Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz ochlonalem, ale dalej jestem zly, mimo ze to jest dobry wynik. Bylo 2-0, kontorolowalismy gre, stwarzalismy sytuacje, az tu nagle wszedl Walcott i rozkrecil Arsenal. Szkoda na Camp Nou moglibysmy zagrac spokojnie, a tak moze byc ostra nerwowka.
I co do faulu na Messim - ludzie nie pzresadzajcie, pilka to jest sport kontaktowy i nie mozna wszystkiego gwizdac, kontakt byl ale nie na karnego, badzcie prosze obiektywni i przypomnijcie sobie tez mecz z Chelsea gdzie tam bylo duzo podobnych sytuacji.
Karny dla Arsenalu rowniez jak najbardziej prawidlowy, kartka rowniez. Widze duze zdziwienie skad ta kartka... poczytajcie przepisy. Fabregas nie mial nikogo przed soba oprocz Valdesa, gdy w takiej sytuacji jest faul, a byl to jest czerwona kartka i nie ma innej mozliwosci.
Dobrze, ze mamy Milito w dobrej formie. Obawiam sie troche o Marqueza bo potrafi zagrac kapitalnie, ale nieraz zdarzaja mu sie glupie bledy. Ja bym jednak stawial na Milito Toure lub Abidal.
0
potok100 - po co takie cudowanie? Owszem Puyol jest uniwersalny, ale nie ma sie co oszukiwac jego pozycja to srodek obrony i nie widze sensu przestawiania go w przypadku, gdy mamy 2 lewych obroncow zdrowych.
Owszem Milito jest w swietnej formie, ale po to on jest zeby rywalizowal z Puyolem i Pique, a na taki mecz tzreba wystawic zgrany niezawodny duet Puyol Pique.
0
FanBarcaa - po co ty sie tutaj udzielasz skoro piszesz, ze Barca gra systemem 4-4-2? Nie masz pojecia o Barcelonie, wiec nie uwazaj sie za jej fana
0
campeone - bardzo slabe, wrecz zenujace.
0
guardiola89 - a kiedy widziales caly mecz Realu i Barcelony? Podejrzewam, ze ty nawet skrotow nie ogladasz skoro twierdzisz, ze Casillias jest lepszy od Valdesa. Iker tyle co bledow od polowy poprzedniego sezonu zrobil to glowa mala. A Valdes? Najpowazniejszy ktory pamietam to z Szachtarem, ale nikt nie jest bezbledny.
I ktos tu twierdzi, ze valdes ma mniej do obrony. Tak, ale zauwaz jakgra linia obrony Barcelony. Gramy bardzo wysoko, praktycznie na polowie, wiec 1 maly blad i idzie napastnik sam na sam z Valdesem, a wlasnie takich sytuacji Valdes do bronienia ma bardzo duzo, a mimo to wiecej broni niz przepuszcza. Ta, ale co tam, zaraz ktos wyjedzie, ze w Valdesa tylko trafiaja i broni dzieki szczesciu :)
0
nowacz1994 - nie po Bykuunie, ale po innych ludziach, ktorzy tak mowia od lat.
A ty zapewne gry Valdesa nie widziales i nie masz pojecia jakie zadania ma bramkarz grajacy w Barcelonie.
0
nowacz1994 - zaczynaja mnie wkurzac juz tacy ludzie jak ty. Real ma slaba obrone? Manu ma slaba? Chelsea ma slaba? Tak wiec przestan powtarzac po innych bo jest to zenujace i nudne.
Neuer, Casillias? Ta i kto jeszcze? Juz Given jest od nich lepszy, tak w ogole to rowniez niedoceniany bramkarz.
0
jak dostanie pozwolenie Abidal to cos czuje ze zagra. Juz kilka razy tak bylo, ze od razu po kontuzji wskakiwal do 1 skladu
0
"Manchester United jest bardzo ofensywną drużyną, nie sądzę, żeby porzucił tę filozofię, gdyby przyszło im zagrać z nami".
Hmm, juz nie pamieta tych pojedynkow z menju?
0
Ja gram za darmo i co :D
Teraz gdy ma tyle kasy tak moze mowic, ale gdyby jej nie mial na pewno by tak nie powiedzial :)
0
no nie ma, nie ma. Przekonali sie o tym ci, ktorzy twierdzili podczas zeszlego sezonu, ze Ibra by stzelil minimum 50bramek :)))))))))))))))
0
Wiadomo tez jaki mial kontakt z mlodymi, szczegolnie z Bojanem. Ogolnie to wydaje sie byc sympatycznym i spoko gosciem. Takich zawodnikow jak on czy Eto'o pamieta sie przez lata
0
Wg mnie Jeffren zagral slabiutko. Na pewno zasluzyl na nizsza note niz Pedro.
0
Nie ma szans, Abidal jest po prostu lepszy
0
Na sile chcecie pokazac jaki ten Ibra jest niesamowity. 1 jego mecz ktory mi sie nawet podobal, nie dlatego ze zagral pod publike plecami, a dlatego ze byl wreszcie zaangazowany w gre. A twierdze ze na sile, poniewaz takich newsow o Messim, Valdesie, Pique, Alvesie nie widze, a graja duuzo lepiej niz Szwed.
0
cavala001 - a czy ja bara*ie mowilem o wrzutach gora? Chodzi mi o zagrania dolem.
Hmmm, skad ty mozesz wiedziec czy kogos moje zdanie interesuje czy nie? Tutaj pokazales jakim jestes "madrym" czlowiekiem i nie pisz wiecej do mnie bo na takich ludzi szkoda mi czasu. narA
0
Milito moim zdaniem zasluzyl na 8, zagral kapitalnie.
Ibrahimovic mimo ze zagral troszke lepiej to dla mnie to wciaz jest za maaaaaaalo, przede wsyztskim nie ma go tam gdzie byc powinien, czyli nie ma kto dobic pilki odbitej przez bramkarza, no i wiele razy powinien madrzej sie ustawiac w polu karnym przy wrzutkach. Dla mnie ocena 5/6.
0
I znow jakies bezsensowne krytykowanie Busquetsa.
kodex - a co ma Keita do Sergio? Keita nie gra jako defensywny...
0
Valdes jest na pewno obecnie lepszy niz Casillias i jestem pewny, ze jakby ktos inny byl trenerem rep. Hiszpanii to by to zauwazyl. Potwierdzeniem moze byc nawet liczba goli puszczonych w lidze, gdzie w tej statystyce VV jest lepszy od lat.
0
Umiejetnosci juz ma, teraz tylko potrzebuje gry
0
12 z 13 meczow nie wygrali przypadkowo, ale my tu nie mozemy sobie pozwolic na zgubienie pktow
0
duch toma joad - przestan, po co tak pisac? Kibice Realu to samo gadaja o Barcelonie. Liga napewno jest czysta bo w tych czasach nikt nie chce ryzykowac
0
El Polaco - czy mam klase czy nie to nie tobie oceniac - nie znasz mnie w ogole.
Skoro tak Arbeloa zawsze tak sie pozytywnie wypowiadal o Barcelonie to dlaczego dopiero od niedawna go lubisz?
0
kretoszczur - tak 1 blad VV, podaj kolejne:) Jezeli juz to byly jakies drobne wpadki, a np. Casillias? Palop dziwnie broni, raz potrafi bronic tak, ze nikt nie jest w stanie mu strzelic, a nieraz ...
0
carloss - tym kim bedzie zapewne Sol Campbell, czyli bedzie pojedynek 2 malo zwinnych zawodnikow Ibra-Campbell
0
El Polaco- lubisz Arbeloe bo powiedzial kilka milych slow na temat Barceloony? zalosne
0
Baros1990 - no bo jest przez niego wolniejsza, ale obiecalem sobie ze wiecej nie bede dyskutowal o tym samym i nie bede, tylko odniose sie do 1. Jak ma Xavi mu grac prostopadle pilki? no jak? Musi byc ruch od napastnika bo inaczej jak ma zagrac? Tak,tak wiem wszytskich jest to wina tylko nie magicznego, kapitalnego, niesamowitego Szweda.
A pamietasz jak ty"pieprzyles" ze Bojan jest slaby i nie zasluguje na gre? Tak cie zjaralo, ze ani slowa nie napisales o nim :)
0
obiektywniejade - ja wine widze przede wszystkim w tym, ze gra Ibra, ale to jest moje zdanie. Oczywiscie Xavi i Iniesta nie blyszcza, ale trzymaja swoj solidny poziom. Mysle tez ze moze byc to spowodowane wygraniem wsyztskiego w poprzednim sezonie. Wiadomo, co by nie mowili chec wygrywania nie jest juz tak duza, przynajmniej zaraz po wygraniu. Motywacja w przyszlym sezonie moim zdaniem bedzie juz wyzsza.
Wyrozniles Messiego, ale nasza gre rowniez niespodziewanie ciagnie Pedro. Oczywiscie, ze przydalby sie bardziej kreatywniejszy zmiennik od Keity na srodek. Yaya moze grac jako ofensywny pomocnik, ale nie jako rozgrywajacy. idealny bylby fabregas/Gourcuff ale jak byich wtedy pomiescic? Keita Toure Busquets Xavi Iniesta Thiago Dos Santos duzo troche tego... No i wg mnie powinnismy miec szybkiego, zwinnego srodkowego napastnika, no ale powtarzam to tylko moje zdanie
0
obiektywniejade - Bojan, Keita, pedro/Henry, Marquez to wg ciebie nie sa wartosciowi zawodnicy?
0
No no nalezy wyroznic Milito bo naprawde ostatnio inponuje forma. Biorac pod uwage forme to w meczu z Arsenalem powinni zagrac Pique Milito, jednak ja pewniej bede sie czul gdy bedzie para Puyol Pique.