znajacy sie na pilce nie powie, ze jest odwrotnie. Dodatkowo VV gra lepiej nogami(tak wiem, ze zaraz ktos wyjedzie z tym, ze Victor nieraz niepewnie wybije pilke, ale on ma pilke bardzo czesto, gdy mamy pilke to jest praktycznie jako stoper).

0

no to sie nie dziwie, skoro wy fani Barcelony nie zauwazacie, ze Valdes od 2 sezonow jest praktycznie bezbledny, a Casillias puszcza mnostwo szmat to potem jest gadka, ze Barca ma wychowanka bo real ma itp... CI co sledza regularnie wystepy Valdesa wiedza, ze jest lepszy obecnie niz Casillias. Casillias owszem BYŁ kapitalny, ale to bylo kiedys.

0

Valdesa jako nr 1 byl powolal, nie dlatego ze gra w Barcelonie, ale po prostu praktycznie nie zawodzi, czego nie mozna powiedziec o Casilliasie czy Reinie. Pedro rowniez powinien byc powolany, ale calej Barcelony powolac nie wypada:)

0

Ale z tego co mi wiadomo to taki bardziej DM. Zreszta pare razy ogladalem Bordeaux i Traore strasznie przypomina stylem Toure.

0

co wszyscy maja z tym pzrecietniakiem Ibrahimovicem to ja nie mam pojecia. Eto'o lub ew. Villa, Anelka.

0

Baros1990 - a nie na Barosa. I sam skoncz.

0

no i jak najszybciej zmieni klub. Za 70mln mozemy miec duzo lepszego zawodnika niz Szwed.

0

Barca - Milan* rzecz jasna

0

ostatnia bramka to taka kopia z meczu Barca Chelsea :) Tylko, ze wtedy byla lewa noga, teraz prawa.

0

Jezeli tylko ma chec do gry to jest nie do zatrzymania. Nie myslalem, ze jeszcze wroci do takiej formy jak dzis zaprezentowal.

0

mapson - a twoj komentarz co wnosi?

0

anbiel - no Xabi nie ma powodow do radosci, w koncu Real przegral z Bilbao.

0

ale nie chodzi mi tylko o statystyki. Chodzi mi o to, ze do Ibry nie ma jak prostopadlej pilki zagrac, jak juz sie uda to w wiekszosci pzrypadkow przegra pojedynek szybkosciowo. Nie ma juz tego zaskoczenia w ataku jak w tamtym sezonie, co skutkuje mniej efektowna gra i mniejsza liczba bramek.

0

a i przypomne znow, ze Ibra mial byc duzo lepszy niz Eto'o, mial wykorzystywac kazda setke, mial strzelac gole z glowy, no i cena jaka na niego wydalismy tez do czegos zobowiazuje.

0

kelevra - ja rozumiem brak formy, ale ten brak formy trzeba nadrabiac zaangazowaniem, trzeba pokazac, ze zalezy na dobrej grze. Tym czasem Ibra zamiast atakowac pressingiem to on stoi. Nie wiem kiedy zrozumiecie, ze to nie jest typ pilkarza pasujacy do FCB. A co do wczorajszego wystepu Szweda to zdecydowanie najgorszy na boisku. TO jest to wlansie jego gwiazdorzenie, czyli zero walki i wieczne pieprzenie sobie cos pod nosem. Eto'o nawet jak mial slabszy mecz to walczyl za 2.

0

Wszystko pieknie, tylko Bojan za Ibre powinien byc ;/ Pedro tez wydaje sie byc w wyzszej formie niz Henry.

0

widze, ze niezly szczypior z niego :D

0

Nie moze, tylko jak dostaje szanse na gre to gra na najwyzszym poziomie. Za Ibre Bojana dzisiaj!

0

Barca z Eto'o w skladzie byla lepsza i tyle. Przede wsyztskim gra pressingiem co bylo nasza mocna strona i duzo bramek padalo wlasnie przy odbiorze pilki juz na polowie rywala. No i popieram oczywiscie PellePelle - tak wlasnie powinien grac napastnik, a nie spacerowanie Ibry. Niestety i Inter i Barca stracily na tej wymianie sportowo, z Ibra to juz nie jest to samo.

0

Jak mozna Rooneya nazwac drewnem... Toz to pilkarz kompletny i na niego akurat nie byloby szkoda nawet tych 80mln euro. Nie ma meczow slabych, podobny walczak do Eto'o, a nawet wiekszy. Dla niego nie ma pilek pzregranych, zaawsze maksymalnie zaangazowany, swietny zawodnik. Ale nie łudze sie, ze zobacze go kiedys w barwach Blaugrana... niestety. Taki Ibra sie przy Rooneyu chowa.

0

fanatyk - nie dobrze powiedziane.

Dimi udowodni swoja wartosc, podobnie jak Busi w tamtym sezonie. Skoro Pep w niego wierzy to musi cos byc na rzeczy.

Ja gdybym zajmowal sie transferami w Barcelonie to sprzedalbym Ibre, a napewno nie Milito, ktory odrazu po kontuzji gra bardzo solidnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?