0

939 - lubie Henryego, ale nie zgadzam sie z tym, ze dzis sie pokazal z dobrej strony, zagral wg mnie slabo. Tak wiec Pedro w 1 skladzie na Inter, nie ma co liczyc na nagle przebudzenie Francuza.

0

Tym meczem Toure pokazal, ze musi grac z Interem!

0

Co oni w Ibrahimoviciu i Keicie widza to ja nie wiem. Chyba, ze to maja dac odpoczac innym przed meczem z Interem, czyli Busquetsowi i Bojanowi :]

0

endriuuu2 - oceny trenerow to idiotyzm jakis. Oceniajac bo musialbys wiedziec wszystko, czy ktos ma jakis drobny uraz itp, a niestety wszystskiego wiedziec nie mozemy.

0

Dobry, a nawet bardzo dobry obronca.

Zamianawia mnie tylko jedno, wszyscy mowia, ze Caseres rozgrywa udany sezon, a co ja ogladam mecz Juve to Martina w 1 skladzie nie ma, a szkoda bo lubie go ogladac.

0

misugi - swoją gra Ibra ciagle udowadnia, ze sie nie mylilem, wiec nie mam po co zmieniac zdania :]

0

No Ibra zagral gorzej, niz Henry z Arsenalem. Tak wiec Pep powinien postapic podobnie, czyli Ibre na dluzszy czas na lawe :)

0

Drugiego tak dobrego meczu nie zagraja, a my 2 tak slabego tez nie, wiec wsyztsko jest mozliwe. Ja bede wierzyl do ostatniego gwizdka, jak z Chelsea.

0

kibol23 - ta Pep kaze mu stac w miejscu i nic nie robic.

Wiedzialem od poczatku, ze tak bedzie wygladala jego gra, ale po kapitalnym sezonie Barcelony chcieliscie gwiazdeczke w zespole to teraz macie.

0

A i dodam jeszcze, ze Eto'o pokazal kto komu moze buty czyscic :]

0

A tak ogolem to na prawdziwego snajpera wyrosl Pedro, szkoda ze nie ma lepsych warunkow bo moglby zagrac jako taki lis pola karnego :D

0

Nie wierze, wreszcie dobrze oceniony Ibra, choc 0 powinien dostac. Nie zasluguje na reprezentowanie tak wielkiego klubu jak FC BARCELONA.

Szkoda, ze Puyol nie bedzie mogl zagrac, wtedy zajalby miejsce Alvesa, a tak musi on grac.

Za to konieczna jest zmiana w pomocy, za Keite musi zagrac Toure, jest kreatywniejszy i przydatniejszy w ofensywie.

0

jasiu20 - nie bedzie zadnej sprzedazy, Henry odejdzie za fri :)

0

Kiedys bylem wielkim fanem jego talentu, ale jednak nie wiem czy on jest lepszy niz Pedros. Slynie glownie z dosrodkowan, a u nas nie mialby kto tych dosrodkowac zamieniac na gole.

Wolalbym jednak kogos bardziej kreatywnego i blyskotliwego.

0

FCINTERmediolan - rozni sa kibice, ale to ze jakas ich czesc twierdzila, ze Barca zmiecie Inter nie znaczy, ze kazdy tak mysli. Wiadomo jacy kibice tak sadza :) Po "nie daj Boze" odpadnieciu Barcelony wielu z nich juz by tu nie bylo.

0

oprocz tego wsyztskiego potrzebne nam jest szczescie.

No i najwazniejsze jak najszybciej strzelic gola.

0

z Xerez jest mecz tak samo wazny jak Inter, teraz juz nie mozna niczego odpuszczac, ale lekkie rotacje jak najbardziej wskazane bo Messiemu odpoczynek by sie przydal.

0

ahh ten obiektywizm. Ibra gral nie raz 100 razy gorzej niz Milito, a jakie oceny dostawal kazdy wie. W ocenach za mecz z Interem zniow dostanie pewnie 5 lub 6, jak nie wyzej :)

0

Baros1990 - po raz kolejny sam sie kompromitujesz

0

Ibra niech lepiej sie wypowie na temat swojej beznadziejnej gry, a nie porusza tematy, ktorych nie powinien.

0

janek_centrum - nie bylo, nie ma i nie bedzie miazgi pogodz sie z tym w koncu. Za duzo komplilacji chyba sie naogladales.

0

janek_cenrtum - nie, z Ibra w skladzie nigdy nie bedzie "miazgi".

Pedro Villa Messi :]

0

keirrison89 - juz wolalbym Valdesa na skrzydle niz tego klocka.

Na skrzydle rowniez trzeba sie angazowac w obronie, a jemu sie zwyczajnie nie bedzie chcialo. Do tego zero dryblingu, dynamicznosci. Na skrzydle ma grac ktos typu Messi czy Pedro.

0

Rafalx160 - "Ibra na skrzydełko i jazda ;)"

Zacznij prosze ogladac mecze Barcelony ;/

0

Pajo - oby nie.

0

Olo_17 - David Villa jest to zawodnik reprezentacji Hiszpanii i gra w klubie Valencia CF. Wystepuje na pozycji napastnika.

Nie wiedziales to ci objasnilem.

0

Byloby kapitalnie! Tylko mam nadzieje, ze wtedy Ibra by odszedl bo jak nie to Villa musialby na skrzydle latac, a to urodzony srodkowy napastnik.

0

darthvader- jakbys przeczytal newsa to bys wiedzial co powiedzial Dani.

0

zuba - dokladnie, ale byl to nasz plus zawze bo swietnie lapalismy na spalone, wczoraj to nie funkcjonowalo niestety.

0

kielbik - nie, zawsze pisalem ze to nie jest typ zawodnika dla trakiej druzyny jak Barcelona i 1 lepszy mecz tego nie zmieni.

Chodzi mi o wczorajszy brak zaangazowania, wystarczylo dla porownania popatrzec na Eto'o czy Milito.

A jak mieli myu zagrac jakas pilke jak znow stal w miejscu jak slup?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?