Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
939 - meczów a nie meczy.'
A co do newsa to napisze tylko tyle, ze ciesze sie ze znow sie nie mylilem :D
0
kroczek7 - Villa to nie jest zawodnik dla Barcelony, a Ibra jest? hahaha
0
Zohan - nie ogladasz meczow to sie nie wypowiadaj plizzzzzzzzzz
0
Nie jest to moj faworyt, ale gdyby przyszedl i Ibre posadzil na lawie to jak najbardziej.
Ale sie tez nie ma co podniecac, jak wiaodmo to tylko plotki
0
blazeq - wnosze, a co do emaila to nic ma zadnego jak klikam w twoj nick(zreszta i tak bym nie skorzystal bo szkoda czasu) :)
0
zawodnikow*
0
blazeq - "Wg Ciebie podanie, po którym bramka pada i podanie, po którym bramka "prawie" pada to to samo? "
I ktos taki ocenia mecze...
0
ChicaLatina - tak, jestes nawiną optymistką :]
0
Ibra - 0 - argumenty zbedne
0
Pisanie, ze Busquets jest slaby to tak jakby napisac, ze Ibra jest najlepszym zawodnikiem Barcelony ^^
0
najlepsze: brak Ibrahimovicia w 1 skladzie, a jak on nie gra to jest gra ktorej wiekszosc oczekuje.
0
yoli - nie obchodzi mnie to, co robil w Ajaxie, Juventusie i Interze.
Ibra w Barcelonie jest sztywniakiem po prostu.
A co on robi takiego, gdy sie cofa po pilke? Po 1 to jest jego blad bo potem nikogo nie ma w polu karnym(Bojan to samo robi, ale szybciutko wraca na swoja pozycja, a Ibra nie) a po 2 to tylko spowalnia ciagle akcje.
Jego drybling tez jest mizerny. Stoi w miejscu i macha noga... To nie jest holenderska liga, zeby na takie cos sie nabrac.
Tak wiec, nie mowicie ze Ibra jest wybitnym technikiem bo tego w ogole nie pokazuje.
0
jeli - o podobnym wzroscie jest lepszy technicznie Berbatov, Adebayor i pewnie znajdzie sie paru innych. Przed skrytykowaniem mnie prosze obejrzec kilka meczow z ich udzialem.
0
Olo_17 - nie porownuj Henryego z Ibrahimoviciem bo to obraza dla Francuza
0
grin - Berbatov, Villa, Rooney i wiele innych.
0
La Pulca - "Nie zapominajmy, że Ibra w tym sezonie zagwarantował nam 27 pkt...teraz sobie je odejmijcie i zobaczcie gdzie będziemy w ligowej tabeli."
haha nie mam pytan, rozwaliles mnie tym tekstem :D
0
No i pamietam na poczatku sezonu jak go krytykowalem to byly komentarze: daj mu troche czasu, zobaczysz co bedzie gral w 2 czesci sezonu, teraz juz czytam, ze potrzebuje kolejnego sezonu:D
Na sile co niektorzy gwiazde z niego robia, a mamy Bojana, ktory lepiej gra.
0
"Pep Guardiola podjął ryzyko, które się opłaciło. We wczorajszym meczu z Villarrealem w wyjściowym składzie pojawił się Bojan Krkić"
Ryzyko by podjal gdyby wystawil Ibre w 1 skladzie.
A co do meczu to kapitalna akcja Bojana i ogolnie niezla gra.
Nie ma Ibry - jest dobra gra :D
0
Dla mnie podobnie jak Ibra zbyt malo dynamiczny i blyskotliwy.
0
"A jeżeli już mówimy "co by było gdy by było", to jeżeli w miejscu Bojana stał Ibra to umieścił by piłkę w siatce głowę, ponieważ lepiej nią gra i jest wyższy."
Nie, bo gdyby Ibra byl na boisku to ta pilka wyszlaby poza boisko, nie doszlo by do strzalu.
0
Erko13 - ty sie dobrze czujesz? Najlepsza druzyne chcesz zbudowac nie wydajac dosc duzej kasy? Nie ma szans.
A do do miejsca w skladzie dla wychowankow to chyba nie masz pojecia kto jest wychowankiem... Co mecz gra 5/6/7/8, wiec o co chodzi?
I to porownanie Barcelony do Realu ... 1 plotka a ty myslisz juz, ze Villa na bank bedzie w Barcelonie, widac krotki staz :)
0
BACA - czy ty czytasz czlowieku co pisze? nie chodzi o GOLE a o to, ze jak on gra druzyna gra gorzej! I to nie jest moj wymysl tylko fakt.
Ibra lepszy niz Villa? Taaaa, tak samo mowiono, ze Ibra jest lepszy niz Eto'o :]
Nie wiem po co sie oszukujecie, taka jest prawda, ze tdla mnie to jeden z gorszych transferow ostatnich lat nie tylko w Hiszpanii.
0
gaucho_d - tu juz nie chodzi o mala ilosc goli Ibry, ale o jego GRĘ.
0
BACA - no jest Ibra i wlasnie z tego powodu trzeba kogos sprowadzic, chyba ze Guardiola zaufa w przyszlym sezonie Bojanowi.
0
adamm13 - co z Ibrą? Ciezko bedzie go komus upchnac, choc za polowe kwoty za jaka go dostalismy. Dlatego tez pewnie 2 sezon zostanie, niestety
0
To jest wlasnie zawodnik dla Barcelony, ale nie na skrzydlo a na szpice
0
Atletico uratowalo honor Hiszpanii :)
0
stefek - no to bron go, drewno i tyle.
Takiej druzynie jak Barcelona potrzebny jest prawdziwy kiler. Bojan na takiego wyrasta i mam nadzieje, ze Guardiola w koncu to zauwazy.
A teraz tylko pozostaje sie modlic aby Guardiola niechcial dac 2 szansy Ibrze zwariuje go ogladajac 2 rok.
0
Wesol - lepiej pozno niz wcale :]
0
killer19961996 - a po to, zeby w takim meczu jak wczorajszy gral on zamiast Keity, kiedy trzeba kreowac gre. Xavi i Iniesta nie sa niezniszczali, do tego rotacja, ale co ja ci bede tlumaczyl.