Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsze: Czerwona kartka Ibry, co za tym idzie wystep Bojana(oby) w nastepnym meczu, tak wiec powrot gry z polotem.
Bojan1990 - jak ty to nzwales "barcelonska" pilka skonczyla sie po
odejsciu Eto'o. O tym ciagle tlumaczylem, ale ty nie. Teraz mamy na szpicy ociezalego klocka do ktorego nie da sie zagrac prostopadlej pilki. Wrzutki byly zawsze, a w wykanaczaniu ich mial pomoc Ibrahimovic - jak widac tego nie robi. Wniosek? Nie daje on nam kompletnie nic, co gorsze zamienilismy lepszego na gorszego doplacajac ogromna kwote.
0
I nagle wszyscy byli od poczatku przeciwnikami sprowadzenia Ibrahimovica :)
0
PaczQ - wg bez kropki.
Stary nie przezywaj, jest jeszcze tyle meczow, ze wsyztsko sie moze zdarzyc. To, ze Real wczoraj gral kapitalnie nie znaczy, ze beda tak grali do konca.
A i to, ze nie bedzie w nastepnym meczu Ibrahimovica dalbym do plusow.
0
Ciekawe jaka ocene Ibra dostanie. Mimo, ze zagral slabiutko, dostal czerwona kartke to i tak oceniajacy wynajda jakies wymyslone "zalety" i dadza mu 7 :)
0
A co do meczu Real-Sevilla to mecz kapitalny. TO corobil Real w 2 polowie to jakas masakra. Zagrali po prostu swietnie i powinni strzelic co najmniej z 5 bramek.
A boski Casillias puscil kolejna szmate :)
0
Gorszy okres i juz wiekszosc tych co bronila Zlatana, nagle twierdzi, ze od zawsze byli jego przeciwnikiem.
Niestety tak jak mowilem na poczatku tak sie dzieje - z Ibra w skladzie nie ma ani finezji, ani polotu, ani wymiennosci pozycji. Nie ma nic.
Co do czerwonej kartki to ja sie ciesze bo z nim w skladzie z Valencia byloby ciezko, a tak wystapi Bojan i stara dobra gra Barcelony :)
0
Mam nadzieje, ze dzis wystapia Bojan i Toure. Dimiego tez chetnie bym zobaczyl.
0
Oczywiscie, ze decyzja o nieuznaniu gola Ibry byla prawidlowa. Wpadl w kolesia bez pardonu i przeszkodzil mu w interwencji. Wiem, ze trzeba bronic swojej druzyny, ale bez przesady.
0
Nie ma sensu oceniac go wedlug tego filmiku. Ibra na YT tez jest "magikiem" a jak gra kazdy widzi.
Oczywiscie potencjal ogromny, ale czy na miare Barcelony to nie wiem, musialbym go pare razy w meczu zobaczyc.
0
Olo17 nigdy nie ma nic ciekawego do napisania, wiec to standard.
Ja stawiam na Pedro, no chyba ze nie zagra.
0
nie na temat. Dlaczego nie ma jeszcze meczow do typowania?
0
no dokladnie henryBARCA udajesz jakiegos filozofa, wyluzuj bo misugi ma racje, nie ty
0
Mysle, ze niepotrzebnie odchodzil(nie pamietam kogo to byla decyzja) bo w Chelsea tez nie za duzo gra, a u nas bylby zmiennikiem idealnym.
0
hanc - "(wiele osób mówiło o tym, że strzeli co najmniej 40 goli, albo nawet 50). "
i wszystko na ten temat. Eto'o wypracocywal sobie zdecydowanie wiecej sytuacji strzeleckich niz Szwed i mimo, ze sporo ich nie wykorzystal to jest skuteczniejszy niz Ibra. A tez wiadomo, ze wieksza ilosc sytuacji jest lepsza dla widza, a niestety teraz czesto wieje nuda pod bramka przeciwnika. Po prostu Ibra to nie ten typ napastnika.
0
To, ze Eto'o jest o niebo lepszy wiadomo nie od dzis.
Jak pomysle, ze za te pieniadze moglismy miec Ville to...
0
hijo de luna- slaaaaaaaaaaaaaaaaaabe
0
ufff dobrze ze to napisales... juz mialem stawiac na Barce kase... :|
0
sev3nd4ys - bez komentarza
0
Swietny zawodnik, ale mam nadzieje, ze Etock bedzie drugim Eto'o :D
Ogolnie to pewnie ktos bedzie musial odejsc z mlodych snajperow za te pare lat, chyba, ze Bojana przerzucic na skrzydlo.
0
jasiu20-przypomne, ze Dimi to INWESTYCJA W PRZYLOSC. On nie musi juz teraz grac kapitalnie, a gra solidnie i to jest obeicujace. Nalezy pamietac tez z jakiej do jakiej ligi przyszedl. Miedzy ukrainska a hiszpanska jest ogromna roznica, i jak wiadomo stoper w Barcelonie ma zupelnie inne zadanie niz w innym klubie. Gdy mamy pilke to graja praktycznie jako rozgrywajacy, a Czyhrynski jak wiadomo ma znakomity przeglad pola jak i krosy.
Chyba, ze odnosiles sie do Ibrahimovica to sie zgadzam :)
0
armani - a skad ty mozesz wiedziec kto z Realu szanuje Barcelonie, a kto nie? Wszyscy wywiadow nie udzielaja, zreszta wywiady to rowniez taka gra psychologiczna. Oni graja dla Realu i to ich obchodzi a nie Barcelona.
0
Krisihno - ale kogo to obchodzi, czy ty go lubisz, czy ty go nie lubisz. Pod kazdym tematem gdzie wypowiada sie jakikolwiek zawodnik Realu duzo osob pisze, ze lubi z realu casilliasa i raula - tylko jestem ciekawy dlaczego. Ja wciaz pamietami celowe, brutalne wejscie Raula w Puyola.
0
"Tak duża konkurencja sprawia, że zawsze musimy grać na sto procent możliwości, i nie pozwalać sobie nawet na najmniejsze błędy", dodał Casillas."
Ta, tyle szmat(bledow) co on puscil w 2 polowie zeszlego sezonu to glowa mala. W tym zreszta to samo, chociaz lepiej sie prezentuje.
VV jest absolutnie od niego lepszy, no ale coz...
0
Wszyscy chcecie czasu dla Ibry, ale on przeciez byl sciagany po to, aby odrazu wskoczyc do skladu i grac na pelnych obrotach. Zreszta, zeby biegac trzeba sie zaaklimatyzowac? Bo to jest jego glowny problem.
0
Erko13 - nie chce mi sie klocic, ale musze sie odniesc do tego twojego punktu, gdzie napisales, ze Eto'o potrzebowal xxx sytuacji, zeby strzelic gola. ZObacz ile Eto;o sobie ich wypracowywal, a ile Ibra. Ile Eto'o w tamtym sezonie w tym czasie mial Eto'o - ile teraz Ibra. Eto'o mimo, ze marnowal nie malo sytuacji to zawsze strzelal.
Zeby nie bylo, ze ciagle zaczynam dyskusje o Eto'o - po prostu musialem odniesc sie do tych glupot :)
0
masq - Ibra na skrzydle? Nie mam pytan :)
Mimo, ze Torresa zbytnio nie lubie to wolalbym go niz Ibre. Zreszta, kazdego napastnika zamienilbym za Szweda. Najchetniej Ville(bo transfer Eto'o jest juz niemozliwy).
0
misugi - zgadzam sie odnosnie Eto'o, zreszta sam podobnie wczesniej pisalem.
Bykuun - ja juz rezygnuje(niech to odbieraja jak chca - nawet ich wygrana:). Niestety pokazuja, ze o pilce boja sie dyskutowac, a wytykaja jakies cytaty, slowka... Ja tu z nimi mierzyl sie nie bede, a zdania o móle Ibrahimovicu nie zmienie. Za wysokie progi dla niego. Do jutra.
Eto'o > Ibra :)
0
kris1611 - wiecej z toba dyskutowal nie bede bo przeraza mnie twoja niewiedza jak i glupota.
Szkoda tylko, ze wymigujecie sie od dyskusji o tym o czym powinnismy dyskutowac, czyli o pilce.
Balcer9 - fajnie by bylo, gdybys napisal do kogo jest ta wypowiedz skierowana. Bo jezeli o mnie to mi to wisi, czy ktos mnie to lubi czy nie - ja po prostu dostrzegam to, ze Ibra jest gorszy od Eto'o i nie jestem zaslepiony i nie udaje, ze jest wsyztsko dobrze bo wygrywamy. Owszem wygrywamy, ale duzo jest wymeczonych zwyciestw, a gra gra jest czesto po prostu nudna. Ja mimo to z Barcelona na zawsze, ale mam prawo komentowac.
0
Balcer9 - ta wygraliscie, tylko ciekawe czym :) no ale skoro tak twierdzisz to szczerze gratulacje
0
kris2313164 - sugerujesz, ze nie jestem prawdziwym kibicem?