Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
939 - lubie Henryego, ale nie zgadzam sie z tym, ze dzis sie pokazal z dobrej strony, zagral wg mnie slabo. Tak wiec Pedro w 1 skladzie na Inter, nie ma co liczyc na nagle przebudzenie Francuza.
0
Tym meczem Toure pokazal, ze musi grac z Interem!
0
Co oni w Ibrahimoviciu i Keicie widza to ja nie wiem. Chyba, ze to maja dac odpoczac innym przed meczem z Interem, czyli Busquetsowi i Bojanowi :]
0
endriuuu2 - oceny trenerow to idiotyzm jakis. Oceniajac bo musialbys wiedziec wszystko, czy ktos ma jakis drobny uraz itp, a niestety wszystskiego wiedziec nie mozemy.
0
Dobry, a nawet bardzo dobry obronca.
Zamianawia mnie tylko jedno, wszyscy mowia, ze Caseres rozgrywa udany sezon, a co ja ogladam mecz Juve to Martina w 1 skladzie nie ma, a szkoda bo lubie go ogladac.
0
misugi - swoją gra Ibra ciagle udowadnia, ze sie nie mylilem, wiec nie mam po co zmieniac zdania :]
0
No Ibra zagral gorzej, niz Henry z Arsenalem. Tak wiec Pep powinien postapic podobnie, czyli Ibre na dluzszy czas na lawe :)
0
Drugiego tak dobrego meczu nie zagraja, a my 2 tak slabego tez nie, wiec wsyztsko jest mozliwe. Ja bede wierzyl do ostatniego gwizdka, jak z Chelsea.
0
kibol23 - ta Pep kaze mu stac w miejscu i nic nie robic.
Wiedzialem od poczatku, ze tak bedzie wygladala jego gra, ale po kapitalnym sezonie Barcelony chcieliscie gwiazdeczke w zespole to teraz macie.
0
A i dodam jeszcze, ze Eto'o pokazal kto komu moze buty czyscic :]
0
A tak ogolem to na prawdziwego snajpera wyrosl Pedro, szkoda ze nie ma lepsych warunkow bo moglby zagrac jako taki lis pola karnego :D
0
Nie wierze, wreszcie dobrze oceniony Ibra, choc 0 powinien dostac. Nie zasluguje na reprezentowanie tak wielkiego klubu jak FC BARCELONA.
Szkoda, ze Puyol nie bedzie mogl zagrac, wtedy zajalby miejsce Alvesa, a tak musi on grac.
Za to konieczna jest zmiana w pomocy, za Keite musi zagrac Toure, jest kreatywniejszy i przydatniejszy w ofensywie.
0
jasiu20 - nie bedzie zadnej sprzedazy, Henry odejdzie za fri :)
0
Kiedys bylem wielkim fanem jego talentu, ale jednak nie wiem czy on jest lepszy niz Pedros. Slynie glownie z dosrodkowan, a u nas nie mialby kto tych dosrodkowac zamieniac na gole.
Wolalbym jednak kogos bardziej kreatywnego i blyskotliwego.
0
FCINTERmediolan - rozni sa kibice, ale to ze jakas ich czesc twierdzila, ze Barca zmiecie Inter nie znaczy, ze kazdy tak mysli. Wiadomo jacy kibice tak sadza :) Po "nie daj Boze" odpadnieciu Barcelony wielu z nich juz by tu nie bylo.
0
oprocz tego wsyztskiego potrzebne nam jest szczescie.
No i najwazniejsze jak najszybciej strzelic gola.
0
z Xerez jest mecz tak samo wazny jak Inter, teraz juz nie mozna niczego odpuszczac, ale lekkie rotacje jak najbardziej wskazane bo Messiemu odpoczynek by sie przydal.
0
ahh ten obiektywizm. Ibra gral nie raz 100 razy gorzej niz Milito, a jakie oceny dostawal kazdy wie. W ocenach za mecz z Interem zniow dostanie pewnie 5 lub 6, jak nie wyzej :)
0
Baros1990 - po raz kolejny sam sie kompromitujesz
0
Ibra niech lepiej sie wypowie na temat swojej beznadziejnej gry, a nie porusza tematy, ktorych nie powinien.
0
janek_centrum - nie bylo, nie ma i nie bedzie miazgi pogodz sie z tym w koncu. Za duzo komplilacji chyba sie naogladales.
0
janek_cenrtum - nie, z Ibra w skladzie nigdy nie bedzie "miazgi".
Pedro Villa Messi :]
0
keirrison89 - juz wolalbym Valdesa na skrzydle niz tego klocka.
Na skrzydle rowniez trzeba sie angazowac w obronie, a jemu sie zwyczajnie nie bedzie chcialo. Do tego zero dryblingu, dynamicznosci. Na skrzydle ma grac ktos typu Messi czy Pedro.
0
Rafalx160 - "Ibra na skrzydełko i jazda ;)"
Zacznij prosze ogladac mecze Barcelony ;/
0
Pajo - oby nie.
0
Olo_17 - David Villa jest to zawodnik reprezentacji Hiszpanii i gra w klubie Valencia CF. Wystepuje na pozycji napastnika.
Nie wiedziales to ci objasnilem.
0
Byloby kapitalnie! Tylko mam nadzieje, ze wtedy Ibra by odszedl bo jak nie to Villa musialby na skrzydle latac, a to urodzony srodkowy napastnik.
0
darthvader- jakbys przeczytal newsa to bys wiedzial co powiedzial Dani.
0
zuba - dokladnie, ale byl to nasz plus zawze bo swietnie lapalismy na spalone, wczoraj to nie funkcjonowalo niestety.
0
kielbik - nie, zawsze pisalem ze to nie jest typ zawodnika dla trakiej druzyny jak Barcelona i 1 lepszy mecz tego nie zmieni.
Chodzi mi o wczorajszy brak zaangazowania, wystarczylo dla porownania popatrzec na Eto'o czy Milito.
A jak mieli myu zagrac jakas pilke jak znow stal w miejscu jak slup?