Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle dobrze...
0
najgorsza wiadomosc jaka mogla byc... Teraz jak wchodzil jakis taki przestraszony gral, ale nie ma sie co dziwic, zawsze zaraz po kontuzji ten strach jest ze sie odnowi.
Biorac pod uwage aktualna forme Keity jego miejsce powinien zajac Toure bo z tak tragicznie grajacym Malijczykiem daleko nie zajdziemy.
0
Fc.Barca - wszytsko pisze w "kalendarium"
0
barcelonista87 - ja tak samo na poczatku myslalem o Iniescie... Zreszta Pedro robi ogromne postepy, wystarczy sobie przypomniec jego bezbarwne wystepy w zeszlym sezonie, a teraz?
0
Oj juz nie badzcie tacy zasadniczy....
Z ocenami sie w sumie zgadzam, ale Keita oczko nizej moim zdaniem
0
Swietny gosc, teraz kazdy tak bedzie pisal, ale zawsze go tutaj bronilem i wierzylem w niego. Trzeba miec niezwykle silna psychike, zeby po tym jak co chwile slyszysz krytyke na swoj temat nie przejmowac sie tym i dalej pracowa. To zaoowocowalo i stal sie najlepszym bramkarzem od zeszlego sezonu do teraz.
0
Dodam jeszcze, ze musi byc nieraz pewniejszy siebie, zwlaszcza w dryblingu. Mysle ze to tez przyjdzie z czasem.
0
Zawodnik praktycznie w swoim 1 sezonie w 1 zespole jest 100razy lepszy niz boski zawodnik kupiony za 70mln - to jest najlepsze :) Warto grac swoimi, ktorzy zostawiaja serce na boisku, niz np. nasza gwiazdeczka "9".
0
Stoper? W ostatecznosci gra jako stoper.
0
wyczuwam u was zbyt pewnosc siebie, a Ronaldo ma racje. Zostalo az 7 spotkan i wszystko sie moze zdarzyc!
0
Jak dla mnie to zbyt defensywny sklad, spodziewalem sie duzo wiecej ze strony realu jak i naszej. Jako kibic pieknego futbolu jestem zawiedziony, jako kibic FCB zadowolony, ale tylko z 2 polowy i wyniku.
Wg nr 1 wczorajszego meczu to Pique, Ronaldo nie mial sposobu na naszego stopera. Kapitalnie rowniez VALDES, Puyol, Xavi Messi.
Pedro kapitalnie sie sprawdzal przy podaniach na wolne pole, gdzie mogl wykorzystac swoja szybkosc, do tego waleczny i grajacy ze 100% zaangazowaniem - rowniez dobry wystep choc malo dryblingow wygral.
Ogolnie to cala druzyna dobrze, ale zbyt defensywnie, ale takie mieli zadanie.
najgorszy na boisku? Keita - ostatnio w tragicznej formie, same straty, jakis spozniony, na jego miejscu powinien wystapic Toure.
0
Baros1990 - ta? a ja od 23;00 :|
0
Tathis1 - pare bledow Casillias, no nie udawaj znawcy bo na prawde jak tak piszesz to znaczy, ze nie ogladasz.
Dodatkowo twierdzisz, ze ten kto dzis lepiej zagra jest lepszy? Haha
0
Baros1990 - jak zwykle mega zalosna wypowiedz
0
Wahalbym sie miedzy Bojanem a henrym, ale tez bym wystawil jednak Boziana. Za Toure bym tez dal Busquetsa bo ten ostatnio gra kapitalnie. Swietnie w defensywie do tego kapitalny technicznie i swietny przeglad pola.
0
katalonczyk99 - na bank bedzie, ale boje sie ze bez komentarza. Tak bylo jak byla zaloba po naszym papiezu.
0
Henry jak to Henry. Moze zagrac kapitalnie, a moze tez zagrac slabiutko. Nie wiem na kogo bym sie zdecydowal na miejscu Pepa w tym meczu. Bojan czy Henry...
0
no dokladnie, wypowiadaja sie ludzie, ktorzy w ogole meczow nie ogladaja. Tak wiec zamknijcie sie bo nie macie pojecia w ogole, no jak mozna pisac ze Casillias jest lepszy od VV? Dla mnie to jest absurd.
Od 2 sezonow VV bije na glowe Casilliasa, to Valdes zdobywa puchary druzynowe i to Valdes ma mniej puszczonych bramek. VV kapitalnie gra nogami i ma 100trudniejsza role niz Iker.
Obrona Barcelony gra baaardzo wysoko, praktycznie na polowie, wiec VV ma czesto sytuacje sam na sam, gdzie napastnik juz od polowy polowy biegnie sam nie naciskany przez nikogo, a mimo to zdecydowana wiekszosc takich sytuacji broni, a to jest mega trudne bo napastnik na pelnym gazie moze zrobic praktycznie wszytsko. Valdes swietnie w takich sytuacjach skraca kat i nie kladzie sie przed strzalem(oczywiscie sa wypadki, jak przy golu Riberiego w tamtym sezonie).
Kolejnym absurdem jest dla mnie pisanie, ze VV malo puszcza bramek bo ma swietna obrone. Owszem ma taka, ale Real tez chyba nie ma gorszej? Podobnie Manu, Chelsea...
0
No i jak Bykuun wspomnial, nie ciesze sie z jego kontuzji, a z tego ze go nie bedzie :)
0
Hinche - jak mozez porownywac Messiego do Ibry? Ze strony Ibry nie ma praktycznie zadnego zagrozenia, sorry ale te jego magiczne zagrania sa tak czytelne, ze ja bym sie domyslil. I znow musze pisac to samo... jest Ibra jest gra "sztuczna", a Messi to calkiem inna bajka.
0
Olo_17 - i to jak, zreszta juz to pisalem. BOJAAAAAN!
0
I jak Barca obroni Lige i LM to dla mnie najlepszy trener w calej historii pilki bo dokonalby rzeczy, ktorych nikt wczesniej nie dokonal.
0
micho22 -mowisz, ze Guardioli do najlepszych brakuje. WYmien mi choc jednego, ktory w swoim debiutanckim sezonie wygral wsyztsko co mogl. Czekam
0
liczby*
0
Liczy caly czas w kazdej dziedzinie na korzysc VV, dodatkowo 100razy lepiej gra nogami, ale i tak Casillias jest lepszy :)
0
przemo - Quaresma? to dowaliles. Sledzisz jego kariere? Bo skoro go proponujesz to chyba nie:)
0
A i jakby to ode mnie zalezalo to zastanawialbym sie mocno nad Silva, choc teraz czesciej gra bardziej w srodku. I jak juz pisalem godny tez uwagi jest Ben Arfa, choc wielu krytykuje bo nie jest znany i nie widziala go na oczy :)
0
Kiedys bylbym za, teraz jakos go nie widze w naszym skladzie.
Widzialem tez, ze ktos tu porponowal Naniego, megazart - koles jest mocno przereklamowany, gra typowo pod publike, cos ala C9.
I musze sie zgodzic z masq. Ben Arfa ma naprawde mega talent. Pokazywal to grajac w lyonie, gdzie razem z Benzema tworzyli takie sytuacje, ze glowa mala. Marsylii co prawda regularnie nie ogladam, ale ogladam i jak Ben Arfa gra to zawsze czyms fajnym zaskakuje. Technicznie swietny i mysle, ze moglby sie u nas sprawdzic, choc nie wiem czy psychicznie by wytrzymal.
Ribery na pewno nie, zawsze bylem przeciwko. Ten sezon potwierdza, ze nie jest jakims cudownym zawodnikiem. Ogolnie to ciezko sie zdecydowac kogo by sciagnac na te lewe skrzydlo i czy w ogole oplaca sie wydawac jakas duza kase, skoro Pedro caly czas potwierdza, ze ma nieprzecietny talent i mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie jeszcze bardziej mnie zaskoczy jak Pique czy Busquets.
0
Hinche - pamietam i co z tego? Po to jest, zeby strzelac to chyba logiczne.
0
babic17 - pewnie, 12 zawodnikow w 1 skladzie to ciekawy plan na zaskoczenie rywala. Na pewno nie spodziewaja sie takiego manewru z pepa strony.