Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta za Navasem i Ibrą... nieporozumienie kompletne.
0
W moich oczach Montoya jest lepszy niz Dalmau, ale w sumie to za malo ich widzialem.
0
zbiku w ogole ostatnio jakies glupoty wypisuje.
Dani jest bezcenny podobnie jak Messi, Iniesta, Xavi... ZReszta wielokrotnie mowil, ze czuje sie w Barcelonie swietnie i nie ma zamiaru jej opuszczac.
0
Gdyby Fabregas zasilil Barce to po prostu Xavi w koncu mial by czas na odpoczynek. Oczywiscie, ze na pewno gralibysmy wtedy z Iniesta w skrzydle a w srodku Xavi i Iniesta, ale mysle ze nie byloby to stosowane przez Pepa caly czas. Do tego ewentualne kontuzje w czasie sezonu...
wiec Fabregas jak najbardziej. CO prawda zmniejszylo by to jeszcze szanse Thiago i Dos Santosa, ale skoro maja grac i stanowic o sile Barcelony to musza sie uczyc od najlepszych i z nimi rywalizowac.
0
Na miejscu Guardioli wylaczylbym z treningow narazie Puyola, Maxwella i Milito :)
0
jojko - nie tlumacz takiemu jak Henry1991 bo o zasadach gry w pilke nozna nie maja kompletnego pojecia.
Marquez gdyby nawet 1 palcem wytracil z rownowagi to nalezala by sie czerwona, poniewaz napastnik mial czysciutka sytuacje.
0
Sancez- a na jaka kare niby zaslugiwal Marquez jak nie na czerwo?
0
ravelpec - brak slow. Szanse na 3 pkty sa i to ogromne. Atletico w tym sezonie zawodzi i to musza byc 3 pkt, mimo ze beziemy grali bez kilku podstawowych zawodnikow.
"(..)no chyba, że chłopaki z napadu strzelą więcej niż obrona wpuści " co to w ogole mialo byc? Ameryki nie odkryłes...
Przewaznie z nimi gra sie dosc latwo bo oni stawiaja grajac z nami na ofensywne, czym placa stratą bramek.
0
OCzywiscie, ze Marquezowi sie nalezala. Nie byl to zaden grozny faul, ale zawodnik mial czysta sytuacje, czyli wychodzil 1 na 1 z bramkarzem.
0
Ale tak w ogole to Messi w tamtym sezonie gral lepiej. CZesto gral na klepe z Eto'o i bardzo duzo szumu robili w polu karnym.
0
Jednak zle przeczytalem :D
0
Byl skuteczniejszy bo gral z Eto'o ;]
0
JEzeli byl faul Marqueza to musiala byc czerwona kartka. Zawodnik mial czysta sytuacje, tak wiec jezeli faul to tylko czerwona.
0
karwik92 - nie ma takiej druzyny jak Athletico.
0
cules100pro - i co myslisz, ze jakby teraz przyszedl Fabregas to Marquez od razu by mu odstapil 4? Na pewno nie.
0
Silva Bojan Messi :)
0
cordoba- skoro taki z ciebie ekspert to powinienes wiedziec ze Dimi w Lm grac nie moze.
0
Ta, jeszcze bedzie 50 takich samych komentarzy, ze Messi to kozak bo ubral sie jak ubral, a ubral sie normalnie.
0
gczo777 - nie doczytalem dokladnie twojej wypowiedzi, ale z tym doplaceniem to wlasnie sie w 100% zgadzam.
0
gczo777 - piszac, ze jest to chybiony transfer mialem na mysli przede wsyztskim cene. Bo chyba kazdy widzi, ze Szwed jest gorszy od Kamerunczyka, a jeszcze doplacilismy 50mln. Doplacilismy tyle kasy, a mamy gorszego zawodnika bo nikt nie ma prawa powiedziec, ze Ibra daje wiecej niz Eto'o. Eto'o nie zawsze byl skuteczny, ale wystarczy porownac ile on sobie wypracowywal 100% sytuacji, a ile Ibra. Eto'o na 1 mecz mial ich zawsze 2/3 i tu chodzi mi glownie o widowiskowosc. A nie o to, ze Ibra zagral raz dobrze pietka, a reszte niecelnie badz w aut. TO jest taka gra bardziej pod publike czego ja nie lubie za bardzo.
0
Zbyt malo co prawda go widzialem, ale podobal mi sie prawy obronca Ghany. Podobny styl do Alvesa.
0
nergal34 - wybacz, ze nie odpisalem ci, ale nie siedze przed kompem caly dzien... wybaczysz?
0
kelevra16 - nie wypisuj na mnie bzdur bo to nie 1 raz. Kiedys pisales, ze ja napisalem " Eto'o jest lepszy bo tak", a nic takiego miejsca nie mialo. Wiec opanuj sie troche.
No piszac, ze Busi jest tylko dobry w podawaniu pilki do VV miales na mysli ze jest slaby, gubisz sie chlopcze gubisz
Cos mi sie wydaje, ze przyszedles na ta strone razem z Ibrą :)
I powtarzam poraz setny. Dla mnie nie licza sie tylko statystyki, a wplyw na druzynie, walecznosc, gra bez pilki. z IBRA w skladzie gramy miej widowiskowo i to jest moj glowny argument na to, ze nie pasuje do FCB.
I ostatni raz w ogole do ciebie cos napisalem bo zbyt niski poziom reprezentujesz. Tak w ogole to ciekawe co bys zrobil gdybys "dorwal mnie w swoje rece" ... brak slow.
I naprawde przestan bronic Ibrahimovica za byle co. Kazdy obiektywny kibic widzi, ze obecnie jest to typowy przecietniak niczym sie nie wyrozniajacy.
Troche chaosliwie to napisalem, ale taki kelevra16 swoja glupota i nie znajomoscia sie na pilce potrafi wyprowadzic z rownowagi. Tak jak napisalem nie pisz wiecej do mnie.
0
ale to szybko minelo. MAm wrazenie jakby tego gola z miesiac temu strzelil...
0
nergal - dlaczego to nie trafiony transfer juz pisalem 10000000razy i wiecej powtarzal nie bede. Jezeli chcesz to poszperaj w komenatrach innych tematow i bedziesz wiedzial.
0
Henry1991 - robi to co kocha. On nie traktuje tego jak obowiazek tylko jak przyjemnosc, wiec nie podniecaj sie tak.
jezeli mowa o "idealnym" skladzie to nie moze byc w nim na pewno Ibry.
0
i dodatkowo niedlugo jako argument na wyzsza ocene IBRY bedziesz pisal, ze zasluguje na wyzsza ocene bo w ogole chcialo mu sie wyjsc na murawe i pospacerowac.
Dla mnie jak narazie kompletnie nie trafiony transfer, mam nadzieje, ze sie w koncu wezmie do roboty bo ja juz nie moge patrzec na to co on robi, a raczej nic nie robi na boisku.
0
Oczywiscie popieram Blazeq. Zreszta odrazu po meczu pisalem co sadze o Ibrahimoviciu i tez twierdzilem, ze 3 to ocena maksymalna. zagral wrecz fatalnie i nie bede znow pisal tego samego co pod relacja z meczu.
kelevra16 - a ty wciaz sie kompromitujesz. Twoje komentarze juz nie sa smieszne a zalosne. Jak mozna skreslac Busiego za to, ze jest chudy? Radzi sobie doskonale, mimo ze "bykiem" nie jest. Kapitalny pilkarz i tyle, trzeba byc slepym, albo byc kelevrą. Zeby nie bylo, ze mam jakies upzredzenia do Yaya. Rowniez swietny gracz i gdybym ja byl trenerem nie wiedzialbym na ktorego by postawic. Jednak Toure chyba daje wiecej druzynie dzieki swojemu doswiadczeniu, ale miec 2 tak kapitalnych defensywnych pomocnikow w 1 druzynie to cos fantastycznego.
I nie bron IBry bo nie dosc ze stracil 17 pilek, to nie ZROBIL NIC co mogloby sie podobac i co mogloby podwyzszyc jego ocene.
0
chyba 1 zlatan. zreszta mi to w ogole nie odpowiada.
0
Ktos tu wspomnial o Montoyi. Faktycznie podczas sparingow prezentowal sie calkiem dobrze i wyglada na obiecujacego pilkarza.
Olo_17 - nie, mniej udany jest transfer Ibry. Hleb rowniez slabo. ZReszta Czyhrynski nie gra wcale tak zle, oprocz meczu z Sevilla grac calkiem niezle, a nalezy tez pamietac, ze pzrezucil sie z ukrainskiej na hiszpanska lige. To kolosalna roznica. Beda z niego ludzie.